İstanbul'da Fal - Falcılar

yok canım ya sadece kadın çok kendinden emin konuştu ve son falımı gerçekten iyi bir şekilde kapatmak istiyorum son fal çünkü pazartesi herkesin verdiği tarih ve eğer çıkarsa zaten leventin dediği gibi fal baktırmama gerek yok
yok çıkmazsa zaten tüm fallar yalan deyip bir daha da fal baktırmama gerek yok

ohoooo, bahar şu anı çok iyi bilen bir tarotçu dediği çıkıyor mu çıkmıyor mu bekleyip görücem. dediği çıkanlar ayhan, levent, mazlum. ayhan'ı arasana sen.

ya bana neden leventin dedikleri tutmadı ya :KK43: ne evli olduğumu ne de şu anda çalışmadığımı bilemedi. kişilik tahlilleri gayet iyiydi ama mevcut durumu bilemediği için gelecekle ilgili söylediklerine pek ihtimal veremiyorum :KK43:

ya bana neden leventin dedikleri tutmadı ya :KK43: ne evli olduğumu ne de şu anda çalışmadığımı bilemedi. kişilik tahlilleri gayet iyiydi ama mevcut durumu bilemediği için gelecekle ilgili söylediklerine pek ihtimal veremiyorum :KK43:

ya bende şaşırdım canım
geçmişle ve şu anki durumla ilgili levent en iyi tutan falcı bana
gelecekle ilgili ise henüz bir dediği çıkmadı ama yine de güveniyorum ben levente 3 kere gidişimden belli zaten

ya bende şaşırdım canım
geçmişle ve şu anki durumla ilgili levent en iyi tutan falcı bana
gelecekle ilgili ise henüz bir dediği çıkmadı ama yine de güveniyorum ben levente 3 kere gidişimden belli zaten

valla bir ara majestic nerimana gitmiştim o bile bilmişti evli olduğumu düşünün yani, keza beğenmediğimi söyledim güneşlide ki nilüferde bilmişti. levent benim şu anki durumumu hiç bilemedi :KK43:

valla bir ara majestic nerimana gitmiştim o bile bilmişti evli olduğumu düşünün yani, keza beğenmediğimi söyledim güneşlide ki nilüferde bilmişti. levent benim şu anki durumumu hiç bilemedi :KK43:

aynen size katılıyorum symbolde levent ve osmana fal baktırdım her ikiside tam bi fiyasko bugün levente baktırdım orta şeker diyebilirim arkadaşımda baktırdı 10 yıllık evli 2 kızı var ona bekarsın 1 yıl sonra evlilik görüyorum sana ve bir oğlun olacak dedi tam bi fiyaskoydu ben bakırköyde ayşe adında evinde fal bakan bi bayan duydum arkadaşımdan ve telefonunu verdi bana ama aramadım henüz çok iyi olduğunu söyledi giden yada duyan var mı

bugun zeynepe gittim herkesle ayni seyleri soyledi daha once hic fal baktirmsmis biri icin uygun tek seferde ogren tamam ama ben farkli birsey ogrenmedigim iicin 70 liram bosa gitti diyebilirim yalniz yanlis anlasilmasin kadin gercekten iyi verdigi harfler falan tam adres bile veriyor semt direk soyluyor

Alevko tamam işte herkes aynı şeyi söylüyorsa bırak. Mutlu olacaksın sevdiğinle demek ki...boshayallersmile

alevkocum nerde bu zeynep?ve neye bakıyor?ha birde telefonunu özelden paylaşırsan sevinirim.ve artık rahatla.yedin bitirdin kendini.

alevko..şu zeynnebin telefonunu bana atabilirmisin:)?
o kişi yi ben duymuştum...eğer aynı kişiden baksediyorsak...kadın gayet iyi biri..

kızlar zeynep eskiden istanbul cafe diye bir yerde bakıyormuş şimdi evinde bakıyor bayağı ayrıntılı ve iyi bakıyor ama dediğim gibi bana ters konuşan falcılar dışında (angels serkan ,izmit güler) aynı şeyleri söyledi hatta şu son telefonda baktırdığım falcıyla neredeyse sözleşmiş gibilerdi evlilik görünmüyor diyorlar e ben de zaten evlenmek derdinde değilim
harfleri tam mesela leventin tarihleri ve harfleri tutmuyor burcunun da tarihleri tutuyor ama harfleri tutmuyor bu kadın o konuda hiç ıskalamadı
ve duyguları da daha iyi açıkladığını düşünüyorum çünkü ben ne sana deli gibi aşık diyenlere ne de seni hiç sevmiyor diyenlere inanmıyordum bu kadın tam yorumladı
kafamdaki tüm soruları da sordum cevapları bugüne kadarkilerin en inandırıcısı diyebilirim
ama bütün bunlara rağmen gitmene değdimi derseniz ekstra hiçbirşey kazanmadığım için hayır
70 tl cüzdanınıza ağır değilse tabi

alevkocum nerde bu zeynep?ve neye bakıyor?ha birde telefonunu özelden paylaşırsan sevinirim.ve artık rahatla.yedin bitirdin kendini.

