İstanbul'da Fal - Falcılar

bu arada üsküdar da arzu demişsiniz ya ,3.5 yıl önce 2 arkadaş bir cafede bakmıştı bize.o zaman nişanlıydım alyansımı çıkardım.sen hiç evlenmeyeceksin dedi:)dediğinden 2 ay sonra evlendim.yani dandik cafe falcılarından bile daha beterdi.ama o kadar çok övgüsünü duyarak gitmiştim ki çok büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.o zamanlar 50tl vermiştik.kumral açık tenli başı yarı kapalı bir hanımdı.
arzu hanım bizim sayabildiğimiz 2002 diyelim o yıllardan beri evinde bakıyor cafede değil ve aynaya bakıyormuşşş

ya bilmiyorsa insan 100 liraya da üzülür ben en son zeynepe 70 tl verdim şimdi düşünüyorum da 17 tl tarıktan veya leventten başka ekstra hiçbirşey söylemedi yani söyledikleri de çıkmadı

Aynı Arzu artık evinde bakmıyor çünkü evlendi eşkiden annesinin evinde bakardı.o zamanda aynaya bakardı şimdi cafelerde bakıyor şapka takar bozuk para ister bakarken şimdi bir kağıda şekiller çizer şeçtirip öyle bakar.ama bence arzunun Telepatik gücüde bitti 2003 den beri defalarca baktırdım 2 senedir çok kötü bakıyor

Caddebostan migrosun karşısinda Zeynep diye birine gitmiştim inan hatırlamıyorum ne dedıgini.bır aralar günde 3,4 falcı gezerdim işi gücü bırakıp.Allah acıdı galiba bana da iflas etmedim.burda adı geçen angels naz,ayfer,symbol serkan,osman,çanga serkan,yine symboldeki Metin,Modadaki zeynep denen kadın bence çakma medyumlar.Bunlara ben son 2 yıl içinde baktırdım benim hiçbir şeyimi bilemediler.nedeni ise tek birdone vermem ellerine yüzümde de en ufak mimik olmaz put gibi ifadesiz dururum o yùzden de benım şu anımı bile bilemediler.eskiden çaktırmadan sorduklarına kafa sallardım ona göre de falın gidişatı belirlenirdi.

merhaba advocate80 bu fal konusunda baya deneyimlisin..yazdıkların beni çok etkiledi ben de özel hayatımla ilgi kaç aydır umutlanmaktayım baktırdığım fallardan dolayı....arada küçük şeyler olunca tamam istediğim olacak dedim ...olmadı...olmayacağını da biliyorum artık...kaç aydır kendimi yıpratıyorum ya da yıpratıyoruz artık...purple cafe deki gül hanım var bi de tiki cafeye gecmiş arkadaşım baktırmış çok beğenmişti...siz baktırmış mıydınız?

Sevgili Smile,benim sana tavsiyem eglencesine baktırcaksan baktır.Ama lütfen falcıların söylediklerine göre gelecegini şekillendirme.Bakılan fallarla bir şekilde geleceğimize ipotek koyuyoruz.Malumunuz biz kadınların en büyük derdi aşk.Çoğunluklada bir erkek için fal baktırıyoruz.Bir ilişki bittikten sonra falcı falcı gezip giden geri gelirmi diye umut arıyoruz.Bazen gerçekten giden geri dönüyor bu sefer bak falanca falcı demişti diyoruz.halbuki yaşam sürdüğü sürece hiç bir şey imkansız değildir.30 yıl sonra birleşenler bıle oluyor.Ama ya geri dônmezse biz de bu süreç içerisinde falcılarla umudu devam ettirirsek hayatı kaçırmış oluyoruz.Tabi bu sözüm benim gibi sırf duygularıyla hareket edenlere.Çünkü bu fal işi bir noktadan sonra bağımlılık yapıyor ve hep daha iyisini arıyorsun.Umut etmek ve sonunda hayalkırıklıği çok kötü bir şey.Ben pozitif ilim görmüş,tahsil ve iş hayatımda başarılı biri olduğum halde bu fal takıntım yüzünden cahil cühela nice insanların ağzından çıkacak kelimelere umut bağladım.Kendine hayrı olmayan bu insanların şana ne faydası olabilirki?

advocate80 tv de cıkan bir bayan var, arzu turan bu kişi hakkında bir yorumun var mı, ya da gruptan kimseden bu kişi için yorum çıkar mı, yarına randevu aldım ama 100 - 150 tl boşa gitmesin çok pahalı geldi bana :KK43:

Caddebostan migrosun karşısinda Zeynep diye birine gitmiştim inan hatırlamıyorum ne dedıgini.bır aralar günde 3,4 falcı gezerdim işi gücü bırakıp.Allah acıdı galiba bana da iflas etmedim.burda adı geçen angels naz,ayfer,symbol serkan,osman,çanga serkan,yine symboldeki Metin,Modadaki zeynep denen kadın bence çakma medyumlar.Bunlara ben son 2 yıl içinde baktırdım benim hiçbir şeyimi bilemediler.nedeni ise tek birdone vermem ellerine yüzümde de en ufak mimik olmaz put gibi ifadesiz dururum o yùzden de benım şu anımı bile bilemediler.eskiden çaktırmadan sorduklarına kafa sallardım ona göre de falın gidişatı belirlenirdi.

