İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet Gül'e geçen şene gittim.Bakırköyde dimi?Ben pek beğenmedim.o yüzden de bir kere gittim.o da olmayan kocamın ailesinin bana büyü yaptığını söylemişti!:)Gelecek ile ilgilide pek bir şey söylemedi o da canım cicim takımından.ama isim konusunda başarılıydı

şu ana kadar baktırdıklarından en fazla memnun olduğun kişi kim diye sorsam:gitme:

bence de gül pozitif diye nitelendirdiğimiz umut taciri falcılardan herkes eski sevgilisiyle barışıp mutlu mesut yaşıyor aman ne iyi

Benim fal maceram 98 de başladı.Fal baktırmak için mardin,trabzon,bursa,izmir antalya v.s. şehirlere bile gittim geçmişte o kadar insana baktırdımki inan çoğunu hatırlamıyorum geçen gün bir arkadaşım mari diye biri var ona gidelim dedi bende yeni birisi diye sevindım bır gittimki ben bu kadına daha önce baktırmışım.Dönem dönem iyiler oluyor mesela geçmişte sorunlu ve uzun bir ilişkim vardı ikide bir de ayrılırdık gittiğim bazı falcıkar seni arıycak,dönücek derdi.Bu şahıs gerçekten de 1 ay içinde arardı o zaman bu falcılara tapardım.ancak sonra aramıza imkansızlık girdi ve tamamen ayrıldık.ve bir dahada aramadı aynı falcılar arıycak dönecek dediği halde üzerinden 6 sene geçti.Benim son 2 ay içinde en beğendiğim falcılar ise Biriz,Lena diye bir kadın ve Belgin kostak.gelecekle ilgili zamanları dolmadı daha

Benim fal maceram 98 de başladı.Fal baktırmak için mardin,trabzon,bursa,izmir antalya v.s. şehirlere bile gittim geçmişte o kadar insana baktırdımki inan çoğunu hatırlamıyorum geçen gün bir arkadaşım mari diye biri var ona gidelim dedi bende yeni birisi diye sevindım bır gittimki ben bu kadına daha önce baktırmışım.Dönem dönem iyiler oluyor mesela geçmişte sorunlu ve uzun bir ilişkim vardı ikide bir de ayrılırdık gittiğim bazı falcıkar seni arıycak,dönücek derdi.Bu şahıs gerçekten de 1 ay içinde arardı o zaman bu falcılara tapardım.ancak sonra aramıza imkansızlık girdi ve tamamen ayrıldık.ve bir dahada aramadı aynı falcılar arıycak dönecek dediği halde üzerinden 6 sene geçti.Benim son 2 ay içinde en beğendiğim falcılar ise Biriz,Lena diye bir kadın ve Belgin kostak.gelecekle ilgili zamanları dolmadı daha

biriz geçmişi ve bugunu biraz biliyor benim mesleğimi bile bilemedi bunun dışında ilişkim hakkında yorumu sanırım tek dogru olan kişi o olacak bu şekilde devam ederse ama dediğim gibi hala belli değil bunun dışında işle ve hayatımın geri kalanıyla ilgili söylediği herşeyin zamanı geçti hiçbiri olmadı buradan başka gidenler de oldu geçmişi tuttursa da geleceği bildi diyen kimse olmadı

Biriz bence de son zamanlarda baktırdıklarım içine kôtünün iyisi.çünkü şu anımı iyi bildi.Lena diye bir kadın var çağırdığın yere geliyor.yüzüne bakıyor sadece.uzun bakıyor.Fiyatıda 25 Tl.ama fekaket tellalı.Beni ve arkadaşımı dibe indirdi.ama şimdi görüyorumki sanırım onun dediği çıkacak.bütün falcıların aksini söylemişti o.

sevgili advocate...

yorumlarını büyük bir keyif ile okudum:)...aramıza hoşgeldin:)...118 gibi bilgi alma noktası oldun:)
bide ben arkadaşım ile epeyce fal baktırdık diye düşünmüştüm...ama senin tecrübelerini okuyunca:)

o zaman sana birini sorayım...belki gitmişsindir....yeşilköy tilbe cafe de bir bayan fal bakıyor..çevremden gidenler baya övdüler..ona gittin mi hiç?

