İstanbul'da Fal - Falcılar

ayhan'ın numarasını msj atarım özelden ama mazlum bursada yaşıyor, cep numarası kullanmıyor, arkadaşımın arkadaşı ile iletişim kuruyor geleceği zaman. ona organize olup çağırmak lazım 5-6 kişi. ayhan cefde bakmıyor çağırıyorsun nereye çağırırsan oraya geliyor, güvenilir ve çok şeker biridir, kahveye bakıyor, 20 tl.

bunları yazayım da sonra herkes ayrı ayrı soruyor.:kedi:

Lutfen lutfen Ayhan ın numarasını atabılırsenız ozelden cok sevınecegım ben yanı cok cok az kaldı tayınıme bu arada Lıder aramıs 2 kere daha ben yokken Istanbul da Bodrum dayken bılmıyor o benım cep telefonu numaramı soylemez tabıı ona annemler o da ev numarasını arayor durmadan terslemıs annemler Rıta da yok zaten Istanbul dısında ...

Canım Rıta cok guvenılırdır ıste hep dedıgım gıbı cafelerde sadece hanı sıradakı gelsın tıcaretı yapılıyor bak sen de sahıt olmussun oradakı baska bır bey daha faarklı olarak da fal bakıyormus ıste ozel seans lar cafe dıslarında bakılıyor tesekkurler paylastıgın ıcın canım

rica ederim canım.çok haklısın kafelerde iyice ticarete dökülmüş fal işi herbiri birinden zıt şeyler söylüyo hem parama yazık hem vaktime bakırköyde bi bayan varmış iyi diyolar baktırırısam beğenirsem paylaşırım

kızlar zeynep eskiden istanbul cafe diye bir yerde bakıyormuş şimdi evinde bakıyor bayağı ayrıntılı ve iyi bakıyor ama dediğim gibi bana ters konuşan falcılar dışında (angels serkan ,izmit güler) aynı şeyleri söyledi hatta şu son telefonda baktırdığım falcıyla neredeyse sözleşmiş gibilerdi evlilik görünmüyor diyorlar e ben de zaten evlenmek derdinde değilim
harfleri tam mesela leventin tarihleri ve harfleri tutmuyor burcunun da tarihleri tutuyor ama harfleri tutmuyor bu kadın o konuda hiç ıskalamadı
ve duyguları da daha iyi açıkladığını düşünüyorum çünkü ben ne sana deli gibi aşık diyenlere ne de seni hiç sevmiyor diyenlere inanmıyordum bu kadın tam yorumladı
kafamdaki tüm soruları da sordum cevapları bugüne kadarkilerin en inandırıcısı diyebilirim
ama bütün bunlara rağmen gitmene değdimi derseniz ekstra hiçbirşey kazanmadığım için hayır
70 tl cüzdanınıza ağır değilse tabi

angels serkan cevizlideki angels serkan mı ? onun geleceğe dair söylediği hiç bişey çıkmıyo bugünü ve geçmişi iyi biliyo sadece

kızlar zeynep eskiden istanbul cafe diye bir yerde bakıyormuş şimdi evinde bakıyor bayağı ayrıntılı ve iyi bakıyor ama dediğim gibi bana ters konuşan falcılar dışında (angels serkan ,izmit güler) aynı şeyleri söyledi hatta şu son telefonda baktırdığım falcıyla neredeyse sözleşmiş gibilerdi evlilik görünmüyor diyorlar e ben de zaten evlenmek derdinde değilim
harfleri tam mesela leventin tarihleri ve harfleri tutmuyor burcunun da tarihleri tutuyor ama harfleri tutmuyor bu kadın o konuda hiç ıskalamadı
ve duyguları da daha iyi açıkladığını düşünüyorum çünkü ben ne sana deli gibi aşık diyenlere ne de seni hiç sevmiyor diyenlere inanmıyordum bu kadın tam yorumladı
kafamdaki tüm soruları da sordum cevapları bugüne kadarkilerin en inandırıcısı diyebilirim
ama bütün bunlara rağmen gitmene değdimi derseniz ekstra hiçbirşey kazanmadığım için hayır
70 tl cüzdanınıza ağır değilse tabi

