İstanbul'da Fal - Falcılar

lenanın telını bana atarmısın [COLOR="Red"]xxxxxxxxxxxxx[/COLOR]x emaıl adresım
bu arada bende enfalı begenmemıstım
aysun hanımdan memnunmusun
kıbrıslı elmasın telefonu varsa bana atarmısınız
madam sara 80 yasındaymıs ölmemiş ama bakmıyor diye duydum

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aklıma geldikçe kötü niyetli falcılar konusunda sizi uyarmaya devam ediyorum.Şermin Tokuşçu Diye bir kadın var bir ara medyada çok çıkmıştı.Büyük gücü olan medyum diye ama ben bu meşhur medyum tarafından Dolandırıldım.Şöyleki,bu hanfendinin telefonunu bulup aradım tabiki her ulu medyum gibi kendisi ile mùşerref olamadık.Asistanı olduğunu söyleyen biri buraya gelmenize gerek yok.şermin hn.telefonda bakıyor ded4 sonrada Bana garanti bankası hesap no verdi bu olay 2 sene önce oluyor.Benden 70 Lira yatırmamı istedi tabi benim gibi saftorik de koşa koşa bankaya parayı yatırdı.sonrami ne oldu?Şermin hazretlerine ulaşabilene aşk olsun ilk önce asistanı olduğunu söyleyen yamak çeşitli saatler vererek aramamı istedi o saatte aradığımda ise ya tele cevap vermiyor ya da erteliyordu.Bu şermin peşinde koşma maceram 15 gün sürdü.sinirden kudurdum enayi yerine konuyorsun sonra mail attım ama ona da cvp yok banka dekontuyla hakkımı arayabilirdim ama değmez diye vazgeçtim.bunun gibi çok dolandırıldım.ama burda suç bende benim gibi 2 ünv.bitirmiş biri böylelerine prim verirse cahil insanlar ne yapsın?:KK43:

lenanın numarasını ben de isterim advocate :)) şöyle olabilir canım lenayla görüşmek isteyenlerden mesaj atabilenler sana mail adreslerini yollasınlar o şekilde iletişime geçin o da diğer isteyenlere dağıtsın ? :) bakırköyde cafemsi cafe var orda züleyha abla vardı sonra ayrıldı onu duydun mu acaba? su falı bakar. bir kere cafede ayrılınca da evinde baktırmıştım ben..

cocoon şu an züleyha nerede fal bakıyor?ben de yıllar önce maydonoz cafede baktırmıştım acaba aynı kişi mi?nasıl biliyor mu?eğer aynı kişi ise tekrar baktırmak isterim.

valla ne diyim sazisbilmiyorumkismileilk kez baktırıyorsan dejavudaki yiğit iyidir. aslında birde enfal var. o kafe bu kafe çok çalışmış şimdi kendi yerini açmış randevulu çalışıyo veee çok havalanmış en son gittiğimde beni başından savdı resmen :eek:lmaz:

ben yine de fincan da ki zuhal derim baya ii o işi de aşkı da bildi hihoyyythihoyyythihoyyyt

enfal in şuan çalıştığı yer kendi yeri değil. Havalandığınıda görmedim size öyle gelmiş sanırım ben ilk gittimde çok şaşırdım sonra gittiğimde adamın her dediği çıkıyor çalıştığım iş yerinde n kişileride götürdüm inanmıyorlardı şok oldular çıkan ağzı açık çıkıyor randevulu çalışıyor çünkü çok yoğun yiğitmiş taksimdeki falcılarmış çok tırt ben izmitte,izmirde taksimde gitmediğim falcı kalmadı meraklısıyım enfal kadar ını görmedim. Tavsiye ediyorum

enfal in şuan çalıştığı yer kendi yeri değil. Havalandığınıda görmedim size öyle gelmiş sanırım ben ilk gittimde çok şaşırdım sonra gittiğimde adamın her dediği çıkıyor çalıştığım iş yerinde n kişileride götürdüm inanmıyorlardı şok oldular çıkan ağzı açık çıkıyor randevulu çalışıyor çünkü çok yoğun yiğitmiş taksimdeki falcılarmış çok tırt ben izmitte,izmirde taksimde gitmediğim falcı kalmadı meraklısıyım enfal kadar ını görmedim. Tavsiye ediyorum

kızlar hiç merak etmeyin elbet bir gün bu fal işinden siz de soğuyacaksınız
daha önce bahsettiğim arkadaşım illa falcıya gitmek istiyordu enfali aradım yardımcısı çıktı randevu veremiyormus yogunmus falan filan madem bu kadar iyi falcı yok yardımcısı var geleni çok neden 20 tlye bir cafede fal bakıyor benim kafamda soru işaretleri oldu
sonra ona tarıkın dedikleri çıkınca tarıka gidelim dedi ben de gittim tarıkın çok reklamını yapmısız bayagı bekleyeni vardı sonra ben de dedim hadi baktırayım eskiden olsa heyecanla beklerdim ama kızcagız o kadar sorunlu olmasa hayatta o kadar beklemezdim çogu kez ona da boosver hadi gidelim dedim neyse tarık baktı 1 ay önce baktırmıstım dedikleri cok tutarlıydı bana da arkadasıma da aynı seyleri söyledi ve ben artık o kadar ezberledimki fallarımı 3 dk bile sürmedi sorun var mı dedi yok yok dedim
ama yine söylüyorum tarık iyi bir falcı, geçmiş ve bugunde %100 başarılı, geleceği ise görecez bakalım

ya bu tarık da tutmadı ben de ...eğer onun dediklerini yaşasaydım şu an hayatım baya farklı olacaktı...ama aynı...

ya bu tarık da tutmadı ben de ...eğer onun dediklerini yaşasaydım şu an hayatım baya farklı olacaktı...ama aynı...

