İstanbul'da Fal - Falcılar

Kimdir Bu Gaziosmanpaşa daki Tarotcu acaba :) meslek olarak yapıyorsa bende bi gitmek isterim Yakın oturuyorum bende Oyuzden merak ettım

enfale giden oldumu???

Ben gittim :) Beklediğim kadar uzun bi fal olmadı ama söledikleride Bir çoğu tuttu Hatta bana Enfali tavsıye eden arkadaşımın adı Suat dır :) bana direk Suat Kim ? diye sordu :) benim ismimi bildi erkek arkadasımınkinide ismindeki harfleri tektek saydı Öle Çok ağzımı acık bırakıcak seyler solemedı ama soledıklerı doğruydu öle geçmişe dair hiç bişi sölemedi bakalım nasıl gelişicek durumlar :) Aynı gün kız arkadasımda baktırdı fal oda beğendi

Canım Enfal Almira cafede.. Şöle tarif edeyım ben Bakırkoy Meydandan aşşağı ınerken Sol tarafda Kemal Tanca Mağzası var Onuda gecdıkden sonraki İlk sola giriyorsun Sol sırada almira cafe 20-30 Metre ilerde sanırım acıklayıcı olmusdur tarifim :)

Ve selin Evet almira cafe yazıyor ama altında ev yemekleri felan yazıyor :) dısardan baksam bende belkı yanlış yer derdım ama telefonla randevu alıp gittiğim icin direk girdim iceri :) içerinin evyemeklerı yapan ve yenen yerle alakasıda yok zaten goruntu olarak Ust kata alıyorlar hemen senı beklıyorsun sıranı :)

geçmiş sayfalarda yazılmıştı ama üşendim şimdi arayıp bulmaya
enfal hangi cafedeydi?ve numarası ne?

Almira Cafede . Kemal tancanın arka sokağında :) Tlf numarası var ama Mesaj sayım Özel mesaj atmaya ızın vermıyor şimdilik

ben enfala 3 4ay önce baktırdım ilk oturduğunuzda şaşrtıyor isim vererek..ama sonrası yok bana bişiler sölemişti dediği seler olmadı vede tersı oldu:)siz bilirsinz ama tavsıe etmıorum ben baktıran bırı olarak...arzu ve şenay daha iyi hatta enfalle kıyaslayamamm..

Hımmm... Arzu ve Şenay kim peki? daha önce konuşulduysa ben kaçırmışım canım, kusura bakma... :kedi:

Hımmm... Arzu ve Şenay kim peki? daha önce konuşulduysa ben kaçırmışım canım, kusura bakma... :kedi:

onlarda fal bakıo..ben önce şenaya baktırmıştım bı arkadasım tawsıe etmıştıı sonra aynı yerde arzuya baktırdım ikiside çok iyi..bakırköyde bakıolar...fincan cafede.ben meraklısıyımda falın çok kişiye baktırdım taksımde avcılarda bakırköyde fln en begendıklerım bı bunlar bide hülya die bı bayan vardı haznedarda ewde bakan ama o taşınmışş onu bulamıyormm..

Bu fincan cafeyi tarif edebilir misin peki?

Merhaba kızlar.Burada yeni sayılırım.
Birkaçkez bilgi istedim fal ile ilgili mesajlarımda.
Fal konusunda takıntılarım var,hastalık oldu bende.hergün takip ediyorum buradaki yeni isimleri yeni cafeleri vb.
Anladım ki (nihayet) bu kadar kadın bir araya geldik ama bir tane doğru düzgün falcı bulamadık.
Gittim kendime tarot kartları aldım.Karar verdim.Bu işe ben öğrenicem ve hepimizin derdine derman olucam.:):)

Hahaha süpersin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Ama tabi bu yinede bana fal deneyimlerinizi ve bildiğiniz iyi falcıları anlatmamanızı gerektirmez:)
yok mu şöyle harika fal bakan ne dese çıkan ,bizi şaşırtacak bir falcı ya.
kocca istenbul ama herks palavracı mı bu falcıların
parası neyse veriyoruz
sonuç iki göz kaydırma
cinim vr
sana kısmet var
sonuç SIFIR

adasuri aylardır bu siteye fincan cafe dedin başka bir şey demedin
herkes de denedi kimse de memnun kalmadı bunu da söylediler
arada sırada bir iki kişiyi kötülüyorsun o kadar
günlerdir kimse sesini çıkarmıyor ama reklamın yetti artık herkes o cafeyle ilişkin olduğunu biliyor

Aaa! ohaoldumsmile Ben kaçırmışım bunları ayol...

Aaa! ohaoldumsmile Ben kaçırmışım bunları ayol...

ben de farkettiğim için yazdım zaten ara ara buraya girip reklam yapan falcı çok ama kullanıcıya ait mesajları aratırsanız kimin ne olduğu belli oluyor
ben iki üç farklı kişiden iyi olduğunu duymadıktan sonra gitmiyorum bir falcıya

tartışmaya mehal yok kızlar.
herkes birini önerecek.Konumuz falcılar ,ve hangi falcıya referans olduğumuz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…