İstanbul'da Fal - Falcılar

arkadaşlar iki haftadır yoktum ortalık karışmış. tüm mesajları okumaya çalıştım, çok uzun sürdü. bir de destan olanları var ki, konu ile alakasız, onları hiç okumadım zaten.
roman okur gibi mesajları takip ettim. rita konusu ne olacak diye merakla geldim son sayfalara ama birşey çıkmadı. bekledim ki biri de ritaya gitsin ve bu mükemmel bir falcı desin, biz de nasiplenelim :)

alevkocum, içinin rahatlamasına çok sevindim. umarım senin için hayırlı olan neyse onu yaşarsın.
pazartesiyi bekliyorum diyordun, bütün falcıların söylediği şey o zaman belli olacak demiştin. bu kadar mesajın içinde ben mi kaçırdım bilemiyorum ama ne oldu o durum. pazartesi için beklediğin şey gerçekleşti mi. sanırım leventin söylediği şeyin olması için de bu haftayı bekliyordun. yazarsan sevinirim.

tatile gitmeden önce mullaya gitmiştim, size de yazmıştım tatmin etmedi diye. zaten verdiği tarihler de en erken iki ay sonraydı o yüzden gelecekle ilgili söyledikleri için bir yorum yapamayacağım.
ama bana ailemde yaşlı bir erkeğin vefat edeceğini söyledi. o kadar da kendinden emindi ki. tatilde bile bu aklıma geldi ve ben çok gerildim. bence böyle birşeyi söylememeleri gerekiyor. gerçekten bilsinler ya da bilmesinler bu insanı çok üzen ve geren birşey. insan inanmasa bile acaba mı diyor. bence böyle falcılara gidilmemeli.

Merhaba
Ben aranıza yeni katıldım.
Fala çok meraklı bir bayanım.Bu forumda okuduğum bazı falcılara bende gittim.
En son Kadınlar Kahvesi Dilek Hanıma gittim.Banada Seyhan Hanımın adres ve telefonunu özel den yazarsanız çok sevinirim.
Bende sizlere Kadıköy DİMO Cafe deki Sema Hanımı tavsiye ederim.Kendisi tarot bakıyor.Kahve fincanına en son bakıyor.İsabet ettirişi süper.Fiyat bakımından da çok uygun ve uzun da bakıyor.
Hangi olayınız olursa olsun gidip baktırdığınızda açtığı kartta söylediği şey aynen oluyor.
Birde çok dobra bir hanım müşterisine asla politik davranmıyor.Tüm gerçekleri yüzüne söylüyor.En beğendiğim tarafıda bu zaten.
Aksi halde diğer falcılara baştan söylemek durumunda kalıyorum.''Lütfen olumlu olumsuz ne görüyorsanız söyleyin '' diyorum.Faldan önce uyarmazsam olumsuzları söylemiyorlar.Yumuşatarak geçiştiriyorlar.Bana çıkmadı lafı da bu yüzden çok ortaya çıkıyor bence.Amaç müşteri kaçırmamak.
Teşekkür ederim.

Hoşgeldiniz aramıza :) dimo kafe nerede kadıköyde hiç duymadım tarif edebilirmisiniz

emine akkayanın ve binnurun verdiği tarihler geçti.
burcu ve armağanın verdiği tarihler de çoktan geçmişti. olmadı, olmuyor.
ancak bugüne kadar gittiğim falcıların içinde mevcut durumu, duygu ve düşünceleri en iyi bilenler emine ve burcuydu. tabi gelecekle ilgili söyledikleri hiç olmadı.

alevkocum, içinin rahatlamasına çok sevindim. umarım senin için hayırlı olan neyse onu yaşarsın.
pazartesiyi bekliyorum diyordun, bütün falcıların söylediği şey o zaman belli olacak demiştin. bu kadar mesajın içinde ben mi kaçırdım bilemiyorum ama ne oldu o durum. pazartesi için beklediğin şey gerçekleşti mi. sanırım leventin söylediği şeyin olması için de bu haftayı bekliyordun. yazarsan sevinirim.

