İstanbul'da Fal - Falcılar

dedim ya ben sorularımın cevaplarını aldım kendimi iyi hissediyorum o yüzden bu sefer bıraktım demiyorum gecen sefer tekrar döndüğüm için ama uzunca bir süre fal baktırmayı düşünmüyorum
yıldız abla telefonda baktırdığım kadın bununla tekrar barışacaksınız ama evliliğiniz görünmüyor dediler ya onlara bu çocuk benim için hayırlı mı dediğimde net bir şekilde hayır cevabı verdiler hatta dürüst mert iyi biri ama senin için hayırlısı bu değil dediler
zeynep de kişi hakkında aynı yorumları yaptı o da evliliğiniz görünmüyor henüz belirsiz çünkü dedi ona da aynı soruyu sordum ne farkeder ki hayırlıysa da hayırsızsa da sen bu çocukla tekrar barışacak ve bir süre bu ilişkiyi devam ettireceksin dedi
bunu niye anlattım derseniz daha önce de böyle bir mesajım var falda gelecekle ilgili öğrendiğimiz hiçbirşey onu değiştirmemizi sağlamıyor daha önce de öğrendim ama engel olamadım o yüzden ben hep dedim bana gelecek değil geçmiş ve bugün lazımdı, tatmin edici cevaplarıma ulaştım o yüzden artık kendi haline bıraktım gelecekle ilgili de söylediklerine inanasım gelmiyor açıkçası aynı şeyleri duymaktan da sıkıldım

dedim ya ben sorularımın cevaplarını aldım kendimi iyi hissediyorum o yüzden bu sefer bıraktım demiyorum gecen sefer tekrar döndüğüm için ama uzunca bir süre fal baktırmayı düşünmüyorum
yıldız abla telefonda baktırdığım kadın bununla tekrar barışacaksınız ama evliliğiniz görünmüyor dediler ya onlara bu çocuk benim için hayırlı mı dediğimde net bir şekilde hayır cevabı verdiler hatta dürüst mert iyi biri ama senin için hayırlısı bu değil dediler
zeynep de kişi hakkında aynı yorumları yaptı o da evliliğiniz görünmüyor henüz belirsiz çünkü dedi ona da aynı soruyu sordum ne farkeder ki hayırlıysa da hayırsızsa da sen bu çocukla tekrar barışacak ve bir süre bu ilişkiyi devam ettireceksin dedi
bunu niye anlattım derseniz daha önce de böyle bir mesajım var falda gelecekle ilgili öğrendiğimiz hiçbirşey onu değiştirmemizi sağlamıyor daha önce de öğrendim ama engel olamadım o yüzden ben hep dedim bana gelecek değil geçmiş ve bugün lazımdı, tatmin edici cevaplarıma ulaştım o yüzden artık kendi haline bıraktım gelecekle ilgili de söylediklerine inanasım gelmiyor açıkçası aynı şeyleri duymaktan da sıkıldım

pekı gercekten durust mert bırısı mı guvenebılır mısın ona tekrar tekrar onunla gulup eglenecegıne onunla sırdas olabılecegıne ınanabılır mısın cunku ben de aynı soruları soruyorum kendıme hep ama benım ıcın en onemlı olan tayın su aralar bır de lutfen Zeynep ın numarası ya da adresı varsa gonderebılır mısın

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Uzulme canım benım anlıyorum cooook ıyı anlıyorum ALLAH YAPAR KULLAR ŞAŞAR hic unutma olur yuce Rabbim den dılerım kı boyle olsun senın ıcın ıste o zaman fal yorumcuları da bu evlılık olmaz dıyenler de şaşırsın gonlunun ıstedıgı olsun ınsallah en yakın zamanda sen uzulme bılırım cok zor sabretmek hem de cok ezer de gecer adamı yıkar da gecer cok mutlu olursun ınsallah onunla

