İstanbul'da Fal - Falcılar

Hatta şöyleki, hayatında biri var onunla evlenmiceksin dedi, başkasıyla evlenceksin dedi. aa üzüldüm ama biz evlilik hazılığı yapıyoruz dedim, sen evlenmek istiyo musun onla dedi, evet dedim, evlensende boşanırsın aldatırsın onu engel olamazsın buna dedi.. Öyle kalakaldım,deli mi ne:KK43:

ay tam manyakmış insan görse de söylemezÇok üzgünüm çoook

burmillacım meleklerde zeynep iyidir. çoook yakın gelecekle ilgili şeyler tutturabilir. (bende ve arkadaşımda tutmuştu) orada sadece ona gidiyorum ben. ahmet de iyi ama askerden döndü mü bilmiyorum.

Kızlarr yarın bizde arkadaşımla tarığa gitmek istiyoruz.Sizce Taksimde gidilicek en iyi falcı o dimi ?Ben bugüne kadarki yorumlardan onu anladım.Bide Tarık çok dolu oluyormu :1rolleyes:

Kızlarr yarın bizde arkadaşımla tarığa gitmek istiyoruz.Sizce Taksimde gidilicek en iyi falcı o dimi ?Ben bugüne kadarki yorumlardan onu anladım.Bide Tarık çok dolu oluyormu :1rolleyes:

Tarık dolu oluyor..ama gitmeden önce telefon açın...orda olacağınız saat için rezervasyon yaptırın....sıra nomalde 10 kişi ise,5 kişi sonra sıra geliyor...fazla beklememiş olursunuz:):)

Geçen hafta arkadaşım gitti bi falcıya ağzı açık döndü
Bende o gelene kadar delirdim başına bişey mi geldi diye
Arıyorum açmıyor telini merak ettim
:)
Ama çok iyi baktığını söyledi
ne bildiğini ne anlattığını söylemedi paylaşma kimseyle demiş
Nerde diye sormayın bilmiyorum inanın ben gitmedim çünkü

Geçen hafta arkadaşım gitti bi falcıya ağzı açık döndü
Bende o gelene kadar delirdim başına bişey mi geldi diye
Arıyorum açmıyor telini merak ettim
:)
Ama çok iyi baktığını söyledi
ne bildiğini ne anlattığını söylemedi paylaşma kimseyle demiş
Nerde diye sormayın bilmiyorum inanın ben gitmedim çünkü

meryem olabilir mi acaba o da kimseye anlatma demişti...mirmirmirmir

meryem şu kadınlarkahvesindeki meryem mi ona 2 kez gittim
Hiç bir nane yok hep aynı sallıyor harf verip isim tahminialsanaalsanasmile

Aynen öyle... Zaman kaybından başka bir şey değil...

sanırım herkese aynı şeyi söylüyor...:KK1:

Evet canım, biz ona 4-5 kişi gitmiştik, hepimize aynısını söylemişti delikafadulden

evet canım kadınlar kahvesindeki...

Aynen öyle... Zaman kaybından başka bir şey değil...

Evet canım, biz ona 4-5 kişi gitmiştik, hepimize aynısını söylemişti delikafadulden

sempatiksalakcinni:roflol:
bu arkadaşımın gittiği süpermiş valla
ta sultanbeylide tekrar gitme planı var bakalım ne olacak
Bi yakın arkadaşına büyü yapıldığı falan bilmiş yahu

aman herkes onu diyor büyü yapılmış milletin işi gücü yok sanki habire büyü yaptırsın

aman herkes onu diyor büyü yapılmış milletin işi gücü yok sanki habire büyü yaptırsın

:roflol::roflol:
valla çok falcı deneyimim yok bilemicem ama merak ediyorum böyle şeyleri
Bir kez gırgır olsun diye ebru diye birine baktırdım yine bi arkadaş götürmüştü
suya bakıyor evinde bakıyor hem
acayip bildi herşeyi tabi ben korktum sonra daha uzak bir yere taşındı falan filan buradan soran çok kişi oldu ama adres falan yok elimde
Söyledikleride çıktı ama dediğim gibi işte tırsıyorum ben birazsempatiksalakcinni:kedi:eyvahedigeldismile

geçmiş sayfalarda yazılmıştı ama üşendim şimdi arayıp bulmaya :eek:
enfal hangi cafedeydi?ve numarası ne?

burmillacım meleklerde zeynep iyidir. çoook yakın gelecekle ilgili şeyler tutturabilir. (bende ve arkadaşımda tutmuştu) orada sadece ona gidiyorum ben. ahmet de iyi ama askerden döndü mü bilmiyorum.

cocooncumm zeynebe ben gıttım ama bıse tutmadı bana :gitme::gitme: gülşen ıyı dıılmıdır acaba cok ovulmus o... kerım de cok yımıs ama erkek ıstemıorum ben fal bakan erkek olmıcak bana :KK43:( olumsuz seyler soluolar yaa :KK43:( gulsen e gıtmııyım mı acabaa :KK43:(

cocooncumm zeynebe ben gıttım ama bıse tutmadı bana :gitme::gitme: gülşen ıyı dıılmıdır acaba cok ovulmus o... kerım de cok yımıs ama erkek ıstemıorum ben fal bakan erkek olmıcak bana :KK43:( olumsuz seyler soluolar yaa :KK43:( gulsen e gıtmııyım mı acabaa :KK43:(

gnel olarak tarık için iyi diyolar bana çıkmadı dedikleri ama...istersen ona git...

Kızlar bu arada telefon ettiginizde istediginiz yere gelen Ayhan ile ramazandan sonra görüşebilen oldu mu, ısrarlı aramalarıma ragmen maalesef ulasamadım. Ramazan arifesinde en azından mesajıma karşılık veriyordu artık onu da yapmıyor, fal bakmayı mı bıraktı nedir durumu bilen var mı?
Ya adamı arıyorum teli mesgul 5 dk'da bir arıyorum sonra mesgulden cıkınca da bakmıyor teline, sinir oldum, görüşmede olsa dicem ama o kadar uzun mesgul olmaz teli, sinirden çatlayacagım. Sırf merakımdan ayhana da baktırayım (esinden geregi kadar bilgi aldım) bekledigim bir haber filan yok
ama şu merak yok mu öldürüyor adamı :))

bir ara ararım ayhan'ı bana açar sanırım teli, haber veririm...

X