Tarık bana da hiç güzel bakamamıştı. Ama yanımdaki arkadaşım baya memnun kalmıştı... Benim elektriğim tutmadı sanırım Tarık'la...

kontessa kendini senin tasvir ettiğin şekilde kilitlemek hiç öyle kolay bir şey değildir. Ciddi konsantrasyon gerektirir. Falcının karşısına geçip bir anda o hale geçemezsin. Dolayısıyla etkileşimde bulunamamak diye bir şey söz konusu olmaz. Gerçekten bir şey bilen, zihin gücü dediğimiz yeteneğe sahip olan bir falcıya bunlar sökmez...

Uzun lafın kısası bence tepkisiz kalmak gayet mantıklı. adovecat80'e katılıyorum...

polemiğe gerek yok..
benim kast ettiğim şuydu: bir falcıya gittiğinizde ihitiyacınız olan şey sizi bilmesi mi?çünkü sizi bilebilmek için zaman ve enerji harcıyorlar, yoksa ihtiyacınız olan sorularınız yada sorunlarınıza yanıt bulabilmek mi?her ikisi olsa bile süreniz zarfında bir insan kendi enerjisini kitlediği sürece karşınızdaki size hiçbişey söyliyemez.bunun güçle filan alakası yok.gerçekten sizinle ilgili bişileri bilebilen kişiler zaten tepesindeki varlıklarla konuşuyorlar.geçmişinizi bilen sadece geçmiş üzerine konuşan kişilere gelincede bu bilimsel olarak kanıtlanmış olan birşeydir herkes her insanın geçmiş diyaloglarındaki verilere girebilicek enerji kaydına sahiptir.bu biraz kuantumla filan ilgili.açıp okuyun birazcık ahkam kesmeyin.paranıza yazık falcıyı test etmek için verdiğiniz uğraşa yazık.
neyse forumla ilgili konu şaşmasın boşuna laf kalablığı yapmayalım. elbetteki herkes istediği gibi davranabilir.ben sadece merak ettiğim için amacın ne olduğunu öğrenmeye çalıştım.hepsi bu...

sevgili advocate...

yorumlarını büyük bir keyif ile okudum:)...aramıza hoşgeldin:)...118 gibi bilgi alma noktası oldun:)
bide ben arkadaşım ile epeyce fal baktırdık diye düşünmüştüm...ama senin tecrübelerini okuyunca:)

o zaman sana birini sorayım...belki gitmişsindir....yeşilköy tilbe cafe de bir bayan fal bakıyor..çevremden gidenler baya övdüler..ona gittin mi hiç?

madonun karşısında mı adı duygu mu?

kızlar hiç merak etmeyin elbet bir gün bu fal işinden siz de soğuyacaksınız
daha önce bahsettiğim arkadaşım illa falcıya gitmek istiyordu enfali aradım yardımcısı çıktı randevu veremiyormus yogunmus falan filan madem bu kadar iyi falcı yok yardımcısı var geleni çok neden 20 tlye bir cafede fal bakıyor benim kafamda soru işaretleri oldu
sonra ona tarıkın dedikleri çıkınca tarıka gidelim dedi ben de gittim tarıkın çok reklamını yapmısız bayagı bekleyeni vardı sonra ben de dedim hadi baktırayım eskiden olsa heyecanla beklerdim ama kızcagız o kadar sorunlu olmasa hayatta o kadar beklemezdim çogu kez ona da boosver hadi gidelim dedim neyse tarık baktı 1 ay önce baktırmıstım dedikleri cok tutarlıydı bana da arkadasıma da aynı seyleri söyledi ve ben artık o kadar ezberledimki fallarımı 3 dk bile sürmedi sorun var mı dedi yok yok dedim
ama yine söylüyorum tarık iyi bir falcı, geçmiş ve bugunde %100 başarılı, geleceği ise görecez bakalım

tatlım enfale randevuyu ertesi günlere alabiliyorsun hiçbirzaman aradığın güne vermiyorlar.unuttuysam söylemediysem kusura bakma.ancak ben daha öncede yazdım burda 2.fal tutarsızdı. çok boştu falı yani baktıralı 20gün olmasına rağmen o ozamandı bugün başka dedi bana filan böyle garip konuştu.ilk söyledikleriyle alakası bile yoktu.
tarık çıkarsa denemek isterim.

X