İstanbul'da Fal - Falcılar

canım merhaba.. ben genelde şu kadınlarkahvesi dilege gıdıyorum.. ona gıttınmı sen acaaba... onla ılgılı fıkırlerını de alabılırmıyım acaba..

Advocate 80 .. Bu mesajım sanaydı.. Mesaj nasıl atılıodu ozelden onu goremıyorum c oktandır gırmıyorum afaroz mu ettıler benı naptılar bunlar: :ddd

Dileğe hiç gitmedim gidecektim ama bir arkadaşım bilemediğini söyledi.Bu yüzden vazgeçtim.Ama Symbol Tarık,Angel Burcu,Majestik Emre,ve şu an Dem Cafedeki Seval'e,cafe zade Armağan'a gittim. gittim.Tarık ve Burcunun elektrikleri çok iyi bu yüzden seviyorsunuz onları ayrıca mevcut durumumu da iyi bildiler ancak ikisinin de gelecekle ilgili söylediklerinin tam tersi çıktı.Tarih verdikleri için o güne kitlendim maalesef hayalkırıklığına uğradım:KK43:

Canım Belgin Kostak'ın telefonu var bende, istersen veririm. Ben kendisine gidecektim. Bursa'dan İstanbul'a günübirlik sırf ona fal baktırmak için. Ama çoğu giden yanından memnuniyetsiz ayrılmış. O yüzden vazgeçtim...
Aaa gerçektenmii :KK43: Bende Belgin kostagı çok iyi duydum ya :uhm:

Aaa gerçektenmii :KK43: Bende Belgin kostagı çok iyi duydum ya :uhm:

Bazıları çok iyi diyor, birçoğu ise verilen paraya çok yazık diyor...

Kadın ünlü esasen baya. Gazetelere bile konu oldu.
Ama ben kimisine iyi, kimisine berbat bakan falcılardan hazzetmiyorum. Bana da iyi bakabileceğinin garantisi olmadığından vazgeçtim. Bursa'dan İstanbul'a gelmeye değmez diye düşündüm.

Belgin Kostak'ın numarasını isteyen olursa özelden mesaj atsın vereyim.

Cafezade Armağan gittiğinde seni uçuruyor.Yanından o kadar mutlu ayrılıyorsunki tamam işte falcı bu diyorsun.Ama maalesef o da pembe tablo çizenlerden.Mevcut durumumu üç aşağı 5 yukarı bildi ancak gelecek tahminleri onun da tutmadı verdiği tarihler geçeli 2,5 ay oldu ama hala ortada bir şey yok.Symbol Fulya'da ilk baktırdığımda beğendiğim bir falcıydı harfler,isim ve herkesin bilemeyeceği bir kaç özel şey söylemişti.Beni umutlandıran falcılardan biri ama o da bir olay ile ilgili eylülün 14 ü dediği halde o tarihte hiç bir şey yaşamadım.Bunun yanısıra İslam Akar diye bir medyum var 5 sene önce Tempo dergisindeki haber üzerine bu iyi bir medyum yoksa neden Tempo2da çıksın diye gittim.Randevu alırken doğum tarihimi sordular gittiğimde de bu zatı muhterem bana kova burcunun özelliklerini ve o yıl için bekleyen şeyleri anlattı.Ve aldığı parada 200.00.TL.O günkü hayalkırıklığımı anlatamam.Burcumla ilgili bilgilere netten ben de ulaşırım.En çok da Tempoda heberi yapan muhabire kızdım.Yok büyük medyummuş yok polis onunla çalışıyormuş.Hepsi yalan bunların medyada tanıdıkları var onlarla oratk iş yapıyorlar bazen ciddiyetine inandığınız yayın organları bile yanıltıyor sizi..

Yine Taksimde medyum zodyak diye bir adam var şimdi ordan taşınmış ama bir ara T.V. programı yapıyordu.Tuhaf bir adam.Bir kaç kere gitmişliğim vardır.İlk gittiğimde geçmişimi durumumu iyi bildi ama onunda maalesef geleceğe dair söylediği olmadı.Kurtuluşta Melahat diye bir kadın vardır arap Melahat derler bir kere gittim bir daha da tövbe dedim çünkü o kadar saçmaladıki.Olmayan eşimin beni sarı saçlı bir kadınla aldattığını ve bu kadının eşime büyü yaptığını söyledi.Kurtuluşta Anna diye bir kadın daha vardır.3 sene önce 100 liraya bakıyordu.Onun da tek olayı sana o kadar güzel şeyleri süsleyip püsleyip anlatırki ona hep gitmek istersin çünkü duymak istediğimizi söyleyerek canım cicim yaparak bağlıyor seni.Dünya param gitti bu kadına ama onunda dediği bir çok şey olmadı.

Üsküdar daki Arzudan bir ara bahsedilmiş bir daha bahseden yok. Nasıl bakıyor bilen var mı?bilmiyorumkismile

advocate inanmıyorum ben okumadan bir kaç sayfa sonra arzuyu sordum forumda yine 2003 teki yerinde mi arzu? ne kadar kaç para seansı ve bekleyenler çok oluyor mu kapısında? hangi günler orda oluyor? ben kalabalık bekleyen gurupları olunca rahatsız oluyorum da bir de sen bir sürü yere gitmişsin pendik kartal civarına nurdoğan diye bir medyuma gittin mi hiç?

