İstanbul'da Fal - Falcılar

hep de tırsanların falı çıkıyor, biz burda yaklaşık 20 cengaveriz tırsmayan bir bize denk gelmedi öylesi, pehh pehhhhÇok üzgünüm çoook

kızlar geçen gün majestik cafedeki emreye kahve falı baktırdım. ilk kez gittim. memnun kaldım diyebilirim. öyle harf bulma, kişilik analizi yapmadı zaten istemiyordum ben de. fazla uzun sürmedi falı 15 dakika sürmemiştir. hangi sektörde çalıştığımı ve şu anda görüştüğüm firmanın sektörünü bildi, okulla olan işlerimi bildi (pek tahmin edilebilir şeyler değil). burda yazmak istemediğim başka özel şeyleri de bildi. kısacası ben memnun kaldım.
gelecekle ilgili söylediği şeyler de olma olasılığı olan şeyler, hatta biri oldu. öyle net tarih falan vermiyor yalnız.
içinizde deneyen var mı emreyi? gelecek tahmini nasıldır?

bu arada 14tl'ye bakıyor, majestik kafe majestik sinemasının üstünde, hangi günler saat kaçta orda bilmiyorum. ben haftaiçi 2,5-3 gibi gittim 4-5 kişi vardı benden önce.

Dün öğleden sonra Tarık'a gittim. Çok şeker, çok tatlı bir insan.

Karakter analizi süperdi, olup bitmiş olayları çok iyi bildi. Gayet memnun kaldım.
Ankara'daki falcım ve daha önce baktırdığım 2 arkadaşımın dedikleriyle aynı şeyleri söyledi.
Sonuç olarak farklı bir şey duymadım. 4 kişi aynı olaydan bahsetti yani. Ankara'daki falcım ve Tarık'ın dedikleri olay için verdiği süreç de aynı hatta. Bekleyip göreceğim. Olursa ben de yazarım buraya.

Hadi bakalım sempatiksalakcinni sırnaşık şey

Advocate merhaba taksimde mami diye biri var evde bakıyor onu duydunmu sen peki?

mamiye belki 10 kez gitmişimir bundan 3 sene önce ona kalsa suan evlıydım....:))

Ama geçmişi ve şuanı ıyı yorumlar cok kısa bakar..bazen iyidir bazen..boş konusur
zaten hasta e yaşlıdır ama gitmeye değer.
birde sürekli sana yapman için büyü tarzı şeyler verir..bedavadan hayır için..))

sılıvrıkapıdakı esın hanımın sana gore sekıl degıstırrıyor soyledıklerı dıye dusundum 80 lıra cok para ayrıca degmez dıye dusundum dıger esın hanımı denerız artık

Aaa şaşırdım ben memnun ayrılmıştım, hatta uzun zaman baktırmam diye düşünüyorum (çıtır çerez niyetine olanlar hariç deyip eglenme hakkımı kendime saklı tutayım en iyisi :))

bende var telefonu esenler atışalanı köprüsünün oralarda ararsanız kendisi size tarif eder zaten ..

arkadaslar ben yeni üye oldum ama cok uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum...daha ilk mesajım...bende kendi yorumlarımı yazacagım ama öncelikle bu esenlerdekinin no yazarmısınız...birde su güneslidekinin no özelden mesaj atarsanız cok sevinirim...

ankaradakı kım bua arada

yazz sen sormuştun sanırımm arzuyla şenayın baktıgı cafeyıı ben yazdın yerını okudunmu?

Kızlar önceki sayfalarda Rita'dan çok bahsediliyordu... Ritaya baktıran var mı? Bir de telefonunu istiyorum aranızda Rita'nın telefonunu bilen varsa lütfen özelden msj atsın... Sayfalarca okudum yoruldummm yardımmmm =)))

bende iki sene önce majestik cafede emre diye birine baktırmıştım, acaba aynı kişi mi? biraz efemine tipli ama tarot bakıyordu. hatta kapının girişinde işte beklenen özlenen emre artık burada, geleceğinizi emreden öğrenin diye bir yazı vardı. way way :dance: deyip dalmıştık cafeye. sıra vardı beklemiştik, sonuç : hiç birini tutturamadı.. lülülülülülü

Selinax sanırım sende Rita'nın telefonu bilgileri vardı yollayabilir misin özelden rica etsem?

kımden bahsediyorsunuz

Selinaxcım mesajını aldım çok teşekkür ederim Rita'nın telefonu için... Kızlar Rita'yı deneyen var mı peki aranızda?

Mazlum kimmiş ki? Şuan yoğun bir arayış içindeyim... Çok iyi bir tanesine denk gelmek istiyorum... Ablamın eski bir falcısı vardı ismi Fatoştu ama bu Adanalı olan Fatoş değil... İstanbul Maltepe civarında oturuyordu onu kaybettiğimiz için bu topicte arayım dedim... O sırada yine ablamın eski falcılarından biri olduğunu öğrendiğim Rita'yı buldum, ablam ona iyi demişti ama o baktıralı 10-15 yıl olmuş...
Yazdıklarınızı okurken ilgimi çekenler Belgin Kostak ve Tarık oldu... Tarık nerde bakıyor acaba? Cafede mi? Forumu okumaktan gözlerim bozulacak valla... Ama iyi bir tanesine denk gelmek istiyorum artık...

Tarık Taksim Symbol'de bakıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…