yok canım gerçekten sondu
hem kendimi daha iyi hissediyorum kadının yanlışını yakalalamadığım için ve verdiği tüm cevaplar mantığıma uygun olduğu için gelecekle ilgili dedikleri çıkmayacak olsa da geçmişle ilgili yaşanılan kötü anıları unutmamı sağladı
zaten benim sorunum geçmişteki cevapsız sorulardı şimdi üzerimden yük kalkmış gibi
çok sağol canım benim
sana telini atarım şimdi ama tavsiyem bekle en azından bana söylediklerinin bir ikisi çıksın
ama seninde geçmişle ilgili merak ettiklerin varsa sen bilirsin

ayhan'ın numarasını msj atarım özelden ama mazlum bursada yaşıyor, cep numarası kullanmıyor, arkadaşımın arkadaşı ile iletişim kuruyor geleceği zaman. ona organize olup çağırmak lazım 5-6 kişi. ayhan cefde bakmıyor çağırıyorsun nereye çağırırsan oraya geliyor, güvenilir ve çok şeker biridir, kahveye bakıyor, 20 tl.

bunları yazayım da sonra herkes ayrı ayrı soruyor.:kedi:

Merhaba ben bir sure giremedım foruma Ramazan dan once soyle bır Bodrum u goreyım dedım bırkac gun kendı kendıme Rıtayı aradım İstanbula gelmıs tekrar Cınarcık a donmus yok yanı Istanbul da bana lutfen bu Ayhan Bey ve Mazlum Beyın telefon numaralarını verebılır mısınız evet Mazlum Bey ın telefonu yok demıssınız ama benım ıcın hıc onemlı degıl bız kendısını ucakla masrafını odeyerek ya da arabayla Bursa dan aldırtabılırız ama ger Ayhan Bey ın telefonu olursa ıyı olur bır gece ıftardan sonra fal baktırabılırım onu da aldırabılırız nerede yasıyorsa sorun degıl yanı benım ıcın sımdıdıen cok tesekkurler. eger ozelden yazarsanız sevınırım.

bugun zeynepe gittim herkesle ayni seyleri soyledi daha once hic fal baktirmsmis biri icin uygun tek seferde ogren tamam ama ben farkli birsey ogrenmedigim iicin 70 liram bosa gitti diyebilirim yalniz yanlis anlasilmasin kadin gercekten iyi verdigi harfler falan tam adres bile veriyor semt direk soyluyor

Merhaba bana da gonderebılır mısınız Zeyneb ın telefon numarasını lutfen Rıta yok Istanbul da cunku.

arkadaşlar ben dün şaşkınbakkal symbol cafede osman bey'e fal baktırdım geçmişle ve bugünle ilgili hiç bişey söylemedi sadece benim kişiliğim hakkında ve gelecek hakkında bi kaç şey söyledi falı çok kısa sürüyor beni tatmin etmedi 2.kez osman bey'e fal baktırmayı düşünmüyorum gelecekle ilgili söylediklerininde ne kadar tutarlı olduğunu zaman gösterecek yakın tarihler verdi çıkarsa sizlerle paylaşırım ama ben memnun kalmadım bu arada orda metin bey var çok dikkatimi çekti çok iyi fal baktığından bahsettiler ve en çok onu bekleyen müşteri vardı vaktim olmadığı için saatlerce beklemek istemedim özel senanslar varmış!(bunuda ilk defa duyuyorum) ücreti 50 ile 150 tl arasında değişiyomuş müşterilerden biri teklif etti ama metin bey çok bekleyen var sizi alamam dedi ve kabul etmedi bir dahaki sefere metin bey veya levent beye fal baktırcam kısacası osman beyi tavsiye etmiyorum sizlere kahve ücretide 17,5 tl bilgilerinize :)

Canım Rıta cok guvenılırdır ıste hep dedıgım gıbı cafelerde sadece hanı sıradakı gelsın tıcaretı yapılıyor bak sen de sahıt olmussun oradakı baska bır bey daha faarklı olarak da fal bakıyormus ıste ozel seans lar cafe dıslarında bakılıyor tesekkurler paylastıgın ıcın canım

arkadaslar leventin baktigi fal cikyior yvas yavas....ben suanda okuorum ama is ariodum ek olarak hani kendi harcligimi cikartmak icin felan.levent calismak istedigimi bilmisti zaten bunun üstüne bide sen bi ise giriceksin.böyle sosyal bir ortamda dedi.cok insan var dedi,
dün gittim dilekcemi verdim.adam bugün beni ise aldi agustosun ortasina dogru baslayabilirsin islemler hallolunca dedi.$ok oldum.akannehir

ve leventin bahsettigi gibi cok insanin bulundugu bir ortamohaoldumsmile

Canım cok sevındım ısıne cok basarılı olursun ınsallah...

X