İstanbul'da Fal - Falcılar

şu pendikteki nurdoğan özeli arıyorsanız bende numarası var
ben gitmedim ama bir arkadasım verdi numarasını birgün lazım olursa gidersin diye falı bıraktıgım için ona da nasıl diye sormadım

Dediğim gibi Tùrkiyede gitmediğim falcı kalmadı meşhur olanların hepsini çok iyi bilirim.hepsini tek tek yazıcam.ben ufak çaplı bir daire parası harcamışımdır bu umut tacirlerine hala da akıllanmadım maalesef .,

ama advocate %100 memnuniyet diye birşey mümkün değil
ben de falcıların hepsinin yalan oldugunu düşünüp falı bıraktım ama en azından geçmişi ve bugünü iyi bilenler var ve bana bayagı faydası olanlar
mesela eskiden erkek arkadasımla sorunum başkaydı ama falcılar sayesinde gerçekleri öğrendim gerçi şu an başka başka sorunlar var ama onların dediğine göre bunlar da bitcekmiş ben inanmıyorum ya neyse...
yani takır takır geleceği görüyor olsalardı zaten şu an fal bakıyor olmazlardı
gerçi benim önümdeki 3 yıllık geleceğimi sürprizleriyle birlikte anlatan falcım oldu amahala ansıl başardı bilmiyorum

Sabun sen.Fikriye abladan bahsediyorsun.çok eskidir ve şu an sadece referansla bakar istersen tlf.nunu verebilirim beni söylersen de hemen seni alır çünkü 5 sene sömürdü beni aşık olduğum insan için bu senin kaderın bunla evlencen dedi bende bunu duymak istediğimden haftada bir giderdim ona o zaman bile en az 50 lıra alırdı.sonuçta ne oldu biliyormusun o kişi başkasıyla evlendi.Bunun üzerine tekrar gittim fikriyeye yine evlenceksin demezmi?durumu söyleyince de
çok bozuldu bu sefer boşancak demeye başladı çok arkadaşımı da götürdüm bazen attıkları tesadüfen tutuyor tabi.ama şu anı bile bilemediği o kadar çok oluyorduki.fakat inanılmaz zeki bir kadındır salağa yatar bir geleni bir daha unutmaz.telefonu vas ama özelden gitmiyor

Üsküdardaki Arzuya'da 2003 ten beri fal baktırırm.Nedeni ise ilk baktığında çok yakın bir tarihte olacak olayı bilebilmesidir.Eskiden güzel bakardı Arzu en azından geçmişi ve durumu bilirdi ancak şimdi o da bakamıyor.Çünkü son zamanlarda söylediği hiçbir şey zamanları geçtiği halde olmadı.Paradiso Demet ise bence aura okuyor.Kişilik tahmini bu yüzden iyidir ve bazen şaşırtır insanı.Gelecek ile ilgili söyledikleri de bazen çıkar ama bunun yanısıra benim ve arkadaşlarımın gelecekte olacak dediği bir çok şeyi de olmadı.Ama o da tam bir profesyonel ve falına baktığı kişiyi ipuçlarıyla iyi analiz ediyor.Defalarca gittim.Söylediklerinin ancak % 20'si oldu.Bu da tesadüf olabilir tabi.Nuray Sayarıya sneler önce bu kadar meşhur olmadan önce bir kaç kere gittim.Ve bence tanıdığım en kötü falcı.Çünkü hiçbir şey bilemedi.Saçmaladığı şeyleri anlatmıycam.Sadece ağzı çok laf yapıyor şimdi de secret mecret olayına girdi.Medyatik olmasının da önemi büyük tabi.Bundan 10 sene önce yakın gelecekte kardeşimi tarfik kazasında kaybedeceğimi söylemişti.Düşünün ne hale koyduğunu beni.Allaha şükür kardeşim hala hayatta ve sağlıklı. Yine Medyum Memiş,Recep Kaplan,Medyum Tufan,Esin denen astrolog,Rezzan Kiraz sadece para tuzağı sakın bu kişilere gitmeyin seneler önce seansları dünyanın parasıydı.Ve hiç tatmin olmadım.Dedikleride genel anlamda gerçekleşmedi.Biriyle uzun süre çıkmıştım.Hepsi o zamanlar bu şahısla evleneceğimi söyledi.Halbuki ayrıldıktan 3 ay sonra bir başkasıyla evlendi ve 6 senedir de hiç görüşmüyoruz.Bu meşhur medyumlara göre ben şimdiye bu kişiyle evlenmiş 2 çocuk sahibiydim.:))))

