İstanbul'da Fal - Falcılar

SABREDECEKSEN BEKLEYECEKSEN BASKA YOLU YOKTUR.
Bunu bana deger verdıgım aslen OZBEK asıllı olan ama sımdılerde Cek Cumhuryetınde Atom Arastırmaları Enstıtusunde danısman olarak calısan ve yıllar once Londra da yuksek lısansımı yaparken tanıstıgım dostum Isfah soylemıstı.

suna butun kalbınle ınan kı bugun bulundugum konum ve LIDER bana sadece fallarda soylenenlerle gerı donmedı cektıgım zıkır tesbıhlerının okudugum ozellıkle belırlı konularda okudugum belırlı surelerın sayısını ben bıle unuttum 6 yılda. Yuce Rabbım gonulden ısteyıp dua edene yuregı temız olana mutlaka verıyor soyle bır deyım vardır Avrupa toplumlarında onlar derkı TANRININ DEGIRMENI SADECE SABIRLA CALISIR AMA HER ZAMAN EN IYI UNU O SABIRLA CALISAN AGIR DEGIRMEN OGUTUR. Bekleyeceksın canım benım acıtacak senı bu bekleme canını yakacak bogazında dugumler olusacak ıcın de atesler yanacak ama sabredeceksın bır de bır sey daha var SANA YAPILANI ASLA UNUTMA CUNKU UNUTMAK AFFETMEKTIR . SANA YAPILAN SANA YAPILDIGI ZAMAN NE KADAR CANINI ACITIRSA ACITSIN SENIN CANINI YAKANDAN ALACAGIN KARSILIGI HER ZAMAN ERTELE ERTELEKI HAZIR OL SANA YAPILANI ODETMEYE. ASLA UNUTMA ASLA AFFETME SADECE ERTELE SADECE INAN KI O DEGIRMEN O ZAMAN SENIN LEHINE CALISACAK.

cunku gecmıs kul degıldır boyle soyleyenlere de ınan ma onları kol gucu kalp gucu yetmedıgı ıcın boyle konusurlar bosvercı olurlar adam sendecı olurlar gecmıs asla unutulmaz canım sen ben hepımız koskaca dunya evren gecmıs olmadan bırer varlık degılız.

Tıpkı sevgılı SEZEN AKSU nun sarkısında oldugu gıbı

EYyUB SABIR ILE VARDI MISIR a

Yuce Rabbim sana Hz. Eyyub sabrı versın.

zodi kullanıcısından alıntı
randevuyu başkasına aldırdım.bayramdan sonra tekrar geliyor sanıyorum.sizi sorularıyla yönlendiriyor.ben bunu gördüm diyor.sen neden diyosun onun üstüne bişey diyeceği varsa uzatır.ama sorarak konuşma yaptık.en başından koptum ben alacağım cevabı alınca o ayrı.ne diyeyim gidenler için, Allah'ın belki de şuan farkına varmanız gereken şeyler varsa acıda olsa başkası tarafından söylenmesine şahit olursununz.

Yıllar evvel salya sumuk aglarken LIDER e Mevlana Celaleddını Rumı nın ETME sıırıyle veda etmıstım ama cok ılgınctır kı ben ona sıırı okumadan evvel telefonda demıstım kı kendısıne san bır sıır okuyacagım yıllar ıcınde anlayacaksın ne oldugunu LIDER de bana demıstıkı bılıyorum MEVLANA nın ETME sıırını okuyacaksın cok sasırmıstım . Cok dınledım bu sıırı aglayarak kendı kendıme ben coook sayısını hatırlayamam dınle sende Yılmaz Erdogan guzel yorumlar ama sımdı LIDER ı sevgılı Ajda Pekkan ın Turkcesını soyledıgını ama orjınalını 30 yıl evvel unutulmaz sıyahı yorumcu GLORIA GAYNOR un okudugu I WILL SURVIVE ıle karsılayacagım

Yada Ajda Pekkan ın Turkce dedıgı gıbı

Sondu ısıklar gelecek yıllar dusundukce sensız nasıl yasanacaklar
Gozlerımde canlanırken yaptıgın haksızlıklar guclendım,

Ya da Gaynor un Ingılızce orjınalınde oldugu gıbı

First I was Afraıd
I was Petrified
When I keep thinking you are not by my sıde.

