İstanbul'da Fal - Falcılar

guclubacismileguclubacismile
Ablanın o falcısı Bursa'da mıydı canım, tam anlamadım o kısmı? :uhm: Kaybetmeniz kötü olmuş... sempatiksalakcinni Aslında gidilen falcıların baktığı fal ne kadar saçma gelirse gelsin, verdikleri vadede söylediklerinin tutup tutmayacağını beklemek lazım. Eğer tutmazsa silip atacaksın :)) Mesela ben bu bahsettiğim kadına ilk fal baktırdığımda çok sinir olmuştum. Bana o an için çok saçma gelen şeyler söylemişti. Olumsuz değil ama saçmaydı. Ama sonra dedikleri bir bir olunca (ki imkansız görünen şeylerdi) bağımlısı oldum kadının kaydirigubbakcemile3

Mesela şöyle bir örnek vereyim. O kadına aşk acısı çeken bir arkadaşımızı yolladık. Sevgilisi kızı 1 aydır aramıyordu. Kadın buna "bu çocuk seni burdan çıktıktan sonra 4 saat içinde arayacak" dedi. Ve 1 aydır aramayan çocuk hakikaten o 4 saat içinde aradı... :1shok:

Kımmıs bu kadın ama bulalım mademm

tarık bazılarına iyi bazılarına iyi bakmamış olabilir...mesela benim arkadaşım da fena değil demişti onun için...gerçi arkadaşım masaya oturduğunda başım ağrıyo falan demiş...yani gününde değildir ya da yorgundur...ben bu fal işinde beynin dinç olası gerektiği yada psikolojilerinin iyi olması gerektiğini düşünüyorum...neticede onlar da insan....

Aslında bu ınsanların sabahtan aksama kadar bır cok kısıye fal baktıklarını,onlarında hastalanıp keyıfsız olabıleceklerını hatta morallerının bozuk olabıleegını göz ardı ediyoruz.O yüzden aslında bir falcıyı 2 kere denemek lazım bence kötü baktıgı gun keyifsiz olabilir sonucta

Aslında bu ınsanların sabahtan aksama kadar bır cok kısıye fal baktıklarını,onlarında hastalanıp keyıfsız olabıleceklerını hatta morallerının bozuk olabıleegını göz ardı ediyoruz.O yüzden aslında bir falcıyı 2 kere denemek lazım bence kötü baktıgı gun keyifsiz olabilir sonucta

Doğru evet... Bu yüzden ben Tarık'a 2. şansı vereceğim...

O kadın kayıp değil ki, arkadaşın bahsettiği kadın kayıp... boshayallersmile

Telefonda bakmıyor. Ama buraya gelme imkanın olursa diye yine de yazayım telini sana istersen?

ok yanı sımdı bu bılen fatos oluyor o zman maltepedekı,e o kadar cok kısı var kı hatlar karısıyor bazen:KK1::KK1:

ok yanı sımdı bu bılen fatos oluyor o zman maltepedekı,e o kadar cok kısı var kı hatlar karısıyor bazen:KK1::KK1:

kaydirigubbakcemile3
Canım haklısın karışıyor... İyisi mi ben baştan sana özet geçeyim. Fatoş İstanbul'da kayıp olan falcı...
Gül ise Bursa'da kayıp olmayan falcı kaydirigubbakcemile3 1 aydır aramayan çocuğun 4 saat içinde arayacağını söyleyen falcı...

bursaya gelıyorum arada ozelden atarmısın kac lıra ve neye akıyor bursadaki

Sana özelden nosunu atıyorum. Bilgilendirme olarak buraya da yazayım. Normal ve translı olmak üzere 2 türlü fala bakıyor. Normal 30, translı 50 TL. Normalde bildiğiniz kahve falı. Translıda da kahve falı bakıyor. Ama sonrasında 3 farklı konuyla alakalı sınırsız soru sorabiliyorsunuz. Translıda yoğunlukla aynaya bakar. Normalde de aynaya bakıyor gerçi...

Ayrııyetten tarot da bakıyor 50 TL'ye. Ama kendisi tarota kesinlikle bakmak istemiyor ve hiç tavsiye etmiyor. Siz illa istiyorum derseniz bakıyor. Çünkü tarotun uğursuz olduğunu, düz giden bir işi bile yanlış kart seçerek terse çevirebileceğinizi söylüyor... boshayallersmile

Yok canım o arkadaşın bahsettiği Bursa'daymış başka biri, o kayıp değil... Ama Maltepedeki Fatoş da çok çok iyiydi ama onu kaybettik... Gelecekle ilgili dedikleri fln çıkmıştı...

kaydirigubbakcemile3
Canım haklısın karışıyor... İyisi mi ben baştan sana özet geçeyim. Fatoş İstanbul'da kayıp olan falcı...
Gül ise Bursa'da kayıp olmayan falcı kaydirigubbakcemile3 1 aydır aramayan çocuğun 4 saat içinde arayacağını söyleyen falcı...

Sana özelden nosunu atıyorum. Bilgilendirme olarak buraya da yazayım. Normal ve translı olmak üzere 2 türlü fala bakıyor. Normal 30, translı 50 TL. Normalde bildiğiniz kahve falı. Translıda da kahve falı bakıyor. Ama sonrasında 3 farklı konuyla alakalı sınırsız soru sorabiliyorsunuz. Translıda yoğunlukla aynaya bakar. Normalde de aynaya bakıyor gerçi...