Haklısın arkadaşım, Nuray Sayarımı nedir ona bende 2003'te gittim, Etilerdeki ofisine,epey de pahalıydı ve hiçbirşey bilemedi..Tam bir fiyaskoydu,dediği hiçbir şey de çıkmadı bu kadın nasıl ünlenmiş anlamıyorum..Bu arada sen de Aysun hanımın telefonu olduğunu yazmıştın rica etsem bana msg atarmısın, ben hala msg atamıyorum.Şimdiden teşekkürler..

ama advocate %100 memnuniyet diye birşey mümkün değil
ben de falcıların hepsinin yalan oldugunu düşünüp falı bıraktım ama en azından geçmişi ve bugünü iyi bilenler var ve bana bayagı faydası olanlar
mesela eskiden erkek arkadasımla sorunum başkaydı ama falcılar sayesinde gerçekleri öğrendim gerçi şu an başka başka sorunlar var ama onların dediğine göre bunlar da bitcekmiş ben inanmıyorum ya neyse...
yani takır takır geleceği görüyor olsalardı zaten şu an fal bakıyor olmazlardı
gerçi benim önümdeki 3 yıllık geleceğimi sürprizleriyle birlikte anlatan falcım oldu amahala ansıl başardı bilmiyorum

bu falcı kimdir çıkıyormu falları senin önereceğin süper geleceği çıkan biri varmıdır?purple gül var şimdi tiki cafede bakıyor iyidir

bu falcı kimdir çıkıyormu falları senin önereceğin süper geleceği çıkan biri varmıdır?purple gül var şimdi tiki cafede bakıyor iyidir

gülün gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı
dediğim falcı yıldız sen de baktırmıştın
ben 5 yıl önce baktırdım sınav sonucu nereyi kazanacagımı orada kaç yıl yaşayacağımı sonra nereye gideceğimi bu sürelerde kimle ilişkim olacagını hep anlatmıştı bir arkadasım birisine aşıktı ondan sonraki 3. kişiyle 2010da evlenecegini söyledi arkadasım ondan ayrıldı sonra nişanlandı ayrıldı ve gecen hafta 3.süyle evlendiopuyorumnanaktan onun yaşayacagı şehri temsil eden heykeli tariflemişti yine 2 arkadasıma bunla evleneceksin dedi evlendiler kardesime herseyi bildi birgün abim için kapattım onun da evlenecegi kızın ne okudugunu ama ne iş yaptıgını söyledi hakkaten abim dediği gibi bir kızla evlendi dediği şehirde yaşıyor
ben en son gidişimde yaklaşık 10 falcı bu sefer başladıgınızda hersey çok iyi olacak falan dediler yıldız ise barışıp yine ayrılacaksınız dedi ve bu ayrıldıgında senin bütün pişmanlıkların yok olacak dedi tabi bunlar benim duymak istediklerim değildi bir daha da baktırmadım ama tek onun dediği çıktı

