İstanbul'da Fal - Falcılar

evet belgin kostak bir kere de olsa gidilmesi gereken bir kişi. bir kere dedim çünkü her seferinde yüz lira :jeyyar:

angels burcu ya da naz deyim ben sana
angels zeynep diyenler de var ama ben denemedim
anadolu yakasında fazla da falcı yok zaten

Kadıköyde Söğütlüçeşme camiinin karşısında Falbilim merkezi diye bir yer var, orada tarot bakan Aysun hanımı şiddetle tavsiye ederim, artık fal baktırmadığım için uzun zamandır gitmiyorum ama seneler önce bana o zamanki evlenmek istediğim sevgilimin yurtdışına gideceğini söylemişti hiç ihtimal vermemiştim ama şu an yurt dışında yaşıyor,bu bildiklerinden sadece biriydi..

Arkadaşlar, Seyhan hanıma annemi götürdüm, kendisi çok sempatik ve iyi kalpli bir insan,ilgili ve kibar da..Ben yanında not aldım,kişilik analizi fena değildi,şu anki durumunu ve yakın geleceği bilerek beni şaşırttı, kahve falı olduğu için yakın gelecek yorumu yaptı. Tarihleri not ettim, göreceğiz.ama mesela annem 2 senedir ev almak ve başka eve çıkmak istiyor, babam karşı çıkıyor.Şu an en çok kafaya taktığı da buydu,fincanı açar açmaz ev değişikliği düşünüyorsun ve evinizde sinirli yapıda bir erkek varmı dedi,o zaman şaşırdım. Uzak gelecek için belki tarota baktırmak daha iyidir, Kontessa daha iyi bilir tabi bunu..Tekrar sağol Kontessa, sana bir sorum olacak Enfal mi dersin Seyhan abla mı? Bir de Pembemsiye eski sevgilisiyle evleneceğini söylemişti ne oldu haber aldımı acaba?

Bu arada Kadıköy'de tarif ettiğim Aysun hanıma giden olursa bana yazarsa sevinirim

merhaba arkadaşlar;

uzun zanabdır giremedim...özşemişim sohbetlerinizi:)

bide..epeyce yeni isimler dönüyor:)
enfali bende merak ettim...gidenler olursa..düşüncelerini bizimle paylaşabilirse,çok sevinirim...

bu arda ..bana göre seyhan hanım çok kötü...arkadaşımla beraber gitmiştik...morali çok bozuk idi ve ...arkadaşım baktırmıştı...o zaman zaten pek iyi bulmadığımı yazmıştım....şimdi seyhan hanımın söylediği şeyin tam tersi gerçekleşti:KK43:...erkek arkadaşın seni seviyor ve aranız düzelecek demiş idi..erkek arkadaşı ile ayrıldı...başka biri varmıiş:KK43:yani kocamın bir sıfır bence...
paylaşmak istedim...

merhaba arkadaşlar ben dün medyum şamana yıldız name baktırdım gelecekle ilgili konuştu beni çok fazla tatmin etmedi ama bildiği bir kaç şeyde oldu tabiiki bu insana baktırıp çıktı diyenler var mı aramızda acaba şiddetle merak etmekteyyim :S

jezebel aysun hanımla ilgili daha fazla bilgi verebilir misin bildiği çok şey oldu mu yani

Merhabalar Ben Aysun hanıma 3 sene devam ettim.Yalnız çalıştığı yer Aile Yapı ve Fal Merkezi adında bir yerdi ve kapandı.Şİmdi nerede çalıştığını bilmiyorum.
Kendi özel telefonu bende mevcut.
Ben özel mesaj gönderemiyorum benimle iletişime geçer adres verirseniz o mail adresine telefonunu gönderebilirim.

Tarotu çok güzel bakan bir hanımdır.Baktığı tarot ile insanı çok güzel yönlendirir.Yol gösterir uyarır.

Kişi analizleri çok iyidir.
Olayları çok iyi yorumlar.Yol gösterir.

merhaba arkadaşlar ben dün medyum şamana yıldız name baktırdım gelecekle ilgili konuştu beni çok fazla tatmin etmedi ama bildiği bir kaç şeyde oldu tabiiki bu insana baktırıp çıktı diyenler var mı aramızda acaba şiddetle merak etmekteyyim :S

Canım ben tarot baktırmıştım.Açıkcası ayrılığımı bilmişti hemde tam verdiği tarihte .Sana söledikleri çokmu tutarsızdıki??

belgin kostak,su falı belgin hn ve mukadder hn.3 ü de bana göre iyiyidi.ayrım pek yapamıyorum.ama belgin kostak beni baya etkiledi.ücreti 100 tl.eğer maddi anlamda problem yaratmayacaksa bir kere gidilmeli diye düşünüyorum.

Bu belgin kostak nerededir?Ve telefonu varmı?

Merhabalar Ben Aysun hanıma 3 sene devam ettim.Yalnız çalıştığı yer Aile Yapı ve Fal Merkezi adında bir yerdi ve kapandı.Şİmdi nerede çalıştığını bilmiyorum.
Kendi özel telefonu bende mevcut.
Ben özel mesaj gönderemiyorum benimle iletişime geçer adres verirseniz o mail adresine telefonunu gönderebilirim.

Tarotu çok güzel bakan bir hanımdır.Baktığı tarot ile insanı çok güzel yönlendirir.Yol gösterir uyarır.