tatlım pazartesi birşey olmadı hemde hiç birşey
ama size daha önce de söyledim leventin tarihleri hiç tutmuyor ablamada gün verdi o da geçti o da tutmadı ama söylediklerini herkes söylüyor bakalım bu ay bekleme diyenler var ağustos ortaları diyenler var bir durum olursa tabiki sizle paylaşacam, durur muyum hemen yazacam
dün birşey olmadı ama sanki bugün bir kıpırdanma bir özlem olduğunu farkettim ama söz verdiğim için kendime bu sefer şartlarım uyuşmadığı sürece kabul etmeyecem dönüşünü

bu arada sanırım kötü şeyler olmuş bugün
bu sayfayı insanlar fal amaçlı okuyor kendi adıma bir iki kelime fal dışı birşey bahsettimmi kötü hissediyorum neyse umarım bundan sonra herkes duyarlı davranır
neyse ben falı bıraktım ama yeni bilgilerim var onları anlatayım
bugün bizimkiler nostradamusta(kadıköy) gülay ve didem adında iki kıza fal baktırmışlar
gülay tam bir fiyaskoymuş fakat didem bayağı başarılı imiş hatta falda ben bile çıkmışım beni bile bilmiş benim için söyledikleri de diğer falcılar ile aynı
onunla birlikte orada tanıştıkları birisi inci cafe nesrini öve öve bitirememiş haftada bir gidiyormuş
oradan serkana uğramışlar levent boş otururken serkana 53 kişi bekliyormuş
isimleri tam olarak söylüyormuş gelecek için verdikleri tarih uzak bekleyip görecez
benden bugünlük bu kadar bilgi

Merhaba arkadaslar,

ben araniza yeni katildim. bende fala azbiraz merakliyimdir. Simdiye kadar 4 kere baktirdim. Melekler kahvesinde 2 kere baktirdim ama tam bir fiaskoydu yani birdahami aslaaaa.Ilk falima bakirköyde baktirdim. Tam hatirlamiyorum ama bayanin adi Azine'ydi galiba. Ozamanlar cok etkilenmistim ve söyledigi birkac sey cikti. Birkeresindede taksimde baktirmistim. Ziraat bankasinin arasindan giriyorsunuz sagda bir cafe var ama adini bilmiyorum. Cok kro bi yerdi ama falcisi cidden korkutmustu beni söylediklerinden cok etkilenmistim.....Suan istanbulda degilim ama döndügümde yine baktirmak istiyorum:) hem ramazanda gecmis olur...
biraz sayfalari okudum ama tam olarak en cok hangisi tavsiye ediliyor bilemedim...

kızlar bugün 2 falcıya gittik,arkadaşlarım beyoğlu symbol dilaraya baktırdılar,memnun kalmadılar açıkçası 10 üzerinden 4.

ben de avcılarda evinde bakan bir bayana gittim,önceki mesajımda söylemiştim annemin gidip memnun kaldığı kişi,baş harf tarih veriyor,öyle dört dörtlük bildiği birşey yok ama boş konuşmuyor,ve çok dolu bir insan,terapi gibi geliyo onla konuşmak.10 üzerinden 7 diyorum,arkadaşımda memnun kaldı

bugün tarık yoktu,izinliymiş bir süre o olsa ona baktıracaklardı,ben tarıktan soğudum açıkçası müşteri seçiyor,ramazan bitsin arkadaşlardan alırım tarıkla ilgili haberler

bu arada sanırım kötü şeyler olmuş bugün
bu sayfayı insanlar fal amaçlı okuyor kendi adıma bir iki kelime fal dışı birşey bahsettimmi kötü hissediyorum neyse umarım bundan sonra herkes duyarlı davranır
neyse ben falı bıraktım ama yeni bilgilerim var onları anlatayım
bugün bizimkiler nostradamusta(kadıköy) gülay ve didem adında iki kıza fal baktırmışlar
gülay tam bir fiyaskoymuş fakat didem bayağı başarılı imiş hatta falda ben bile çıkmışım beni bile bilmiş benim için söyledikleri de diğer falcılar ile aynı
onunla birlikte orada tanıştıkları birisi inci cafe nesrini öve öve bitirememiş haftada bir gidiyormuş
oradan serkana uğramışlar levent boş otururken serkana 53 kişi bekliyormuş
isimleri tam olarak söylüyormuş gelecek için verdikleri tarih uzak bekleyip görecez
benden bugünlük bu kadar bilgi

merhaba canım peki gülay ne kadara bakıyor biliyor musun?

