İstanbul'da Fal - Falcılar

esin hanımın telefonuna ulaştın mı lulu belki hafta sonu gideriz
ayrıca katre mazlumu bir an önce bulsak meraktan çatlayacam

falcı cezminin telini bilen varmı ? arkadaşlar ben bulmaya çalışıyorum varsa bana yazarmısınız

Esinin telefonu yokmuş arkadaş gidecekmiş yazmış arkadaşlar.
Ayrıca enfalde almira cafede bakırköy sahile inmeden sol tarafta internetten bakın teline belki ulaşırsınız

arkadaşlar MULLANIN telefonunu ve yerini bilen varsa bana mail atabilirmi ?
bugün yıllardır çalıştığı mekandan ayrılmış, bir yakınım gitti 15 gündür ağzından düşürmüyor. süper bakıyormuş..

ya bende Rahman hocanın telefonlarınını aradım cevap vermedi :sinifsinif: Gidende yok galiba ümidi kesmem lazım eyvahedigeldismile

mazlumun esrar perdesi kolay kolay kalkmaz arkadaslar.. bundan sonra da ki bulabılsenız bıle bakacagını sanmıorum... kusenım ona 2-3 sene once mı ne baktırmıs...ınannlmaz bırıymıs..sanırım evlı ve cocugu da varmıs. ama artık bakmıyormus..cunku pesıne fılam mafya takılmıs dıye duydum adamı rahat bırakmamıslar..canını zor kurtarmıs sanırım... bulsanız da bakacagını sanmıorum ...

kahve ve tarot bakyor.ama ben kahve baktırdım.bana dedikleri bir bir oldu.ve özel msj atamıyorum.almira kafe bakırköy netten tel bulabilirsiniz.
gidrseniz memnun kalacağınıza eminim.
yorumları bekliyorum

Arkadaşlar İstanbul dışı seyahatlerinde Ankara Ortaköy cafe' de Yıldız Hanıma, Kenger Cafe' de Deniz Hanıma ve de Kocaeli Sıla Cafe' de Aygül Hanıma baktıran var mı gelecege dair dedikleri çıkıyor mu?

Arkadaşlar İstanbul dışı seyahatlerinde Ankara Ortaköy cafe' de Yıldız Hanıma, Kenger Cafe' de Deniz Hanıma ve de Kocaeli Sıla Cafe' de Aygül Hanıma baktıran var mı gelecege dair dedikleri çıkıyor mu?

ankaralı yıldız burada ve ankaradaki falcılar topicinde arama yaptırırsan hakkında bilgi edinebilirsin benim hayatımda rastladığım en iyi falcıdır izini bulunca onun için ankaraya bile gittim bundan 5 yıl önce kendisine baktırdığımda geleceğime ait herseyi bilmişti benim yanımda ailem ve arkadaşlarım içinde ne dediyse oldu
bu yıl gittiğimde ise geçmişe ve şimdiki zamana ait pek çok şeyi bildi gelecekle ilgili de sanırım sadece onun dediği çıktı
symbol osmana ben hiç baktırmadım sadece bir kere leventi beklerken kızın biri kendisine ve arkadaşına herşeyi bildiğini söyledi ama ben burada anlattıktan sonra birileri gitmiş memnun kalmamıştı sanırım

mazlumun esrar perdesi kolay kolay kalkmaz arkadaslar.. bundan sonra da ki bulabılsenız bıle bakacagını sanmıorum... kusenım ona 2-3 sene once mı ne baktırmıs...ınannlmaz bırıymıs..sanırım evlı ve cocugu da varmıs. ama artık bakmıyormus..cunku pesıne fılam mafya takılmıs dıye duydum adamı rahat bırakmamıslar..canını zor kurtarmıs sanırım... bulsanız da bakacagını sanmıorum ...

anlaşıldı neden mazlumun telefon kullanmadığı...valla burmilla ben 2 kez baktırdım 8-9 ay önce, dediklerinin de birkaçını yaşadım. yakın bir arkadaşımın arkadaşının aile dostları kendisi. sadece mazlumun arkadaşımı aramasını bekliyorum gitmek için. gidince ulaşması için numaralarını vericem arkadaşların. evet aynı mazlum sanırım o da evli ve çocuğu var. haftada bir de istanbul'a geliyodu en son. çok da heveslenmeyin valla bir arkadaşıma da resmen salladı. modu yerindeyse güzel bakıyor ama.

yazz12 sakin arkadaşım sakin. bekliyoruz aramasınıboshayallersmile

ben de şu enfali merak ettim daha önce de forumda begenenler olmustu
tarıkada tekrar gidesim var:KK43:

merhaba hanımlar;
yıllardır fal baktıran biri olarak bende izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.melekler kahvesinde en beğendiğim şengüldür.sonra zeynep gelir.eğer şengül iyi günündeyse ve yorgun değilse gayet iyi bakar.zeynep ilk baktığında iyiydi ama bir sonrakilerde aynı performansı sergileyemedi.yine de denenmesi gerekir.kadınlar kahvesi meryem remziye ve tasula türkan hayatımdaki hiç bir şeyi bilemedi.gemi cafe de dilek vardı sanırım ayrılmış ama az öz söyler kendisi denenebilir.symbol taksimde astrolog yücel e yeni gitttim,idare eder astrolojik yorum yaptığı için çok tatmin olmayabilirsiniz ama karar vermekte zorlandığınız şeyler varsa başvurabilirsiniz.bakırköy dejavu da duygu vardı.ilk baktırdığımda beni şok etmişti ama olucak dediği hiç bir şey olmadı.orda bir de yiğit var.10 üzerinden 6 alır benden ama çok yakın arkadaşım ayda 1 muhakkak gider.bakırköyde laf cafe de emel vardı ayrılıp kendisine kilisenin orda cafe açtı.3 4 kere gittiğim falcılardandır.ve söylediklerinin yüzde 80 i çıkar.yalnız rahat bir zamanında yakalamak lazım.o yüzden erken saatlerde randevu alıp gitmenizi tavsiye ederim.şimdi gelelim evde bakan falcılara 1 numara belgin kostak bence insanın hayatta 1 kere denemesi gereken biri.100 tl ama çok şey biliyor.yine adı belgin olan bir hanım var su falına bakıyor esenyurtta 70 tl gayet başarılı,3 numara da florya cennette oturan mukadder diye bir hanım 40 tlydi.3 ü de çok şey bildi.bu ara çok kararsız bir dönemdeyim.gene fal krizim tuttu::))bende tavsiyelerinizi bekliyorum.sevgiler...anadolu yakasında şiddetle tavsiye edebileceğiniz biri var mı ??

Sekiz nisan Hanım özelden mesaj atamıyorum mukadder hanımın iletişim bilgilerini isteyecektim sizden bu bayan telefonda da fal bakıyor mu?

alevkocum seni de yoldan çıkarıcaz tekrar anlaşılan:)

ya aslında canımcım geçen hafta sonu olanlardan sonra koşarak falcıya gitmediysem bir daha hiç falcıya gitmeyebilirim bile
şimdi de böyle çok süper birini duymadıkça gidesim yok hergün yeni isimler çıkıyor ben beklemedeyim

X