şimdi benim anlamadığım siz falcıları bu şekilde mi ölçüyosunuz bir çeşit kendini kitleme yöntemiyle mi yoksa aslında gerçekten fala ihtiyacınız var ama bi türlü sizi çözemiyor ve okuyamıyorlar mı??yani enerjinizi bırakmazsanız bu nasıl olucak?her falcı herkese 2-3bişi tutturuo çünkü.yani arkadaş arasında kendi çapımızda baktığımız geyik fallar bile buna dahildir.o fincan kapanır ve herkes bişi sallar .illaki ben bile tuttururum..
burada demek istediğim amaç falcıdan terapi almak mı?sizi bilebilmesi için test mi?yoksa ihtiyaç duyduğunuz şey ne doğru falcı arayışınız ne de test etmek.. bende anlamadım valla..
yani o zaman falcının karşısına hiç oturmayalım duvara konuşsun sonra bize haber versin.. ki bunu telefında yapanlar var ama araya orda da ses giriyor illaki titreşimlerden etkileniyorlardır diymiiiiiiii...-tatlicadiarzu-

şimdi benim anlamadığım siz falcıları bu şekilde mi ölçüyosunuz bir çeşit kendini kitleme yöntemiyle mi yoksa aslında gerçekten fala ihtiyacınız var ama bi türlü sizi çözemiyor ve okuyamıyorlar mı??yani enerjinizi bırakmazsanız bu nasıl olucak?her falcı herkese 2-3bişi tutturuo çünkü.yani arkadaş arasında kendi çapımızda baktığımız geyik fallar bile buna dahildir.o fincan kapanır ve herkes bişi sallar .illaki ben bile tuttururum..
burada demek istediğim amaç falcıdan terapi almak mı?sizi bilebilmesi için test mi?yoksa ihtiyaç duyduğunuz şey ne doğru falcı arayışınız ne de test etmek.. bende anlamadım valla..
yani o zaman falcının karşısına hiç oturmayalım duvara konuşsun sonra bize haber versin.. ki bunu telefında yapanlar var ama araya orda da ses giriyor illaki titreşimlerden etkileniyorlardır diymiiiiiiii...-tatlicadiarzu-

kontessa kendini senin tasvir ettiğin şekilde kilitlemek hiç öyle kolay bir şey değildir. Ciddi konsantrasyon gerektirir. Falcının karşısına geçip bir anda o hale geçemezsin. Dolayısıyla etkileşimde bulunamamak diye bir şey söz konusu olmaz. Gerçekten bir şey bilen, zihin gücü dediğimiz yeteneğe sahip olan bir falcıya bunlar sökmez...

Uzun lafın kısası bence tepkisiz kalmak gayet mantıklı. adovecat80'e katılıyorum...

Sevgili kontessa amacım terapi gôrmek olsa falciya değil bu işin uzmanına giderim.!Falcıları test etnek de benim ne haddime!!!Haşa bir çarparlar mahvolurum valla.Sizi bilmem ama ben anlamsızca takıntılı olduğum konularda gelecekten bilgi almak için gıdiyorum tepkisiz durmam iseşu anı bilebilmeleri için eğer benim şu anımı bilemezşe geleceği nasıl bilecek?Bir deneyin bakalım sizden bilgi alamazlarsa ne diyorlar?Enerji olayına gelince ben istesemde kitleyemem onu fizik kurallarına aykırı çünkü.Ben derdime derman aramıyorum bu eğitimsiz kişilerin beni tedavi etmesi de imkansız.Dediğim gibi fal bağımlılığı adeta kumar,uyuşturucu bağımlılığı gibi bir şey kötü bir şey olduğunu bilirsin ama kendini alamazsın

Evet Gül'e geçen şene gittim.Bakırköyde dimi?Ben pek beğenmedim.o yüzden de bir kere gittim.o da olmayan kocamın ailesinin bana büyü yaptığını söylemişti!:)Gelecek ile ilgilide pek bir şey söylemedi o da canım cicim takımından.ama isim konusunda başarılıydı

X