Teşekkùrler Etolıe...Her falcıya gidişimde dua ediyorum Allahım beni bu falcılardan kurtar diye:)) Keşke tedavisi olsada şöyle Amatemde falan yatsam kurtulsam! yeşilköydeki o kadına hiç gitmedim.Ben eskileri iyi bilirim.Son zamanlarda bu piyasa çok gelişti iyi bir rant kapısı oldu.adım başı cafe ve falcı var.maalesef ben bile yetişemiyorum.Lenanın teli var ama özelden hala yazamıyorum.Nasıl verebilirim? yalnız çok moral bozuyor şu anı iyi biliyor dua ediyorum gelecekte dedikleri gerçekleşmez diye.Çünkü Bir tane iyi bır şey söylemedi.ama gidişat onu haklı çıkaracak gibi

Teşekkùrler Etolıe...Her falcıya gidişimde dua ediyorum Allahım beni bu falcılardan kurtar diye:)) Keşke tedavisi olsada şöyle Amatemde falan yatsam kurtulsam! yeşilköydeki o kadına hiç gitmedim.Ben eskileri iyi bilirim.Son zamanlarda bu piyasa çok gelişti iyi bir rant kapısı oldu.adım başı cafe ve falcı var.maalesef ben bile yetişemiyorum.Lenanın teli var ama özelden hala yazamıyorum.Nasıl verebilirim? yalnız çok moral bozuyor şu anı iyi biliyor dua ediyorum gelecekte dedikleri gerçekleşmez diye.Çünkü Bir tane iyi bır şey söylemedi.ama gidişat onu haklı çıkaracak gibi

özellikle öyle birini arıyorum desem...çünkü umutlanıp da tam tersi çıkarsa çok üzülürüm en azından olumsuz şeyleri söylerse hazırlarım kendimi....çünkü kaç aydır umutlanıyorum...hayatı kaçırıyorum belki de dediğin gibi...lena şu anki durumunu iyi biilmişti dimi...yani yaşadıklarını düşüncelerini vs...

Advocate gercekten de ben kendimi cok baktirdim sanirdim ama beni gecmissin, ben baktirmakla kalmayip bakiyordum da..dediklerini cok iyi anliyorum,o kadar tahsil yap kafa patlat,pozitif bilimlerle ugras sonra git iki cahilin elinde oyuncak ol..Ben de bagimlilik olmustu,hele eski sevgilimden ayrildigim donem artik iyice sarmistim..Hic unutmam bir aksam isten cikar cikmaz solugu Taksimdeki Sembol kafede almistim, zaten orasi 2. evim olmustu, falciyi beklerken bir yandan eski erkek arkadasimla telefonda konusup bulusurmuyuz diye umutlaniyordum, cocuk beni 9.30 -10 a kadar karsidaki is yerinden ha geldim ha gelicem diye resmen kek gibi oyalamisti, sonra da gelemiyecegim demisti,saat olmus 11 ben fal ustune fal baktiriyordum bir yandan,o kadar acinacak haldeydimki,kendimden nefret etmistim bu hale dustugum icin..Sonra en sonunda baktim olmayacak yemin ettim ancak oyle kurtuldum bu bagimliliktan, ama su siralar gene kotuyum ve baktirasim var :KK43:

lenanın numarasını ben de isterim advocate :)) şöyle olabilir canım lenayla görüşmek isteyenlerden mesaj atabilenler sana mail adreslerini yollasınlar o şekilde iletişime geçin o da diğer isteyenlere dağıtsın ? :) bakırköyde cafemsi cafe var orda züleyha abla vardı sonra ayrıldı onu duydun mu acaba? su falı bakar. bir kere cafede ayrılınca da evinde baktırmıştım ben..

ama lenadan biraz daha bahseder misin anlatmak istediğin kadarıyla..

evet ben de yemin ettim den kurtuldum ama yine işler istediğiniz gibi gitmediğinde gidesiniz geliyor kötü söyleyen falcıya da gitmek iyi birşey değil aslında önce tamam diyorsunuz haklı sonra moraliniz bozuluyor sonra beyniniz onu yalancı çıkarmak için uğraşıp duruyor aksini söyleyen iddialar atıyor kalbiniz sonra bir bakıyorsunuz o kötü söyleyen falcıya ait ne kadar kyıt varsa beyninizden fal arşivinizden atıp gitmişsiniz...

Bu lenayı bende merak ettim şimdi :) mesaj limitim az oldugundan ozel mesaj atamıyorum . deneyımlerınızı paylasırmısınız lena icin mumkun olan zamandada telefonunu rica edicem sizden teşekkürler

Lena'ya yaklaşik 2 ay önce bir arkadaşımla baktırdım.Mükemmel diyemen durumu ve geçmişi % 70 bildi.isim konusunda çok başarılı o da çocukluktan başlıyor uzak geleceğide söylüyor.en kötüsü 6lümde söylemesi.Arkadaşıma baban 2 sene içinde kalp krizi geçirip ölücek dedi.Bana ne kadar olumsuz şey varsa söyledi(sanırım gerçekler)son 2 aydaki bütün falcıların(Yaklaşık 15 tane)söylediğinin tam aksini söyledi o falcıların çoğunun verdiği tarihler geçti sanırım Lena haklı çıkacak.Belgin Kostakla kıyaslanırsa Belgin çok daha iyi geçmiş ve durum konusunda.İsterseniz birınizin mail adresine Lenanın telini gönderebilirım