jezebel aysun hanımla ilgili daha fazla bilgi verebilir misin bildiği çok şey oldu mu yani
Tabii veririm, ben çok falcı gezmişimdir ama Aysun hanımın yeri ayrıdır benim için, bir zamanlar bana çok yardım etti, çok yol gösterdi. Tarotu çok iyiydi kahve baktığını bilmiyorum, pek çok şey bildi ama uzun zaman geçtiği için aklımda en önemlileri kalmış. Bir zamanlar sözlüydüm ve başka birine aşık olmuştum.Sonra sözlümden ayrılıp o kişiyle birlikte olmaya başlamıştım ama sözlümde peşimi bırakmıyordu.O zamanlar kendisine gidip benim için hangisi daha iyi karar veremiyorum demiştim. O da bana ikisi de senin eşin olmayacak bu ikisinin dışında biriyle ileride tanışıp karar vereceksin demişti.Zaten o ikisinden sonradan aşık olduğumun gelecekte yurtdışında göründüğünü , eski sözlümlede evlenmeyeceğimi vs söylemişti. 2002 yılıydı, ben 2003 te diğer aşık olduğum çocuktan ayrılıp 2004 te başka biriyle tanıştım,2006 da evlendim.Eski aşık olduğum çocuk ise 2007de yurtdışında iş bulup oraya yerleşti. Başka birşey daha,2004 te şu anki eşimle yeni tanışmıştım,ama henüz çıkmaya başlamamıştım,tarotun içinde öylesine sordum bu nasıl biri diye..Sen bu adama hiçbir zaman güvenemeyeceksin dedi..O zaman bana bu güvenemeyeceksin sözü aldatmak gibi göründü ve sonradan eşimin beni aldatacak biri olmadığını görünce evlenene dek amaaann Aysun hn. da salladımı ne dedim, amaaa evlendikten sonra eşim beni aldatmasada ufak şeylerde bile olsun o kadar çok yalan söylediki gerçekten şu an aldatmayacağına güveniyorum ama diğer söylediği hiçbirşeye tam olarak güvenemiyorum. Yani zararsız yalanlar ama tipik bir Balık burcu sürekli gizemli havalar vs..Neyse işte böyle, şu anda fal bilim merkezinde çalışmıyor oluşuna sevindim aslında, özelden daha güzel bakabilir..

Tabii veririm, ben çok falcı gezmişimdir ama Aysun hanımın yeri ayrıdır benim için, bir zamanlar bana çok yardım etti, çok yol gösterdi. Tarotu çok iyiydi kahve baktığını bilmiyorum, pek çok şey bildi ama uzun zaman geçtiği için aklımda en önemlileri kalmış. Bir zamanlar sözlüydüm ve başka birine aşık olmuştum.Sonra sözlümden ayrılıp o kişiyle birlikte olmaya başlamıştım ama sözlümde peşimi bırakmıyordu.O zamanlar kendisine gidip benim için hangisi daha iyi karar veremiyorum demiştim. O da bana ikisi de senin eşin olmayacak bu ikisinin dışında biriyle ileride tanışıp karar vereceksin demişti.Zaten o ikisinden sonradan aşık olduğumun gelecekte yurtdışında göründüğünü , eski sözlümlede evlenmeyeceğimi vs söylemişti. 2002 yılıydı, ben 2003 te diğer aşık olduğum çocuktan ayrılıp 2004 te başka biriyle tanıştım,2006 da evlendim.Eski aşık olduğum çocuk ise 2007de yurtdışında iş bulup oraya yerleşti. Başka birşey daha,2004 te şu anki eşimle yeni tanışmıştım,ama henüz çıkmaya başlamamıştım,tarotun içinde öylesine sordum bu nasıl biri diye..Sen bu adama hiçbir zaman güvenemeyeceksin dedi..O zaman bana bu güvenemeyeceksin sözü aldatmak gibi göründü ve sonradan eşimin beni aldatacak biri olmadığını görünce evlenene dek amaaann Aysun hn. da salladımı ne dedim, amaaa evlendikten sonra eşim beni aldatmasada ufak şeylerde bile olsun o kadar çok yalan söylediki gerçekten şu an aldatmayacağına güveniyorum ama diğer söylediği hiçbirşeye tam olarak güvenemiyorum. Yani zararsız yalanlar ama tipik bir Balık burcu sürekli gizemli havalar vs..Neyse işte böyle, şu anda fal bilim merkezinde çalışmıyor oluşuna sevindim aslında, özelden daha güzel bakabilir..

