İstanbul'da Fal - Falcılar

ben de bazen internetten tarot bakıyorum....online tarot diye çıkıyo ya...devam etmeyeyim en iyisi eyvahedigeldismile

Sana da atayım özelden... Ama Gül için teee buaralara gelme... Burada hep konuştuğumuz şey, her falcı herkese iyi bakamıyor... Bir de frekansınız tutmaz filan, bu sefer kendimi suçlu hissederim vallahi :kedi:

Yok zaten sadece fal ıcın gelmemm:KK1:Eger Bursaya işim düşerse o zaman baktırırım

arkadaşlar bahsettiğiniz fatoş hanım meşhur adanalı fatoş mu?
Hayır bahsettiğim Fatoş İstanbul Maltepedeydi... Ama bulamıyorum bir türlü... Ve en son 4 sene önce gitmişti annemle ablam... O zamandan bu yana gidip Adanaya yerleştiyse bilemicem kaydirigubbakcemile3

aldım sagol sen 30 lıraya mı 50 ye mı baktırıyorsun adını yazarsan referans ısterse dıye sordum bursanın neresınde dıye sorsam

Valla arkadaşlar ben artık hiç tarot baktırmıyorum, sizi etkilemek de istemem ama öyle dedi kadın... Gül Hn. evde kartlarını bulundurmak da uğursuzdur, evde varsa at çöpe gitsin falan da demişti bana... Tarotu 50ye, normali 30a bakıyor olmasına rağmen böyle diyor...

düş cafenin telini bilmiyorum ama gidersem alırım.çarşamba izin günüymüş, diğer günler 1 den 9 a kadar ordaymış.avcılar medicana nın sokağındaymış.

Valla arkadaşlar ben artık hiç tarot baktırmıyorum, sizi etkilemek de istemem ama öyle dedi kadın... Gül Hn. evde kartlarını bulundurmak da uğursuzdur, evde varsa at çöpe gitsin falan da demişti bana... Tarotu 50ye, normali 30a bakıyor olmasına rağmen böyle diyor...

Amanınnn hiç bakmam ama kartları evde duruyoo,hemen atıyorum çöpe:gitme:

düş cafenin telini bilmiyorum ama gidersem alırım.çarşamba izin günüymüş, diğer günler 1 den 9 a kadar ordaymış.avcılar medicana nın sokağındaymış.

Bırılerı gıtmıs olumsuz yorum yapmıstı sankı ama hatırlamıyoru,olumsuz yorum derken alevko küstü galiba arkadaslar,fazla üstüne gidildi sanırım...

aldım sagol sen 30 lıraya mı 50 ye mı baktırıyorsun adını yazarsan referans ısterse dıye sordum bursanın neresınde dıye sorsam

yazz12 sana mesaj atmak için saniyelerin dolmasını bekliyorum. Uzun uzun anlattım... Birazdan yolluyorum... Ben 30 TL olan normal fala baktırıyorum hep. Bana yetiyor...

Alevkoo bugün Yıldız'a gittim. Hatta tam durağa gidip sıraya girmişken bir şey dürttü sanki, artık bu kadar beklemek yeter diyerek attım kendimi kafeye. :nazar: Yaklaşık 40 dk baktı. Çok farklı bir kadın ve çok da pozitif. Çok rahat hissettim kendimi onun yanında. boshayallersmile

İlk olarak kağıda bir şeyler yazıp baktı. Gerçekten şok edici. Nasıl bilebildi o kadar şeyi şaşırdım doğrusu.
Aldı eline kalemi ve benden hoşlanan çocuğun adını yazdı. :1shok: Çok ilginç buldum. Hangi bölümde okuduğumu da bildi vs. Sadece kağıt üzerinde bunları yapabilmesi güzeldi. Geçmişte yaşadıklarımı da bildi. Arada teklediği de oldu tabi ama onları gözüm görmüyor; o kadar şeyi bildikten sonra ufak hatalar yapması göze batmaz. Sonuca gelecek olursam Ankara'daki diğer falcım ve Tarık'la aynı şeyleri söyledi.
Yalnız Yıldız süreyi biraz daha uzun tuttu bahsedilen konuda. Çok sevdim bu kadını ben. :nazar:

arkadaşlar bu arada bir bayanla tanıştım 2 hafta önce...konu faldan açıldı tabi...neyse bu bayan bakırköyde neslihan diye birine fal baktırıyormuş önceden sürekli...dedikleri hep çıkıyordu dedi...gerçi bu forumda da bahsedilmişti sanırım...cafenin adını hatırlamıyorum...
bu arada zaten evlenmiş ve fal bakmayı bırakmış:gitme:

Alevkoo bugün Yıldız'a gittim. Hatta tam durağa gidip sıraya girmişken bir şey dürttü sanki, artık bu kadar beklemek yeter diyerek attım kendimi kafeye. :nazar: Yaklaşık 40 dk baktı. Çok farklı bir kadın ve çok da pozitif. Çok rahat hissettim kendimi onun yanında. boshayallersmile

İlk olarak kağıda bir şeyler yazıp baktı. Gerçekten şok edici. Nasıl bilebildi o kadar şeyi şaşırdım doğrusu.
Aldı eline kalemi ve benden hoşlanan çocuğun adını yazdı. :1shok: Çok ilginç buldum. Hangi bölümde okuduğumu da bildi vs. Sadece kağıt üzerinde bunları yapabilmesi güzeldi. Geçmişte yaşadıklarımı da bildi. Arada teklediği de oldu tabi ama onları gözüm görmüyor; o kadar şeyi bildikten sonra ufak hatalar yapması göze batmaz. Sonuca gelecek olursam Ankara'daki diğer falcım ve Tarık'la aynı şeyleri söyledi.
Yalnız Yıldız süreyi biraz daha uzun tuttu bahsedilen konuda. Çok sevdim bu kadını ben. :nazar:

Yıldız nerdeydı cıdden kafam karıstı yetısemıyorum,bu arada avcılardakı bayan tarot bakıyormus yanı ay sonuna dek ona da gıdemıyorum bu durumda:KK1:

canım bu bahsettiğin ankarada değil mi?alevkonun bahsettiği...

Tryamour senin yorumlarına çok güveniyorum bu Yıldız kim? Nerde ve ne kadara bakıyor? Gerçi Tarıkla aynı şeyler söyledi diyosun, bende Tarık'a yeni gittim... kaydirigubbakcemile2

Ben normal baktırıyorum hep. Translı 1 kere baktırdım denemek için. Tarotsa hiç baktırmadım ona... Telini attım bu arada...

O da öyle söylüyor... "Tarotta iyi de olsa kötü de olsa ne çıkarsa o mutlaka yaşanır. Çok güçlü bir kehanettir. Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum." diyor... Ben de ürktüm, baktırmadım ondan sonra tarota hiç kimseye...

alla alla bana o kdr çıkıyor madem kehanet, neden hala gerçekleşmedi güzellikler kuşlar böcekler...çıksa 1 yıldır dünyanın en mutlu insanıydım. al güzel kehanet...pehhhh

tamam çok güçlü enerjisi vardır ona bir lafım yok ama iyi de çıkmadı ki...kökten uğursuz bu fal işi...delikafadulden

Çok güldüm Tryamour un yazısının üstüne hemen hepimiz Yıldız'ı sormuşuz =))))

X