ankaralı Yıldıza 2005 te bende baktırmıştım şimdi hatırladım kızılayda bir cafede bakmıştı şımdıyi ıyı bildi yakın gelecekde olmuştu dediklerini çok hatırlamasamda iyi diyebilirim çünkü şu anı bilmişti.
Bunun haricinde zeytinburnunda yumurtaya bakan nazife 100 liraya bakar bir şey zannedersin müşterisi de çoktur benim ağzımdan laf alamadığı için çok kötü çuvalladı.sakın gitmeyin baştan sona atıyor.Yine üsküdar bulgurlu civarında Başak denen 40 yaşlarında uzun boylu bir kadın vardır tanıdığım en kötü niyetli falcıdır yavrum canım diyerek öyle bir bağlarki sizi bir bakmışsınız canınıza okunmuş.en az 50 lira alır tarot bakar falın f sinden anlamaz.sadece iyi manipülasyon yapar.konuşurken ağzını burnunu yamultur sözde cinleri varmış gibi ama kendisi de falcı falcı gezer.büyù bozma büyü yapma hikayesini çok yapar ve zaten sıkıntıli insanları kandırır.ve milyarlarca paralarını alır.aman ha bu kadının tuzağına düşmeyin

kesinlikle katılıorum.zeytinburnundaki nazifeye ben de gitmiştim suya yumurta kırıp bakıyor ve gayet de iddalı laflar edio ama bir tek dediği bile çıkmaz mı yaa :bbo: tam bir hayal kırıklığı ayrıca kişisine göre alıyor parayı..yalancının önde gideni.. gitmeyin kızlar yazık olur paranıza

sevgili sazis Belgin Hanıma bir kaç gün önce gittim.Sana şunu söyleyebilirim geçmiş ve güncel durum konusunda bence en iyi falcı.ki ben takdir edersinki iyi falcıdan anlarım.Bir kere seni hiç konuşturmuyor ve soru sormuyor.Ben yaşımı hiç göstermediğim halde ay gün yıl olarak direkt söyledi anne babamın doğum tarihlerinı de aynı şekilde,babamın ordu mensubu olduğunu benim meslegimi bir kerede söyledi hangi fakülteden mezun olduğumu,tarihi,medeni halimi,geçmişteki sevgilimin adını,şu anki arkadaşımın adını ve mesleğini,arabamın marla model rengini sekreterimin adını yaşadıgım tüm olayları bir bir anlattı zaten çocukluğunuydan başlıyor anlatmaya.o kadar spesifik şeyler söylüyorki şaşırtıyor mesela ben Gülşah isimli bir arkadaşımın yakın zamanda ihanetine uğradım Belgin hanım bana direkt Bu gülşah ne kadar üzmüş seni diyerek tek tek olayları anlattı.Bu kadın gerçekten şaşırttı beni.Bence telepatik gücù çok yüksek ve beyin okuyor.gelecegi ise bilmiyorum.onu bilebileceğini de dùşünmüyorum.zaten cinayet ve kayıp olaylarında kendisi çok başarılıymış

belgin kostak bana da aynen bildi tarih tarih ama beyin okuduğunu düşünmüorum çünkü ben babamın doğum yılını ciddi ciddi unuttum..belgin kostak iki tarih arasında gitti geldi sonra yılını söledi ve ben gerçekten o an babamın doğum tarihi o mu diil mi hiç çıkaramadım sonradan anneminkinden 6 yıl çıkardım öle hesapladım ve kadın bilmiş :)) yani beyin okumadan farklı bişey var kadında çok deişik

kesinlikle katılıorum.zeytinburnundaki nazifeye ben de gitmiştim suya yumurta kırıp bakıyor ve gayet de iddalı laflar edio ama bir tek dediği bile çıkmaz mı yaa :bbo: tam bir hayal kırıklığı ayrıca kişisine göre alıyor parayı..yalancının önde gideni.. gitmeyin kızlar yazık olur paranıza

Kesinlikle katılıyorum 100 tl vermiştim çok acıdım verdiğim paraya

Kesinlikle katılıyorum 100 tl vermiştim çok acıdım verdiğim paraya

biz erken gitmişiz arkadaşımla vakit geçsin die oliviuma gittik biraz alışveriş yapmıştık.elimizde poşetleri görünce sölediği fiyattan daha fazlasını istedi.ben dedim demin gördüm bizden öncekinden o kdr almadınız ayrıca bize sölenen de o diildi dedim. yeminler etti iice düştü gözümden. ne kadar ayıp 3 kuruş para fazla almak için yaptıkları. zaten dediği rakamı ödedik ama haram ettim valla hayatımda ilk defa bi falcıya. bilir bilemez o ayrı tabi bişi diemem ama böle gözümün içine baka baka yalan söleyip 3 kaıt yapmak çok ayıp

X