evet işte benim yıldız da böyleydi yani nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bunlar tesadüfen bilinecek şeyler değil o yüzden benim hala içimde bir yerlerde bazı falcıların geleceği görebildiklerine dair inancım var sadece aramaktan vazgeçtim
şu sıralar şimdiki zamanla ilgili problemim var o yüzden gitme tereddütlerim var ama bilmiyorum
şimdi bu aysun söğütlüçeşmenin karşısındaki fal bilim merkezinde mi değil mi

yıldızname çok farklı bir şey :)) endulus 34 hanımefendide sanki görüşlerimi yazmışsınız ..geçen sene kadıköyde limon kafede bir hanımefendiye baktırmıştım(yıldızname)...Aysun hanımdı.. bende inanmasamda bir çok isabetli söylemlerine ve geleceği bilme isabetinliliğine şahit oldum..yıldıznameyi herkez bilemiyor.. bu yılda gittim aynı kişiye fakat kadıköyde kendine yer açtığını öğrendim..kafe sahipleri bana yerini söylemediler ama öğrenir isem muhakkak size o kişiyi tavsiye edeceğim..kadıköydeki kiraz kafenin sahipleri aysun hanımın mekanını biliyorlarmış diye duydum.onlarada gidip soracağım..inşallah kendisine ulaşabilirim..(kiraz kafe, limon kafenin karşısındaymış)

jezebel bu aynı aysun hanımmı sence

yazz Aynı Arzu ama artık çok sallıyor ol
an olayları bile bilemiyor.Arkadaşlar size tek diyebileceğım Geleceği bilen yok.Bazılarınında gelecekle ilgili dedikleri olsa bile aynı falcı başka şeyleri bilemiyor.çünkü ben eğer falı çıkan olursa ona çok giderim hatta çoğu ile kanka oldum.falcımı tatile bile götürmüşlüğüm vardır.yani bazen olur bazen olmaz.bu da tesadüf bence.çünkü gerçekten geleceği görebilen her zaman bilmeli.onun da yolunu bulmuşlar elektrik almadım o yüzdden bakamadım diyor ayrıca cinlerim var olayı da külliyen yalan zira islam alimlerine göre cinler insanlarla irtibata geçemezlermiş.Bu yüzden gelecekle ilgili hiç kimseyi tavsiye edemem size ama kötünün iyilerini sayabilirim.benim benim buraya yazmamın şebebi sizi kötüniyetli sahtekar insanlar konusunda uyarmak.benim onların verdiği boş umutlar nedeniyle en güzel yıllarım heba oldu.Paralarım gitti.benim gibi takıntılı olmayıp eğkencesine baktıriyorsanız sözüm yok tabi

jezebel bu aynı aysun hanımmı sence

Hayır alevko benim bahsettigim Aysun hanım tarot bakıyor, yıldızname ile ilgisi yok ama senin de dediğin gibi bu insanların biraz farklı bir tarafları var, yani gerçekten 6. hisleri falan var sanirim, o fal bilim merkezi kapanmış, Shiaya da bu Aysun hanimin cebi varmis, ben de de vardi aslinda eski hattimi babama vermistim, o kartta kayitli olabilir, babama bir sorayim duruyormu. Senin Yıldız kahve mi bakıyordu, onaneden gitmiyorsun?

ankaralı Yıldıza 2005 te bende baktırmıştım şimdi hatırladım kızılayda bir cafede bakmıştı şımdıyi ıyı bildi yakın gelecekde olmuştu dediklerini çok hatırlamasamda iyi diyebilirim çünkü şu anı bilmişti.
Bunun haricinde zeytinburnunda yumurtaya bakan nazife 100 liraya bakar bir şey zannedersin müşterisi de çoktur benim ağzımdan laf alamadığı için çok kötü çuvalladı.sakın gitmeyin baştan sona atıyor.Yine üsküdar bulgurlu civarında Başak denen 40 yaşlarında uzun boylu bir kadın vardır tanıdığım en kötü niyetli falcıdır yavrum canım diyerek öyle bir bağlarki sizi bir bakmışsınız canınıza okunmuş.en az 50 lira alır tarot bakar falın f sinden anlamaz.sadece iyi manipülasyon yapar.konuşurken ağzını burnunu yamultur sözde cinleri varmış gibi ama kendisi de falcı falcı gezer.büyù bozma büyü yapma hikayesini çok yapar ve zaten sıkıntıli insanları kandırır.ve milyarlarca paralarını alır.aman ha bu kadının tuzağına düşmeyin

