İstanbul'da Fal - Falcılar

banada özelden yazabilirmisin iletisim bilgilerini! yeni üye oldugum icin ben yazamiyorum

tesekkürler

yazz12 merhaba,

sitede aktif olduğunuzu gördüm rica etsem, ve sizde varsa nilüfer hanım'ın telefonunu gönderebilir misinz acaba özelden?

Arkadaşlar falcılara genelde 3 harflilerin fısıldadıgını biliyoruz. Ancak lütfen onların yalan söyleyebileceklerini ve gelecegi bilemediklerini unutmayalım. Bilselerdi Hz. Süleymanın ölümünü bilirlerdi (isteyen Kuran'dan bu konuyla ilgili kıssayı okuyabilirler)
Kısacası güzel seyler duymak ümidi ile gidiyoruz ancak söylediklerini çokda takıntı haline getirmeyelim.

Arkadaşlar falcılara genelde 3 harflilerin fısıldadıgını biliyoruz. Ancak lütfen onların yalan söyleyebileceklerini ve gelecegi bilemediklerini unutmayalım. Bilselerdi Hz. Süleymanın ölümünü bilirlerdi (isteyen Kuran'dan bu konuyla ilgili kıssayı okuyabilirler)
Kısacası güzel seyler duymak ümidi ile gidiyoruz ancak söylediklerini çokda takıntı haline getirmeyelim.

vereliniortak

Üstelik onlar çok iyi beyin okuyorlar ve bizi memnun etmek için sadece aklımızdan geçen istekleri iletiyorlar falcıya. Falcılar da bize.

Katılıyorum, bizler umut avıları onlarsa umut tacirleri. Hayatımda her şey yolundayken işim olmaz fallarla ama işte aşamadığım sıkıntılarım var maalesef gidiyorum. allah yardımcımız olsun hepimizin. :2:

İnsanların görünüşünden yaşından şeklinden nee aradığı belli oluyor zaten. Onnlarda karşındakinin duymak istediğini söylüyor.

ayhan'ın numarasını msj atarım özelden ama mazlum bursada yaşıyor, cep numarası kullanmıyor, arkadaşımın arkadaşı ile iletişim kuruyor geleceği zaman. ona organize olup çağırmak lazım 5-6 kişi. ayhan cefde bakmıyor çağırıyorsun nereye çağırırsan oraya geliyor, güvenilir ve çok şeker biridir, kahveye bakıyor, 20 tl.

bunları yazayım da sonra herkes ayrı ayrı soruyor.:kedi:

arkadaşlar şimdi birşey dicem,,bu yazıyı okuyunca cok heyacanlandım cunku ben yıllardır Mazlum u arayan biriyım..
mazlum yıllar once benım bır kız arkadsıma fal bakıyor tesaduf eserı. ve kıza kımınle evlenıcegınden tutun adını bıle soyluyor evlenıcegı kımsenın ve daha neler neler
yıllar gecıyor o kız arkadsım o kışıyle tanışıp evlenıyor ve halada evlı
ben mazlumu cok aradım bırara bulur gıbı oldum ızını yıne ulaşamadım istanbulda tum falcıları gezmış bırı olarak SİZE LÜTFEN RİCA EDIYORUM BU KİŞİYE YILLARSONRA ULAŞMAMA YARDIM EDİN..GEREKİRSE ÖZELDEN MESAJ ATIN baktıracak cok arkads var o eskı arkasımda tekrar ıstıyor lütfen gelirse benıde dahıl edın lütfennn bana onun izini telefonunu adresını neyını bılıyorsanız verın yada cok mutlu olurum..

Dün iki yere gittim taksimde.

1.si cafe fermentasyon da Hande var. (Mc donalds sokagında) 10 üzerinden 7 veriyorum. Çoğu seyi bildi isimleride bildi. Cok sevecen bir bayan.. fakat salı günleri çalışmıyormuş. Tesadüf dün oradaymış. Fal 10 tl.

2.si Bir İstanbul Kahvehanesi diye bir cafe. Garanti bankası sokağında şirin bir yer. Orada selvaydı sanırım bir bayana baktırdım uzun saclı güzel bir bayan. Tarot baktırdım. 10 üzerinden 9.5 veriyorum ona. Kesinlikle uydurma seyler söylemiyor. Terapi gibi o kadar iyi geliyor ki onunla konuşmak..
İmkanınız varsa gidin kızlar. Şu an yasamakta oldugum herseyi bildi gelecege yönelik planlarımı dahi bildi. Ve olabilecek ihtimalleri de.. Fal 12.5

medyum şamana gidenler nerede fal bakıyor acaba? birde kaça bakıyor. hihoyyyt
medyum şamanın facebookta sayfası var.cebi orda yazıyor.taksimde bir türkü cafeyi gündüz işletmesini almış.tam cafenin yerini şuan tam söliyemiycem.bende hep karıştırıyorumda ::) eğer telefon edersen hem ordamı diye teyit edersin hemde cafenin yerini sorarsın.gittikten sonrada yorumlarını beklerimm :)

medyum şamanın facebookta sayfası var.cebi orda yazıyor.taksimde bir türkü cafeyi gündüz işletmesini almış.tam cafenin yerini şuan tam söliyemiycem.bende hep karıştırıyorumda ::) eğer telefon edersen hem ordamı diye teyit edersin hemde cafenin yerini sorarsın.gittikten sonrada yorumlarını beklerimm :)
fiyatı tarot 20 tl

ben şamana tarot baktırdım yakın tarıhler soyledı begendım gorecez bakalım cıkacakmı
ayrıca arkadasım da yıldızname baktırdı ıyıymıs taksımde telı facede var

katre mazlum geldiği zaman hatta giderken banada özelden haber verebilir misin lütfen?
anlatılanları okuduktan sonra cidden çok merakettim...

arkadaşlar şimdi birşey dicem,,bu yazıyı okuyunca cok heyacanlandım cunku ben yıllardır Mazlum u arayan biriyım..
mazlum yıllar once benım bır kız arkadsıma fal bakıyor tesaduf eserı. ve kıza kımınle evlenıcegınden tutun adını bıle soyluyor evlenıcegı kımsenın ve daha neler neler
yıllar gecıyor o kız arkadsım o kışıyle tanışıp evlenıyor ve halada evlı
ben mazlumu cok aradım bırara bulur gıbı oldum ızını yıne ulaşamadım istanbulda tum falcıları gezmış bırı olarak SİZE LÜTFEN RİCA EDIYORUM BU KİŞİYE YILLARSONRA ULAŞMAMA YARDIM EDİN..GEREKİRSE ÖZELDEN MESAJ ATIN baktıracak cok arkads var o eskı arkasımda tekrar ıstıyor lütfen gelirse benıde dahıl edın lütfennn bana onun izini telefonunu adresını neyını bılıyorsanız verın yada cok mutlu olurum..

arkadaslar lütfen bana mazluma nasil ulasabilecegimi mesaj atin cok acil lütfen... tesekkürler

X