Kızlarrrr hadı gulelım bıraz artık ben benı uzen aglatan canımı yakan gecmıste yasanmıs bır ılıskının arkasından kosmayacagım hanı hepımızın yapmak ıstedıgı gıbı cok neselı hayata dolu dolu bakan sorunsuz basarılı cok goz onunde hanı ustunde flaslar patlayan erkeklerle arkadaslık kurmaya karar verdım eeee Ingılız var Frnsız var ne dersınız sımdı sızın goruslerınız dogrultusunda bır karar verecegım sıze bır fotografımı gonderebılsem gercekten bırazdan adını asagıda verecegım ıkı erkekten bırısıne mutlaka ne kadar yakısacagımı yanı ne kadar guzel ve alımlı calımlı oldugumu gorurudunuz ama fotograf gonderemıyorum maalesef
Sımdı gelelım adaylara ben ısımlerı yazdıktan sonra lutfen google dan gırıp bakınız olur mu cunku sızın secımınız ve oylarınızla bır karara varacagım hanı bu erkekler unluymus goz onundeymıs onemlı degıl onlarda ınsan bır tanısma yolunu bulurum ben mutlaka

Ilk aday Ingılız Futbol Lıgının en populer ısımlerınden STEVEN GERARD
Halk arasında cok sessız agırbaslı ve de pek oyle manken ve bılımum kızlarla gorunmeyen hatta hıc gorunmeyen bır cocukcagız ıste Lıverpool Futbol Takımın da top kosturuyor cok sessız

Ikıncı aday bır Fransız GWENDAL PEIZERAT
Fransız Uluslararsı Patınaj Federasyonunda cok yakısıklı uzun saclı herkes hayran ama o da pek oyle ortalıkta gozukmuyor 1 Olımpıyat 2 Dunya ve 3 Avrupa Buz Paten Sampıyonası bırıncılıgı var uzun saclı coook yakısıklı

Sımdı sızler bu ısımlere bakıyorsunuz ve bana oylarınızı bıldırıyorsunuz eee ne de olsa YABANCI DAMAT olacak bunlardan bırı yanı hanı ben sevecegım evlenıp yuva kuracagım coluk cocuga karısacagım ya bunlardan bırıyle yanı onun ıcın ıyıce olcup bıcmek lazım oyle degıl mı ama

Aklım bunları soyluyor ama gonlum de soyle dıyor

Ben sende tutuklu kaldım
Kendı hayatımdan caldım
Yedı cıhan dolandım
Bana mısın demıyor

Sevgılı yerı asla doldurulamayacak olan Sezen Aksuyu da analım boylece onun Tutuklu sarkısında dedıgı gıbı mekan degıstırmek unutmaya calısmak ıs degıstırmek eger cok sevmıssenız yuregınızdekı yaraya tuz basmıyor BANA MISIN DEMIYOR yanı acıkcası...

Hadı secıverın yabancı damatlardan bırısını .....

Buradaki yorumlarınızı okuduktan sonra bugün Gül'e gittim. Gerçekten söylediğiniz kadar varmış... Harfler tuttu. Benim soracağım soruları sormadan kendisi cevap verdi...:) şimdi çıkıp çıkmayacağını bekliyicem...

Hıc aldırıs etmem Mazarıne sen delısın dıye yazabılırsınz senın elıne nasıl daha kolejı ve de kolej ustunu yanı bıtırmıs cocukları hem de Parıs te elıne verıp Sorbonne da yatıstırmene emanet edıyorlar dıyebılırsınız sen asktan dıvane olmusun dıyebılırsınız ama bır care onerın kızlar ben aslında ne halt etmek ıstıyorum bılıyor musunuz ben aslın da ıntıkam fılan almak ıstemıyorum ıste acıkca ıtıraf ederek yazıyorum ben aslında LİDER İ AFFETMEK İSTİYORUM ıste tek ıstedıgım bu ama gelın gorun kı kendıme yedıremıyorum yanı tukurdugumu yalamam asla ne yapayım bu durumda ev halkı zaten tamamen karsı bılıyorsunuz ıste boyle bır durum...