ankaralı Yıldıza 2005 te bende baktırmıştım şimdi hatırladım kızılayda bir cafede bakmıştı şımdıyi ıyı bildi yakın gelecekde olmuştu dediklerini çok hatırlamasamda iyi diyebilirim çünkü şu anı bilmişti.
Bunun haricinde zeytinburnunda yumurtaya bakan nazife 100 liraya bakar bir şey zannedersin müşterisi de çoktur benim ağzımdan laf alamadığı için çok kötü çuvalladı.sakın gitmeyin baştan sona atıyor.Yine üsküdar bulgurlu civarında Başak denen 40 yaşlarında uzun boylu bir kadın vardır tanıdığım en kötü niyetli falcıdır yavrum canım diyerek öyle bir bağlarki sizi bir bakmışsınız canınıza okunmuş.en az 50 lira alır tarot bakar falın f sinden anlamaz.sadece iyi manipülasyon yapar.konuşurken ağzını burnunu yamultur sözde cinleri varmış gibi ama kendisi de falcı falcı gezer.büyù bozma büyü yapma hikayesini çok yapar ve zaten sıkıntıli insanları kandırır.ve milyarlarca paralarını alır.aman ha bu kadının tuzağına düşmeyin

advocat öncelikle, seni ilgiyle takip ediyorum ve bu topic için faydalı olduğunu düşünüyorum. İyi ki buradasın..

Sana sormak istediğim, hiç yıldızname baktırdın mı? Ve eğer baktırdıysan tavsiye edebileceğin bir isim rica ediyorum?

Devam ediyorum,ayhan dediğınız telefonla çağrılan geçen sene evlenen çocuguda iyi tanırım.aslında tok gözlü iyi bir çocuktur uzun bakar şimdiyi de genelde iyi bilir ben toplam 4,5 kere baktırmışımdır ama gelecek konusunda o da başarısızdır.en azından bana ve 4 arkadaşıma çıkmadı.Biriz Hanıma ilk kez 1 ay önce baktırdım bence geçmiş ve şu anda başarılı.kağıtlar araç ve o kadının hislerı kuvvetli bence ama gelecek için verdiği en erken tarih 7 kasım.Bekleyıp göreceğiz.Balatta ercan diye bir iskambilci vardır o da şimdide başarılıdır gelecek ise yine sıfır.

advocate kadıköyde gönül diye birine baktırdın mı hiç? öncesinde ghene kadıköyde bir cafede bakıyomus ama ben kadınlar kahvesi kköy şubesinde rastladım o kadar falcıya gittim kimse bilememişti hatta aşık oldugum adamla evleneceğimi söylüyordu hepsi ama gönül abla bu adam senden hoşlanmış ama olmamış sem simdi gidip açılsan bile olmayacak ona baskasıyla nikah düşüyor evlenecek ve sen de bunu göreceksin dedi. ben gittim açılamadan döndüm(açılsam olacağına dair inancım niyeyse hep vardı) ve bi zaman sonra nişanını gördüm nişan videosunu buldum ve izledim. sonra da evlilik fotolarını gördüm.. yani şahit oldum birebir bunları görerek. bi o böyle çıktıi. sonra sordum tekrar taşınmış mı nedir çalışmıyor artık kadınlar kahvesinde.. onu bilen duyan varsa arkadaslar lütfen haber verin. iskambil falı bakıyordu..

Arkadaşlar şunda hem fikir olmamız gerektiği kesinleşti artık, hiçbir falcı geleceği%100 göremez ve birine dedikleri çıkıp diğerine dedikleri çıkmayabilir. bu kişinin çakra mı, aura mı, elektirk mi efenim her ne ise onun açık olmasına bağlı gözüküyor. gittiğim bir tarot uzmanı bana telepati yapıyorum şu anda seninle demişti ve gerçekten inandım çünkü aklımdan ne geçiyorsa okumuştu resmen. eğer telepati yapabilme gibi özelliğe sahip değilse ve dediği çıkıyorsa bir falcının söylediği şeyin sıradan olup olmamasına dikkat etmek gerekiyor, durup düşünüp bunu herkesin yaşayıp yaşayamayacağını kestirmek önemli. sevgilinle barışacaksın evleneceksiniz gibi değil. daha spesifik şeyler olmalı. zaten 2 tane olasılık var ya barışırsın ya barışmazsın, ya evlenirsin ya evlenmezsin, tutarsa...

