İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar,
bakırköy'deki dejavu cafede bakım yapanlar nasıl acaba? ben duygu'yu biliyorum ama o ayrılmış.yiğit nasıl mesela?
bakım yaptıran varsa paylaşabilir mi?

bir sorum daha olacak, su falı bakan iyi bir yer var mı bildiğiniz? ben hep kahve falı baktırdım şimdiye kadar. su falını çok merak ediyorum.

benıde katın kızlar mazluma baktırmak ısterım yada ayhana..
katrecım sana ozelden yazdım ...

Merhaba arkadaslar Seyhan hanım bakırkoydemi bakıyor acaba? Kendisine nasil ulasabilirim, bilenler yardimci olabilirmi? Yeni uyeyim ozele msg atamiyorum.

Merhaba arkadaslar Seyhan hanım bakırkoydemi bakıyor acaba? Kendisine nasil ulasabilirim, bilenler yardimci olabilirmi? Yeni uyeyim ozele msg atamiyorum.

seyhan tam bir fiyasko tavsiye etmem :eek:lmaz: bi sürü laf kalabalığı yapıyo... hayat koçluğuna kalkışıyo.. akıl veriyo... kendini kasıyosun aklını boşalt gel diyo.. okuduğum kadarıyla diğerlerine de böyle dediği olmuş 10 üzerinden 0 :umursamaz:

bencede hep akıl verıyor laf kalabalıgı var o yuzden bende tavıye etmem kadın ayrıca cok ovuyor kendını soyle musterım var soyle bakarım tarzında kendını pazarlıyor ıyı olan pazarlamaya ıhtıyac duymaz ki..

seyhan tam bir fiyasko tavsiye etmem :eek:lmaz: bi sürü laf kalabalığı yapıyo... hayat koçluğuna kalkışıyo.. akıl veriyo... kendini kasıyosun aklını boşalt gel diyo.. okuduğum kadarıyla diğerlerine de böyle dediği olmuş 10 üzerinden 0 :umursamaz:

evet kesinlikle bana ilk başta birkaç harf sölemişti onlar tuttu zaten onun dışında çokta fazla bişiden bahsetmedi; onlar da olmadı zaten.Daha çok hayata karşı duruşumu değiştirmem gerektiğinden bahsetti durdu kendinden örnekler vererek.Diğer yorumları okuyunca meğer genel tarzıymış hemen hemen nerdeyse herkese aynı şeyleri sölüyormuş

evet kesinlikle bana ilk başta birkaç harf sölemişti onlar tuttu zaten onun dışında çokta fazla bişiden bahsetmedi; onlar da olmadı zaten.Daha çok hayata karşı duruşumu değiştirmem gerektiğinden bahsetti durdu kendinden örnekler vererek.Diğer yorumları okuyunca meğer genel tarzıymış hemen hemen nerdeyse herkese aynı şeyleri sölüyormuş

kesinikle bende tavsiye etmiyorum:KK43:..laf kalabalığı yapıyor..gereksiz nasihat veriyor...ve kişilik analizi fiyasko...ayrıca sanırsam herkese kurşun döktürmen gerekiyor diyerek...cafe'nin sahibini hemen öneriyor...bana göre değmez!!

kızlar gerçekten ciddi bir sıkıntım var ve bu sıralar çok sık falcılara gider oldum yineeyvahedigeldismileama napim psikologa gitmeye kalktım seansı 150 tl bilmiyorumkismileböyle taksit taksit veriyorum hiç olmazsa diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile3

neyse bugün fısıltı cafedeki tombul teyzeye gittim. ismi de suzanmış bu arada. eve geldiğimde söyledikleriyle ilgili sürpriz bi gelişme oldu:sinifsinif: dediği çıkarsa hemen yazıcam. çok heyecanlandım. gerçekten olmasını asla beklemediğim bi şiydi çok heyecanlıyım şaşırdım eyvahedigeldismile

Arkadaşlar ben bugün Şaşkınbakkaldaki Symbol cafede Levent'e gittim.
Geçmişle ilgili baya bildi gelecekle ilgili de çok şey söyledi ama bilmiyorum.
Giden varsa dedikleri çıkıyo mu yazabilir mi?

merhaba
ben de kendisine gitmiştim henüz çıkmadı dedikleri...

ponpons özelden msj attım sana bakarsın. özel yazma hakkın yok sanırım.

evet ne yazıkıı atamıyorum daha özelden, benım dedıgım mazlum adapazarlı sosyete ye falan bakar çok sayıda ünlü müşterisi var..su falına baka o mu acaba..bunu öğrenirsem sevinirim adapazarlı muhterem mazlum derler

bende baktırdım levente ama bana mevcut durumumu bile tuturamadı ama kişilik tahminleri filan isabetli

arkadaşlar,
bakırköy'deki dejavu cafede bakım yapanlar nasıl acaba? ben duygu'yu biliyorum ama o ayrılmış.yiğit nasıl mesela?
bakım yaptıran varsa paylaşabilir mi?

ben nagihana ve nihana baktırmıştım ama her ikisinide pek beğenmedim söyledikleri pek çıkmıyor

ben pek beğenmedim leventi dedikleri çıkmıyor birde mevcut durumunu bile iyi yorumlayamıyor

X