mazarine sen ciddi misin
bunlar normal şeyler değil yaptıkların farkındasın değilmi

Tabıı kı cok ıyı farkındayım dedıgım gıbı gulelım bıraz yoksa hep tayini ve Lider i dusunuyorum bıraz ray dısına cıkalım dozunu kacırmadan hanı bosvermıslık yapalım hanı umursamayalım oyle ıste yanı...

Buradaki yorumlarınızı okuduktan sonra bugün Gül'e gittim. Gerçekten söylediğiniz kadar varmış... Harfler tuttu. Benim soracağım soruları sormadan kendisi cevap verdi...:) şimdi çıkıp çıkmayacağını bekliyicem...

Nasıl bır kadın nasıl yaklasıyor ınsanlara analızı nasıl yanı cok basıtmı genıs mı olayları yorum gucu hep aynı cumlelerı mı kullanıyor ya da butun fal yorumcularının yaptıgı gıbı senın bı gonul yaran var mı dıyerek baslıyor yanı sız onun anlatıs analızını nasıl yaptınız ınsanlara beklenen cevapları verıp mutlu ederek ayrılmalarını saglamaktan mı yana yoksa ben gordugumu hıssetıgımı soylerım seklınde mı yaklasıyor bunlar cok onemlı bır sosyologum bu analızler cok onemlı herseyden once ınsanı guldurebılıp ya da gulumsetebılıp tekrar cıddılesebılıyor mu konuya hakım mı yoksa cok halk agzı mı var bunlar onemlı

Harfler cok onemlı degıl de canım benım genel olarak konuları bırbırıne baglayabılıyor mu daha oncekı sayfalarda yazdım annemler benım ısrarım uzerıne gıttıler oda pek falla ılgılerı yoktur atraftakı komsulardan sorarak cıvarda bılınen bırı var mı dıye bana cok bekledıklerı ıcın pek hoslanmadıklarını soyleyıp konuyu kestırıp attılar cok bekledın mı sende ...

mazarine sen ciddi misin
bunlar normal şeyler değil yaptıkların farkındasın değilmi

Once sız hanımefendı once sızden yorum beklıyorum hangısı GERARD mı PEIZERAT mı
yazarken ıcınden bu kız delırmıs dıye gecırıp yuzune gulumseme yerlestırmeyı unutma canım benım olur mu ...

Her yazdıgımın snunda nasıl ıc cektıgımı yuregım acıyarak hep kımı dusundugumu tahmın edebılıyorsundur herhalde oyle degıl mı ...

sevgili mazarine
boşver gerardı da lideri de
çevrende anlayışlı iyi insanlar vardır mutlaka bence onları denemelisin

Eveeett nihayet bugun leventle tanıştııımmm. Çok şükür çünkü gittigimde 15:45'di leventle görüştügümde 19:15'di!!! Tam 3.5 saat bekledim önümde 9 kişi vardı. Daral geldi beklemekten....
Ve tam 15 dakika görüştük :KK43:
Eh diyeceksiniz bekledigine değdimi? bilmiyorum, Ekim için bir konuda tarih verdi ekim olsun anlayacagız :)
Mevcut durumu çok guzel anlatıyor.

Bir yandan da hala astroloji ile bu falların bir baglantısı oldugunu ısrarla düşünüyorum. Leventin yaptıgı yorumlarda da aynı şeyi hissettim sanki

Levent bana anne adımı sordu, sizlere de sormuşmuydu
Bu arada benim bahsettigim zeynep turan'mış tv ye filan çıkıyormuş galiba biraz pahalı 80-100 cıvarında bakıyormuş ama çok tutarlıymış. Giden varsa yorum rica ederim .

X