medyum mazlum bana fal baktığında, alp diye bir arkadaşın var seviyor bu seni evlenme teklifi edecek demişti,yok artık o noktaya gelmemiz mümkün değil demiştim, gerçekten de mümkün olmayan bir durumda evlenme teklifi etti bana hala arkadaştık ve pat diye sordu. bir ölüm gördü, müzisyen dedi anne tarafından dedi. 1 ay sonra annemin 27 yaşındaki müzisyen kuzenini kaybettik. mazlum arkadaşıma baktı, dediği hiçbir şey çıkmadı.

symbol levent baktığımdan 5 ay sonra yaşayacaklarımı söylemişti tarih belirtmemişti ama olayların nasıl yaşanacağını biri atsa tutturamaz. dediği gibi yaşadım aynılarını ve sonra hatırlayıp tekrar buldum onu.

size yazdığım ayhan, o kişi hayatımda yokken babasını, işini, tipini, burcunu, karakterini herşeyini anlattı. dediği tarihte tanıdım. ve tarif ettiği kişiydi. ama bir arkadaşım baktırdı yanımda salladı resmen.

ayrıca işin içine yok benim hocam var büyü bozar diyorsa kalkın gidin zaten şarlatanın önde gidenidir o.

burada paylaşım yaparken, falı çıkan falcıların neyi bildiğine önem vererek yapalım. 40tan fazla falcıya gitmişliğim var ama sadece 3 kişinin dedikleri tamamen aklımda, diğerleri herkese tutabilecek şeyleri tutturdu o kadar, o da bazıları.

nesrin dediler, gittim iyi gibiydi. aile olayına geçti batırdı. madem sen konuşuyorsun bişeylerle ailemin durumunu nasıl bilemedin. mazlum o dönem yaşanmış olayı anlattı ailemle ilgili, yok artık dedim. kuzenimi arayıp sordum benden yaşı daha büyük olduğu için hatırlar diye, söylediğimde kız şok oldu aynen öyle olmuştu dedi. tamam bu adam hayatımda çok spesifik şeyleri tutturdu madem bu kadar süper neden arkadaşıma dediği hiçbir şey olmadı. onun şu anki durumunu bile bilemedi. bana sorsan süper, arkadaşım adını bile duymak istemiyor:)

bu durumda ya frekans meselesi ya da bizim çözemediğimiz başka şeyler devrede. biri beğenir diğeri beğenmez. yine de çoğunluğa tutturması o falcıya yönlenme açısından dikkate alınabilecek tek ama tek kriter maalesef.

haklısın katre ayrıca da şanslısın :) ben bu kadar iyisiyle hiç karşılaşmadım. şöyle bir durum olduğunu düşünüyorum varlıklarla konustuklarını söyleyenler var ya onlardan yardım alarak fal bakanlar. onlarla bence geçmiş ve şu an bilinebilir. belli bi yuksekliğe çıkıp ordan her şeyi dinlediklerini hayal ediyorum ben üç harflilerin :) yukseklik afaki ama belli bir sekilde su an olanları duyabilirler boyut olarak farklı bi noktada varoldukları için. fakat gelecek de arkadaslar sürekli değişim halinde. yani biz kuklalar değiliz ki elimizdeki textlere göre oynayalım. şöyle bir şey oluşuyor falda söylenince nasılsa olacak ya da olmayacak diye düşünüp yerimizde sayıyor ve seçim yapmamayı seçiyor olabiliriz. bilmiyorum anlatabiliyor muyum ama esasen falı amaç olarak görmemek gerekiyor. şu an olan aklımızdaki yakınımızdaki insanlara dair bize somut bilgiler verilirse bence o zaman bizler de kararlarımızı daha doğru verebiliriz. yoksa katrenin de dediği gibi aşık oldugumuz adamla ya evleniriz ya evlenmeyiz. önemli olan hayırlı mıdır değil midir bence onu öğrenmek. ve bir de varlıklardan yardım aldıklarını söyleyenler dışında üçüncü göz ve duru görü ile ilgilenen insanlarla karsılasabilirsek onlardan daha çok yardım alabileceğimizi düşünüyorum ben.

X