İstanbul'da Fal - Falcılar

Geçenlerde ben baktırdım genç bir bayan ama söylediklerinin çoğu doğru çıktı. herkese bakmıyor arkadaş çevresine bakıyor sadece bende o şekilde baktırdım zaten. idealtepede , detayları öğrenmek isterseniz özelden görüşelim

Geçenlerde ben baktırdım genç bir bayan ama söylediklerinin çoğu doğru çıktı. herkese bakmıyor arkadaş çevresine bakıyor sadece bende o şekilde baktırdım zaten. idealtepede , detayları öğrenmek isterseniz özelden görüşelim

Mesaj sayınız 50 olmadan özel mesaj atamazsınız.

mınıbüs cadesindemı,eğer o ise sakın gitmeyın

Bakırköy'ün tüm falcılarını da birkaç kez turladım arkadaşlar. iş konusunda söyledikleri herşey gerçekleşti hem de sürpriz şeklinde. geçen yıl bu zamanlar gittiğimde iş yerimin şubatta değişeceğini söylediler ( dejavu yiğit, fısıltıdaki tombul teyze veeee cafe fincandaki sanırım zuhal ismi) haziranda tekrar bir iş değişikşliği olacak ve ağustos sonu eylül başı hiç ummadığın bir pozisyona terfi edeceksin iş yerinden birinin gitmesiyle olacak bu dediler.

ben dershane öğretmeniyim şubatta mümkün değil iş yerimin değişmesi sene ortası amaaa dershae binasını taşıdıkbilmiyorumkismilehaziranda sözleşme zamanı terfi aldım müdür yarıdmcısı oldum. ağustos da müdürüm istifa etti dershane kapandı ve ben genel yayın koordinatörü yardımcılığı pozisyonuna getirildim bugün yeni iş yerimde ilk günümdü zemuszemus

( fincan cafedeki zuhali ve cafe laftaki zeynepi şiddetle tavsiye ediyorum.):KK3::KK3::KK3:

izmittekı falcıların yenı telini özelden atarmısın yakında ızmııte gıdecegım

maalesef telefonu yok mafoldumben yeri nikah sarayının karşındaydı taşınmış diye duydum ama face de ki sitesinde aynı yerde olduğu yazıyo bilmiyorumkismile

giderseniz evren i tavsiye etmem aleyna ve nurşan derim tabi hala ordalarsa guclubacismile

bu arada kontessa teşekkür ederim seyhan hnm için :) özelden yazamıyomuşum da olumunekankayizsmile

chylek sen bir sürü yazmışsın ama hangisi diyosun şimdi :) benim ev anadolu tarafında bakırköye gitmişken iyi birine gidim bari :)

chylek sen bir sürü yazmışsın ama hangisi diyosun şimdi :) benim ev anadolu tarafında bakırköye gitmişken iyi birine gidim bari :)

valla ne diyim sazisbilmiyorumkismileilk kez baktırıyorsan dejavudaki yiğit iyidir. aslında birde enfal var. o kafe bu kafe çok çalışmış şimdi kendi yerini açmış randevulu çalışıyo veee çok havalanmış en son gittiğimde beni başından savdı resmen :eek:lmaz:

ben yine de fincan da ki zuhal derim baya ii o işi de aşkı da bildi hihoyyythihoyyythihoyyyt

ben bugun seyhana gidiyorum, gelince hemen yazacagım arkadaslar guclubacismile

Kızlar selam! Biraz gec yaziyorum kusura bakmayın. Ben de Seyhan'a gittim. Oyle agzim acik kalmadi ama genel olarak olumlu seyler soyledi. Umarim cikar. Kendimle ilgili cok sey soyledi. Yani gece mesela benim kasilmalarim olur. ellerim ayaklarim boyle yamulurmus gibi olur. Hic rahat uyuyamam. Bu tarz seyleri bildi. Kafamı bosalticakmisim. Kursun falan dokelim dedi. Gelecekle ilgili soylediklerinin 3 ayı var cikarsa soz yazacagim. Opuyorum herkesiŞeniz

kızlar,
size bakırköyde almira kafe de enfal isminde birini şiddetle tavsiye ediyorum.
direk isim söylüyor ağzınız açık kalıyor.geçmişten hiç bahsetmio desem yeridir.
bugün ve gelecek hakkında yorumlar yapıo.bana söyledikleri bir bir çıktı.kemal tancanın bir alt sokağında kime sorsanız söyler.giden olursa yorumlarınızı bekliyorum.