Kişi analizleri çok iyidir.
Olayları çok iyi yorumlar.Yol gösterir.

ben özelden mail gönderemiyorum nasıl alabilirim teli? Bir de şu an bir yerde çalışmıyor mu? kahve falı da bakabiliyor mu? ben tarotu pek sevmiyorum da

Arkadaşlar Rita'yı 10 senedir tanırım.İlk baktırdığımda mevcut durumu bilir gibi olmuştu.Ancak geleceğe dair söylediklerinin hiç birisi çıkmadı.Buna rağmen ara ara ritaya gittim.Bazen bir iki şeyi tuttturuyordu ama yine gelecekle ilgili değil.Neticede Rita'da bu işi senelerdir yapan bir profesyonel ve soru sorarak fal bakıyor aldığı cevaplar ve tecrübesini de birleştirip ona göre yorum yapıyor.Benimle birlikte bir sürü rakadaşaımda gitti onlara da tatmin edici bir şey söyleyemedi en son bir arakadaşım boşandıktan1 hafta sonra gittik.Bu kadar yakın tarihi bile göremedi.Geleceği nasıl bilir siz düşünün artık.Bana hiçbirisi çıkmadı.Zaten fal bakılırken bir şeklde hipnoz olduğumuz için falcının etkisine giriyoruz ve o kadar söylediğinden bildiği bir kaç şeye odaklanıyoruz.Halbuki saçmaladığı o kadar çok şey de varki.
Symbol Leventte tamamen fiyasko.Çünkü 1 ay ara ile 2 kere gittim.Birinde boşandığımı ve bir çocuğum olduğunu diğerinde ise evli olduğumu söyledi.Halbuki ben hiç evlenmedim.Yine hafta içi iş saatinde gittiğim için çalışmadığımı işten ayrıldığımı söyledi.1 ay içinde iş bulacakmışım:) Halbuki 9 senedir kendi işimi yapıyorum ben.Yakın gelecekle ilgili söyledikleri de gerçekleşmedi.Evet Levent burç sormuyor ama yaş soruyor.Ona göre de sosyal ve medeni durumun hakkında yorum yapıyor.Bunların hepsi profesyonelleşmiş ve insan psikolojisinden anlayan şahıslar.Ağızdan laf almayı çok iyi biliyorlar.Zaten mutsuz ve sorunu olan insanlar falcıya gider istisnalar hariç ona göre de söylüyorlar.Bence Levent gördüğüm en kötü falcılardan biri bırakın geleceği mevcut durumumu bile bilemedi.

Bu belgin kostak nerededir?Ve telefonu varmı?

Canım Belgin Kostak'ın telefonu var bende, istersen veririm. Ben kendisine gidecektim. Bursa'dan İstanbul'a günübirlik sırf ona fal baktırmak için. Ama çoğu giden yanından memnuniyetsiz ayrılmış. O yüzden vazgeçtim...

Üsküdardaki Arzuya'da 2003 ten beri fal baktırırm.Nedeni ise ilk baktığında çok yakın bir tarihte olacak olayı bilebilmesidir.Eskiden güzel bakardı Arzu en azından geçmişi ve durumu bilirdi ancak şimdi o da bakamıyor.Çünkü son zamanlarda söylediği hiçbir şey zamanları geçtiği halde olmadı.Paradiso Demet ise bence aura okuyor.Kişilik tahmini bu yüzden iyidir ve bazen şaşırtır insanı.Gelecek ile ilgili söyledikleri de bazen çıkar ama bunun yanısıra benim ve arkadaşlarımın gelecekte olacak dediği bir çok şeyi de olmadı.Ama o da tam bir profesyonel ve falına baktığı kişiyi ipuçlarıyla iyi analiz ediyor.Defalarca gittim.Söylediklerinin ancak % 20'si oldu.Bu da tesadüf olabilir tabi.Nuray Sayarıya sneler önce bu kadar meşhur olmadan önce bir kaç kere gittim.Ve bence tanıdığım en kötü falcı.Çünkü hiçbir şey bilemedi.Saçmaladığı şeyleri anlatmıycam.Sadece ağzı çok laf yapıyor şimdi de secret mecret olayına girdi.Medyatik olmasının da önemi büyük tabi.Bundan 10 sene önce yakın gelecekte kardeşimi tarfik kazasında kaybedeceğimi söylemişti.Düşünün ne hale koyduğunu beni.Allaha şükür kardeşim hala hayatta ve sağlıklı. Yine Medyum Memiş,Recep Kaplan,Medyum Tufan,Esin denen astrolog,Rezzan Kiraz sadece para tuzağı sakın bu kişilere gitmeyin seneler önce seansları dünyanın parasıydı.Ve hiç tatmin olmadım.Dedikleride genel anlamda gerçekleşmedi.Biriyle uzun süre çıkmıştım.Hepsi o zamanlar bu şahısla evleneceğimi söyledi.Halbuki ayrıldıktan 3 ay sonra bir başkasıyla evlendi ve 6 senedir de hiç görüşmüyoruz.Bu meşhur medyumlara göre ben şimdiye bu kişiyle evlenmiş 2 çocuk sahibiydim.:))))

Aysun Hanım ile 8 aydır filan irtibat ta değilim.
Kendisi kahve falı bakmıyor.Tarot da uzmandır.
Ben kimseye özel mesaj atamıyorum.
Siz bana mesaj atarsanız mesajınızda mail adresinizi verirseniz.
Ben size telefon numarasını yazabilirim.
Kendisi İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekte.

Aysun Hanım ile 8 aydır filan irtibat ta değilim.
Kendisi kahve falı bakmıyor.Tarot da uzmandır.
Ben kimseye özel mesaj atamıyorum.
Siz bana mesaj atarsanız mesajınızda mail adresinizi verirseniz.
Ben size telefon numarasını yazabilirim.
Kendisi İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekte.

mekan kendisinin mi
bu fal bilim merkezlerindeki falcılar iyi olmuyor genelde de

X