Ayrııyetten tarot da bakıyor 50 TL'ye. Ama kendisi tarota kesinlikle bakmak istemiyor ve hiç tavsiye etmiyor. Siz illa istiyorum derseniz bakıyor. Çünkü tarotun uğursuz olduğunu, düz giden bir işi bile yanlış kart seçerek terse çevirebileceğinizi söylüyor... boshayallersmile
sen neye baktırıyorsun ? beklıyorum telefonunu sevınırım

Hay allah ya... Biz 3 kişi gittik 3ümüzde beğendik ama evet başta bana da soru sordu bir iki tane... Ama diğer yorumları süperdi... Medyum Şaman kim? nerde?

Ya bilmiyorum ama bana söledikleride çok havadaydı.Belkide ben havamda değildim bilmiyorum ama söledikleri çıkarsada çok şaşırırım valla bilmiyorumkismile
Medyum şaman da taksimde fal bakıyor.Facete sayfası var arıyosun geliyor.Açıkcası nerde baktığını unuttum bir türkü evimi nedir. Yani onu beğenmiştim bana sölediği bir şey çıktı.İkinciside ekim ayında dedi bakıyım bekliyorum.Keşke olsada bende kurtulsam şu fal belasından :gitme:

geçen cumartesi bir arkadaşımla tarığa gittik.bana da çok soru sordu ve ona göre yorumlar yaptı.arkadaşıma daha fazla şeyler söyledi cumtsi olmasına rağmen bize 40 dak içinde hemen sıra geldi.falım 5 dak dan az sürdü diyebilirim.elektriğimiz uyuşmadı dimek:):)bu arada avcılarda oturan bir arkadaşımı ve teyzemi düş cafe nesime hn yolladım.çok memnun kaldılar.bu hafta bende gitmeyi düşünüyorum.yorumları yazarım.esatpaşa fatoş hanım nasıl ve ne kadara bakıyor?memnunsan eğer yakın yerdeyim denemek isterim.

kaydirigubbakcemile3

İyi yapıyormuş Tarot bakmayarak benimde tarot kartlarım var ve evet bakmaya korkuyorum... Çünkü çok fazla kötü kart seçme ihtimali var iyi kartların da tersi kötü oluyor fln... Bir de kehanetin gerçekleşebileceği tarot kitabında bile yazıyordu...:1shok:

sen neye baktırıyorsun ? beklıyorum telefonunu sevınırım

Ben normal baktırıyorum hep. Translı 1 kere baktırdım denemek için. Tarotsa hiç baktırmadım ona... Telini attım bu arada...

İyi yapıyormuş Tarot bakmayarak benimde tarot kartlarım var ve evet bakmaya korkuyorum... Çünkü çok fazla kötü kart seçme ihtimali var iyi kartların da tersi kötü oluyor fln... Bir de kehanetin gerçekleşebileceği tarot kitabında bile yazıyordu...:1shok:

O da öyle söylüyor... "Tarotta iyi de olsa kötü de olsa ne çıkarsa o mutlaka yaşanır. Çok güçlü bir kehanettir. Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum." diyor... Ben de ürktüm, baktırmadım ondan sonra tarota hiç kimseye...

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3

Evet şimdi acıklayıcı olmuskaydirigubbakcemile3şimdi bu durumda demekkı bu gül biliyor acilinden güle gitmek lazım...Var mı numarası madem kayıp değil

geçen cumartesi bir arkadaşımla tarığa gittik.bana da çok soru sordu ve ona göre yorumlar yaptı.arkadaşıma daha fazla şeyler söyledi cumtsi olmasına rağmen bize 40 dak içinde hemen sıra geldi.falım 5 dak dan az sürdü diyebilirim.elektriğimiz uyuşmadı dimek:):)bu arada avcılarda oturan bir arkadaşımı ve teyzemi düş cafe nesime hn yolladım.çok memnun kaldılar.bu hafta bende gitmeyi düşünüyorum.yorumları yazarım.esatpaşa fatoş hanım nasıl ve ne kadara bakıyor?memnunsan eğer yakın yerdeyim denemek isterim.

avcılardaki nesime hanımın telını alırmısınız rıca etsem bulamadım telını

Evet şimdi acıklayıcı olmuskaydirigubbakcemile3şimdi bu durumda demekkı bu gül biliyor acilinden güle gitmek lazım...Var mı numarası madem kayıp değil

Sana da atayım özelden... Ama Gül için teee buaralara gelme... Burada hep konuştuğumuz şey, her falcı herkese iyi bakamıyor... Bir de frekansınız tutmaz filan, bu sefer kendimi suçlu hissederim vallahi :kedi:

Ben normal baktırıyorum hep. Translı 1 kere baktırdım denemek için. Tarotsa hiç baktırmadım ona... Telini attım bu arada...

O da öyle söylüyor... "Tarotta iyi de olsa kötü de olsa ne çıkarsa o mutlaka yaşanır. Çok güçlü bir kehanettir. Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum." diyor... Ben de ürktüm, baktırmadım ondan sonra tarota hiç kimseye...

Bende duydum taroyt şeytan işidir,uğursuzluk getirir diye.Ama ben şimdi yarın Tarığa giecektim o zman gitmemek lazım tarot açıyor oda bekleyeyim bakayım çıkmazsa tekrar giderim olmazsa

X