Arzu orda değil artik.randevuyla rastgele cafelerde bakıyor.ama arzunun eski performansı yok.çok kısa bakıyor 40, 50 lira alıyor kime ne tutrurursa yani birde bu aralar herkese sende büyü var benim hocalarım var deyip ayrıcada para istiyor.Ben de teli var nasıl verebilirim sana? seneler 6nce kartalda nurdoğan diye bir kadına bir kere baktırmıştım ama şimdi nasıl olduğunu hatırlamızorum.ama iyi olsaydı mutlaka müdavimi olurdum.Sonradan Pendiğe taşındığını duydum.

Üsküdardaki Arzuya'da 2003 ten beri fal baktırırm.Nedeni ise ilk baktığında çok yakın bir tarihte olacak olayı bilebilmesidir.Eskiden güzel bakardı Arzu en azından geçmişi ve durumu bilirdi ancak şimdi o da bakamıyor.Çünkü son zamanlarda söylediği hiçbir şey zamanları geçtiği halde olmadı.Paradiso Demet ise bence aura okuyor.Kişilik tahmini bu yüzden iyidir ve bazen şaşırtır insanı.Gelecek ile ilgili söyledikleri de bazen çıkar ama bunun yanısıra benim ve arkadaşlarımın gelecekte olacak dediği bir çok şeyi de olmadı.Ama o da tam bir profesyonel ve falına baktığı kişiyi ipuçlarıyla iyi analiz ediyor.Defalarca gittim.Söylediklerinin ancak % 20'si oldu.Bu da tesadüf olabilir tabi.Nuray Sayarıya sneler önce bu kadar meşhur olmadan önce bir kaç kere gittim.Ve bence tanıdığım en kötü falcı.Çünkü hiçbir şey bilemedi.Saçmaladığı şeyleri anlatmıycam.Sadece ağzı çok laf yapıyor şimdi de secret mecret olayına girdi.Medyatik olmasının da önemi büyük tabi.Bundan 10 sene önce yakın gelecekte kardeşimi tarfik kazasında kaybedeceğimi söylemişti.Düşünün ne hale koyduğunu beni.Allaha şükür kardeşim hala hayatta ve sağlıklı. Yine Medyum Memiş,Recep Kaplan,Medyum Tufan,Esin denen astrolog,Rezzan Kiraz sadece para tuzağı sakın bu kişilere gitmeyin seneler önce seansları dünyanın parasıydı.Ve hiç tatmin olmadım.Dedikleride genel anlamda gerçekleşmedi.Biriyle uzun süre çıkmıştım.Hepsi o zamanlar bu şahısla evleneceğimi söyledi.Halbuki ayrıldıktan 3 ay sonra bir başkasıyla evlendi ve 6 senedir de hiç görüşmüyoruz.Bu meşhur medyumlara göre ben şimdiye bu kişiyle evlenmiş 2 çocuk sahibiydim.:))))

selam birşey soracağım bahsettiğiniz arzu kafasına şapka takan 40-45 yaşlarında bir bayanmıdır? taksim asmin cafede resmi varmıydı ? beşiktaşta bakmıştı bana ama gerçekleşmedi. aynı kişimidir bilemedim telefonunu özelden atarmısın

Dediğim gibi Tùrkiyede gitmediğim falcı kalmadı meşhur olanların hepsini çok iyi bilirim.hepsini tek tek yazıcam.ben ufak çaplı bir daire parası harcamışımdır bu umut tacirlerine hala da akıllanmadım maalesef .,

Kadıkoyde Bağdat caddesınde Symbol Cafede Levent vardı sanırım Herkes çok met edıyor bende denıcem :) araştır istersen

advocate nurdoğana da arzuya da geçmişte gittim ben gittiğim zaman ikisi de iyiydiler ama artık izlerini kaybettim demek şu an iyi bakamıyorlar peki şu an için en iyi olarak önerebileceğin kim? Nurdoğan o zaman şimdiki zamanı ve geçmişi iyi biliyordu geleceğe dair tahminleri de tutuyordu arzu ise hatırladığım kadarıyla şimdiyi iyi biliyordu gelecekle ilgili de ufak bir kaç şeyi tutturmuştu o yüzden onlara tekrar gitmek istiyordum bir de fulya sündüs var üsküdar da ona gittin mi nasıl? şimdi kime gideyim sence ama tarot olmasın su ya da kahve falı olsun canım sipariş verir gibi oldu ama sen de iyi biliyorsun nappiiiim:kedi:

Advocate bir de Tuzla da bir kadına gitmiştim çok eskiden kadın süperdi ama yaşlanmıştır şimdi çok ona gittin mi hala yaşıyor ve iyi bakıyorsa ona gitmeyi isterim ben mesela ama korkutucu bir hali vardı kadının kapalı esmer tenli bir kadındı su falına bardağın içine kişiden aldığı bir metali ve resim alıp bakıyordu

X