selaaamm kızlaarr :) ben de yeniyim sitede ama nerdeyse 200. sf.dan beri yazdıklarınızı okuyorum ve çok eğlendim :) çok sürükleyicisiniz valla hiç sıkılmadım bi de paylaşım ortamı çok güzel gerçekten..
benim merak ettiğim bu ritanın telini özele atarmısınıızz bi de kontessadan ricam seyhan abla nerde yazabilir mi? çookk teşekkürleerr

selaaam kızlaarr ben de aranıza yeni katıldıım :) ama nerdeyse 200. sfdan beri yazdıklarınızı okuyorum ve çok eğlenceli :) bana ritanın telini özelden msg atabilir misiniz bi de kontessadan ricam seyhan abla nerde teli varmı acaba? yazarsanız çoook sevinirim :)

tatile gitmeden önce mullaya gitmiştim, size de yazmıştım tatmin etmedi diye. zaten verdiği tarihler de en erken iki ay sonraydı o yüzden gelecekle ilgili söyledikleri için bir yorum yapamayacağım.
ama bana ailemde yaşlı bir erkeğin vefat edeceğini söyledi. o kadar da kendinden emindi ki. tatilde bile bu aklıma geldi ve ben çok gerildim. bence böyle birşeyi söylememeleri gerekiyor. gerçekten bilsinler ya da bilmesinler bu insanı çok üzen ve geren birşey. insan inanmasa bile acaba mı diyor. bence böyle falcılara gidilmemeli.

yaşadığınız sıkıntıya gerçekten üzüldüm,mulla malesef net konuşan sakınmadan konuşan birisi.kendi yapısı böyle,insan olarakta kendisini tanıdığım için söylediği şeyin yanlışlığı ve sizi ne kadar rahatsız edebilceğini tahmin ediyorum.kimse felaket tellalı olmak istemez.bana bir keresinde en yakın arkadaşının 2010 yazında kaybediceğini ve bunu ona söyliyemediğini anlatmıştı.
fal insanlar için terapi halini aldığından kimse olumsuz bişi duymak istemiyor.ancak herkesin duruma bakış açısı farklı olduğundan bazıları bazı şeyleri söylemeyi sakınmadan çekinmeden dillendirmeyi seviyorlar sanırım.
tavsiye ettiğim ve tavsiyeme uyup kendisine gittiğiniz için üzüldüm gerçekten. umarım güzel günler sizinle olur.

merhaba canım peki gülay ne kadara bakıyor biliyor musun?

smile canım gülay tam bir fiyaskoymuş demişim ama yinede gitmek istiyorsan sanırım 20 tl orada didem iyiymiş aslında bizimkilerin oraya gitme sebebi arzu daha önce onun dediklerini birebir yaşamış oldukları için fakat ben arzuyu 1 ay önce aradım bulamadım ayrılmış oradan
ve bomba kızlar beni fal baktırmaya davet ettiklerinde yok benim ihtiyacım yok gitmeyecem dedim e bir aşama kaydetmişimguclubacismile

yeni katılan herkes merhaba:)..aramıza hoşgeldiniz..

alevko...arkadaşım bugün zeynep e gitti...henüz konuşamadım...bilgi aldığım anda sizlerle paylaşacağım:)

herkese merhaba,
Burası çok sıcak bir ortam,forumun neredeyse 250sayfasını okudum.rita hanımı çok merak ediyorum.bana numarasını yollarsanız sevinirim.
seyhan hanıma taksimde fal bakarken rastlamıştım,çok farklıydı yorumlamaları ve söyledikleri hayal gibiydi,falı çıktığında çok şaşırmıştım,izini kaybetmiştim bana numarasını yollarsanız çok sevinirim.

yeni katılan herkes merhaba:)..aramıza hoşgeldiniz..

alevko...arkadaşım bugün zeynep e gitti...henüz konuşamadım...bilgi aldığım anda sizlerle paylaşacağım:)

inşallah beğenmiştir
kendisinin de dediği gibi%80 tutarlı falı geçmiş ve bugün için
gelecek içinse bana 10 falcı aynı şeyi söyledi tarihler farkediyor sadece
bakalım gelecekle birlikte tarihleri tutturacak falcılar kimler bende merakla bekliyorumeyvahedigeldismile

X