Bir arkadaşımız,özelden mesaj atmış.Gerçekten biliyormu diye sormuş...
Şöyle açıklayayım;
Aldatıldığımı bu kadın sayesinde öğrendim.Bana aldatıldığımı,kocamın ayrı bir evi olduğunu,boşanma davası gözüktüğünü söyledi.

Aldatıldım,yakaladım,boşanma davası açtık,eşim ayrı eve çıktı.Sonra ölümden döneceğimi söyledi(oldu),eşimin benden ayrılmamak için yırtınacağını söyledi (oldu) davayı anlaşmalı açmıştık,boşanmak garantiydi...
Bir sürü ayrıntı da cabası ama çok detaya girmek istemiyorum (özel hayat)

yeni üye oldugum icin özelden msj atamiyorum ama lütfen bana bu falciya nasil ulasabilecegimi yazabilirmisin? hafta sonu türkiye deyim mutlaka ama mutlaka ugramak istiyorum...

sevgiler

sazis medyum saman bıldıyse tekrar denemedın mı;?
Ya yazz12 şöle diyim medyum şaman ayrılcağımı bilmişti evet.Ben ayrıldıktan sonrada gittim bana barışcaksınız dedi ekim ayı dedi.Ve şuan hiçde o durumda değil hiç konuşmuyoruz bile.Yani tabi belli olmazda acaba başka birine gidipde teyit ettirmek istiyorum belkide :)

yeni üye oldugum icin özelden msj atamiyorum ama lütfen bana bu falciya nasil ulasabilecegimi yazabilirmisin? hafta sonu türkiye deyim mutlaka ama mutlaka ugramak istiyorum...

sevgiler

Bu kadın hakkında kimse olumlu bir şey yazmdı burada gidenlerden.
Bilginiz olsun.

tesekkür ederim cuma gidecegim yanina insallah dedigin gibi iyi cikar... tekrardan tesekkürler

Bir arkadaşımız,özelden mesaj atmış.Gerçekten biliyormu diye sormuş...
Şöyle açıklayayım;
Aldatıldığımı bu kadın sayesinde öğrendim.Bana aldatıldığımı,kocamın ayrı bir evi olduğunu,boşanma davası gözüktüğünü söyledi.

Aldatıldım,yakaladım,boşanma davası açtık,eşim ayrı eve çıktı.Sonra ölümden döneceğimi söyledi(oldu),eşimin benden ayrılmamak için yırtınacağını söyledi (oldu) davayı anlaşmalı açmıştık,boşanmak garantiydi...
Bir sürü ayrıntı da cabası ama çok detaya girmek istemiyorum (özel hayat)

Ya yazz12 şöle diyim medyum şaman ayrılcağımı bilmişti evet.Ben ayrıldıktan sonrada gittim bana barışcaksınız dedi ekim ayı dedi.Ve şuan hiçde o durumda değil hiç konuşmuyoruz bile.Yani tabi belli olmazda acaba başka birine gidipde teyit ettirmek istiyorum belkide :)

saman benimde bazi seylerimi bildi ama gelecekle ilgili söyledikleri cikar mi bilmiyorum insallah cikar:)))

mercana nasil ulasabilirim! yeni üye oldugum icin özelden msj yazamiyorum ama bana telefonunu gönderebilirmisin lütfen...

tesekkürler

mercana nasil ulasabilecegimi özelden yazabilirmisin lütfen... yeni üye oldugum icin ben yazamiyorum...
cok tesekkürler

X