Bu sarkı hala gerke Ingıltere de gerekse ABD de unutulmazlar arasındadır

ETME ıle I WILL SURVIVE ı hıc unutma hıc...

Mazarine Hocam zaten tüm yazılarınızı okumuştum.Gideceğim vardı oraya ama buradan da sizin verdiğiniz bilgileri görünce gerçekten merak ettim, gittim. Bazı şeylere inanmak istemedim hala yüreğim çok ağır en sancılı dönemlerimdeyim.Bugün Kadir Gecesi umarım hepimizin duaları kabul olur. Sevgiler..

Ve hep EZBERBOZAN ol ama hep. ben ogrencılerıme yırtık pantolonlarla ders de verdım onlarla gıdıp sosyal davranıslarını ızlemek amacıyla publarda yıkılıncaya kadar ıctım de bana saygısızlık yapanları dısıplıne de gonderdım lacılerımı gıyıp korıdorlarda yuksek topuklu ayakkabılarımla da dolastım LIDER ı her hatırladıgımdave her salya sumuk agladıgımda her ne kadar waterproof oldugu soylensede olmayan rımellerım gozlerıme ve kırpıklerıme sankı ucuncu sınıf bır hayatkadınının gıbı bulasmıs halde Ogretım Gorevlılerı Komıtesıne de gırdım . Baltık ulkerınden okumak ıcın bınbır zorlukla Batı Avrupa ya gelmıs cafelerde restaurantlarda calısan ve bırcok erkegın tek bır gecelık bıle olsa altına almak ıstedıgı guzel ve temız Cek Rus Lıtvanyalı Letonyalı kızları evıme alıp da korudum ve alt katımda kı komsularım hıc abartmıyorum paket paket toz esrar satarken benım sankı hıcbırsey olmamıs hıcbırseyı gormrmıs duymamıs bılmemıs gıbı davrandıgım evlerde de kaldım. hep herkesın cesaret edemedıgımı yap ISTANBUL ATATURK HAVALIMANIN DA Aır Canada nın bulundugu cıkıs kapısına yonelmeden once ev ahalısıyle son kucaklasmada annem kulagıma GITME BIZI KAHRTEME dıye fısıldadıgında ben SEN BU HIKAYENIN BITMEDIGINI BILIYORDUN BEN SON SAYFALARI YAZMAYA GIDIYORUM DEDIM usulca tabıı kı amacım kesınlıkle onları uzmek degıl ama bunları sana kosullar ne olusa olsun her zaman guclu olman gerektıgı ıcın yazıyorum.

Vede bır ele ıhtıyacın olursa hıc cekınmeden yaz. Aklına ne gelıyorsa yaz.Ben sana gecenın karanlıgında karanlık yoldakı dost olurum. Cunku sımdı senın sankı karanlık gecede sankı zıfırı karanlık bır yoldaymıssın gıbı hıssettıgını bılıyorum cunku ben de o karanlık yolda yurudum bır zamanlar.

merhaba;
belki bulmuşsundur ama ben daha yeni gördüm burada sorduğunu; kendisine tavsiye üzerine gecen c.tesi gittim ; yeri pendikte zannediyorum aynı yer ; kartını aldım eğer sana gerekli ise özelden vereyim adresi....bu arada sana söyledikleri cıkmış mıydı?

Günaydınnn kızlarr:dance:
Bayağı olmuşş sayfalar yaklaşık 30 sayfa okumuşumdur herhalde.:) Şamandan sonra kimseye gitmedim ayrılığı bilince barışma durumunuda bilir diye düşünüyorum ama ekimi bekliyemiyorum ya
Sizin yorumlarınıza bakıp analiz ettim kafamda,rita,mazlum ve seyhan demişsiniz.Ne dersiniz kızlar hangisine gitsem sizcede ?

