İstanbul'da Fal - Falcılar

ben enfali beğenmemiştim söyledikleri tutarsızdı ama akşam sekizde gitmiştim tekrar denerim 3-6 arası
ayrıca lulu esine bu hafta sonu gideceksin sanırım teline ulaşırsan bana da atarmısın esin ile ilgili gitttiğinde merakla yorumlarını bekliyorum

kızlar bana en acilinden kadıköy de bir falcı tavsiye ederminiz boshayallersmilehafta sonu kızlarla gitmeyi düşünüyoruz

kızlar bana en acilinden kadıköy de bir falcı tavsiye ederminiz boshayallersmilehafta sonu kızlarla gitmeyi düşünüyoruz

angels burcu ya da naz deyim ben sana
angels zeynep diyenler de var ama ben denemedim
anadolu yakasında fazla da falcı yok zaten

Arkadaşlar daha evvel sormuştum bir daha soruyorum Kocaeli Sıla Cafe' deki Aygül Hanıma giden var mı? nasıl gelecek tahmini konusunda?

arkadaşlar günaydın, hala mullanın numarasını ve yerini bilen yokmu ?? dün sordum ama hala bu kadar mailleşmeye hiçbirinizden bir cvp alamadım :KK43:

sana msj atamıyorum masj kutun ya dolu yada kapalı sanırım. mullanın numarasını adresinide vericem ama profil bilgilerini kontrol etmelisin

Ben de esinden hbr bekliorum sizden hem yakin onu da denemi$ oluruz.ama bgn symbole gidicem sanirim gecen sefer baya iiydi bora bakalim 2.sinde de iyi mi tesaduf mu :)

sana msj atamıyorum masj kutun ya dolu yada kapalı sanırım. mullanın numarasını adresinide vericem ama profil bilgilerini kontrol etmelisin

arkadaşım mailim : fatmapinar yazıp gmaile gönderirseniz sevinirim. direk mailimi yazamıyorum sistem izin vermedi..mailin içeriğindede engel koydu anlamadım ne iş :KK43:
yerini ve telini söylersen memnun olurum. şimdiden tşk.:eek:

selam hanımlar,bir kaç gündür giremiyorum.ilk önce eylultamer memnun kaldığına çok sevindim canım.bu paralar boşa gidince çok üzülüyorum.ben özelden henüz mesaj atamıyorum.mukadder hn ın telini eylultamer arkadaşımızdan alabilirsiniz.

belgin kostak,su falı belgin hn ve mukadder hn.3 ü de bana göre iyiyidi.ayrım pek yapamıyorum.ama belgin kostak beni baya etkiledi.ücreti 100 tl.eğer maddi anlamda problem yaratmayacaksa bir kere gidilmeli diye düşünüyorum.

belgin kostak,su falı belgin hn ve mukadder hn.3 ü de bana göre iyiyidi.ayrım pek yapamıyorum.ama belgin kostak beni baya etkiledi.ücreti 100 tl.eğer maddi anlamda problem yaratmayacaksa bir kere gidilmeli diye düşünüyorum.

merhabalar,

belgin kostak'a nasıl ulaşabilirim? adresi -teli falan varsa gönderebilir misiniz? özel mesaj gönderemiyorum henüz...

teşekkürler...

Sevgili hanımlar,ben yeni üye oldum.Ancak yıllardır baktırmadığım falcı kalmadı.Fal baktırmak benim için en büyük terapidir.Tabi bir türlü çözemediğim sorunlarımın da etkisi var.Forumda adı geçen falcıların büyük bir çoğunluğunu tanıyorum hepsine, bazılarına defalarca baktırdım(yaklaşık 15 senedir.)ayrıca burda adı geçmeyen yurt içi,yurt dışı bir sürü falcıya gitmişimdir.İnanılmaz paralar harcadım.Sonuç itibariyle sizlere söyleyebileceğim tek şey bu ölümlü şahısların geleceği bilmeleri ve hissetmeleri imkansız.Bazılarının sözyledikleri tabiki tesadüfen gerçekleşiyor.Çünkü yorumları hayata ve insana dair.Her insanın yaşayabileceği belli şeyler vardır.Tuttuğu zaman falcı bildi oluyo.Aynı falcıya bir başka şahsı götürdüğünde onda yanılıyor.Hepsi ile ilgili isim isim bilgi vericem.Gerçekten fal ve iyi falcı konusunda uzmanlaştım:)) Tespitleriminde güvenilirliğine inanacağınızı umut ediyorum.Sonuçta benim gibi yıllarca boş işlerle vakit kaybetdip paranızı harcamayın diye.Yalnız çok yakın bir tarihte bu forumda adı geçen bir tek isme yeni baktırdım.15 senelik tecrübelerile beni şaşırtan tek şahıs oldu.Bu kadının gerçekten doğa üzstü bir gücü var.Ve gerçek medyum dediğimiz birisi.Daha sonra gerekçeleri ile açıklayacağım sizlere..

arkası yarın gibi olmuş bu advocate 80, ne zaman aydınlanıcaz? en yakın zamanda yazman dileğiyle...

çok uzun olacak katre82.aslında kararsızım deşifrede olmak istemiyorum çünkü medyumum diye geçinen şarlatanların hepsinin ipliğini pazara çıkarıcam.Büyük bir çoğunluğu beni tanıdığı için inan şimdi çekinmekteyim.o yüzden sadece beni tanımayanlarla ilgili yorumlarda bulunacağım diğerleri ile ilgili de isterseniz özelden bilgi verebilirim.Mesleğimi yazmakla maalesef çok büyük hata yaptım:KK43: Yalniz tek şunu söyleyebilirim.Dün akşam Belgin Kostak'a gittim ve beni çok şaşırttı.Benim gibi fal müdavimi bir arkadaşımla birlikte arkadaşıma bakamadı çünkü gece yarısı olmuştu.1,5 saat bakıyor.şu ana kadar gördüğüm en iyi medyum.Geçmişimi,adımı,okuduğum okulu,ailemi,mesleğimi arabamın markasını modelini ve rengini arkadaşlarımın ve çalışanlarımın isimlerini bir kerede söyledi.İnanamadım.Bu kadının gerçekten değişik bir gücü var.Sanki sizi okuyor.Kişiliğimi ve yaşadığım olumsuzluklarıda bildi.Ancak geleceğe dair söylediklerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilemem.Bunun için 2 ay beklemem gerekiyor.Çünkü en erken tarih 2 ay diğerlerini de daha sonra yazacağım.Şimdilik hoşçakalın.İşim olduğu için netten çıkmak zorundayım.

sevgili advocate mesleğini ayarlar bölümünden değiştirebilirsin bulunduğun şehiri de değiştir ismin de zaten yok böylelikle kimse seni tanımaz sen de istediğin kadar anlatırsın
bunun yanında saydığın şeyleri bilmesi zor birşey değil biz geleceği tutturabileni arıyoruz imkansız olduğunu bile bile

Arkadaşlar merhaba,

Pınary arkadaşım mullanın telefonundan bahsetmişsin. Taksimdeki özge cafe'deki mullaysa, numarası bende var???:CüvCüv:

sevgili advocate mesleğini ayarlar bölümünden değiştirebilirsin bulunduğun şehiri de değiştir ismin de zaten yok böylelikle kimse seni tanımaz sen de istediğin kadar anlatırsın
bunun yanında saydığın şeyleri bilmesi zor birşey değil biz geleceği tutturabileni arıyoruz imkansız olduğunu bile bile

haklısın, işin can alıcı noktası o... gelecek!?

X