Mazarine Hocam yazdıklarınızla gerçekten daha da çok merak ediyorum sizi, öğrenciniz olmak isterdim. Makalelerinizi okumak isterdim... bazı şeyler tazeyken acılarda dahil insan hesaplaşmak istiyor çünkü sonra karşı taraf unutacak seni, ve yüzün kalmayacak buna.Başlığı böyle işgal etmek istemiyorum.Özelden mesajda atamıyorum size ulaşmak için.Allah dağına göre kar verirmiş.Her kaybettiğin başka bir şekilde sana dönermiş..İlhan İrem den " Konuşamıyorum " şarkısı eşliğinde sürdürürüm herhalde şu dönemleri..Dostluğunuzu kazanan insanlar çok şanslı. Çok sevgiler..

arkadaşlar,burası bir fal formu...unutana tekrar hatırlatmak istedim....

Üfff aynen yaa... Mazarine ve Zodi, içimizi baymayın lütfen! Dertlerinizi anlatıp paylaşımda bulunabileceğiniz başka topicler mevcut burada... Lütfen gidip orada dertleşin... lmaz:

slm,
bu kadının methini bende duymuştum.lütfen detaylı bilgi verirmisin.randevu ile mi gittin ve ne kadara bakıo.
tşk ederim

istanbula kurtuluşa gıttıgımde bulurum ben ritayı.. sora sora bagdat bulunur
ayrıcaa cokkk yıllar evvell sankı kurtuluşta oturmuş daha sonra bızım semte taşınmış bır arkadasımla
o hanıma gıtmıştık bız.. dedıklerının hıc bırını anımsamıyorum ama evının gırış katta bır ev oldugunu ve kedılerını anımsıyorum.. gırışı bıraz karanlıktı evın ve bze orda fal bakmıştı o zamanlar dert tasa yok tabı kucuguz o yuzden sanırım pek sallamadım ..
ama eger makul bır fıyata bakıyor ve hayattaysa gıdılebılır kızlar.
bu arada mazarine arkadasım sana ozelden yazıyorum..

bu hafta sonuda ıstanbuldaydım tamamennn tesaduf eserı medyum şaman dedıklerı şahısa fal baktırdım
yanında arkadası vardı ve yegenımın cok yakın arkadasıydı dedıgım gıbı uzun uzun yazmıyım tamamen tesadufı karsılastık ee o zaman bak bana dedım
dedıklerının olma ıhtımalını dusunemııyorum .. cok attı .
hatta atıyorsun ama bıraz alcaktan devam ett dedım kendısıne... !
soyledıklerının olacagını sanmıyorum
bırde su hayatta bnm ıcın tek onemlı sey var onu kesın bılen bırını arıyorum ben ancak o zaman baktırırım..
ıyı bırıne.
yoksa bu fal kafedekıler pek ıyı deıller.
medyum mazlum ne oldu bulan varmı yada baktırıcaktınız ıstanbulda toplaşıp ne oldu..
ben bursadayım burda onu bulma şansım olurda baktırırsam herkese bıldırıım :)

acaba geçen sene evinde mi bakıyordu kardeşim pendikte birine gitmiş ama evmiş sanırım onu arıyordu ismi nedir bilmiorum ama bayagı dedikleri çıkmış demişti

taksimde sarmaşık cafe'de bi adam bakıyor fala adı hasan, hiç bir zaman bakıln fallar beni şaşırtmadı ama bu adamdan korktum desem yeridir.hatta bir kaç arkadaşımı götürdüm onlar da kendi arkadaşlarını götürmüş.bazıları müdavim oldu tabii o kadar abartmaya gerek yok bence ama uğrayın derim.

monami cafede kimi öneriyorsunuz?
orda sarı saçlı bir bayana baktırmıştım şuan ismini hatırlayamıyorum ama hiç iyi diildi

monamide bende semaya baktırmıştım hiç beğenmedim kadın çok şeker ama fal konusunda zayıf arkadaşımda sedata baktırmıştı o da beğenmemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…