alevko merhaba...
arkadaşım zeynep'e çok baktırmak istiyor..eskiden tanıyormuş...o yüzden bana özelden telefonunu gönderebilirsen,çok sevinirim...
şimdiden teşekkürler:)

yok canım gerçekten sondu
hem kendimi daha iyi hissediyorum kadının yanlışını yakalalamadığım için ve verdiği tüm cevaplar mantığıma uygun olduğu için gelecekle ilgili dedikleri çıkmayacak olsa da geçmişle ilgili yaşanılan kötü anıları unutmamı sağladı
zaten benim sorunum geçmişteki cevapsız sorulardı şimdi üzerimden yük kalkmış gibi
çok sağol canım benim
sana telini atarım şimdi ama tavsiyem bekle en azından bana söylediklerinin bir ikisi çıksın
ama seninde geçmişle ilgili merak ettiklerin varsa sen bilirsin

sevınırım yazarsanız ozelden zeynep hanımın numarasını lutfen cok mersı

kızlar sıze ılgınc bır sey soyleyeyım mı ben Lıder le ayrı kaldıgım 6 yıl boyunce hıc fal baktırmadım aman zten Avrupa daydım hem de akademık karıyer tasınma su bu derken vakıt olmadı yanı yıllar evvel Rıtanın dedıgıyle yola cıktım ve bu gunlere gelındı tabıı kı ben de meraklıyım ama hanı keske kendımıze soz gecırebılsekde baktırmasak henı bır sey soylenınce bır fal yorumcusu tarafından bekleyebeılsek ne bıleyım en azından 6 ay 1 yıl mesela olcak dedıklerı gelısmeler gercekten oluyor mu olmuyor mu dıye keske bunu basarabılsek...

Hadı sıze bır sey acıklayayım tabıı kı benım gercek adım MAZARINE degıl cok bılınen cok yaygın bır geleneksel Turk Osmanlı Arap ısmı dıyebılırım Mazarıne nın anlamı sudur Mazarine Nicolay Sarkozy den 2 donem once donemın Fransa Cumhurbaskanı olan Fransua Mıtterand ın Parıs Moulıne Rouge da cok unlu bır gosterı sanatcısı olan genc sevgılısınden olan gayrımesru kızının adıdır kız yıllarce cumhurbaskanı babası tarafından basından gızlenmıstır kız aslında bır yazardır ve sadec ve sadece 2005 yılında babasının soyadı olan Mıtterandı tasımaya baslayabılmıstır surrelıst ve cok sıradısı romanlar yazar romanlarını hep babsının soyadını alana kadar Mazarine Pingeot adıyla yanı annesının soyadıyla yazmıstır ...
Nasıl takma ısım ama hanımlar tam benım ITU de ogrencıyken yedıgım karıstırdıgım sıradısı eylemler ve tasıdıgım aykırı ruhu cagrıstırıyor oyle degıl mı amaaaaaaaaaaan vuruldugum gonul verdıgım yanıp yakıldıgım adam da Lıder tam devrımcılık tam ...

Hep fal olmazya canım bıraz da baska seyler yazıp cızıktırelım ama bılıyorum burası fal ve yorumlar sayfası ..
Umarım yuzunuzde hafıf de olsa bır gulumseme bırakabılmısımdır bye sımdılık cunku Fransa ıle gorusmem gerek tayın yaklasıyor....

alevko merhaba...
arkadaşım zeynep'e çok baktırmak istiyor..eskiden tanıyormuş...o yüzden bana özelden telefonunu gönderebilirsen,çok sevinirim...
şimdiden teşekkürler:)

Sımdı sıteden ayrılırken gordum kı forumu okuyorsunuz galıbe bılıyorum bu dorduncu yazısım ama lutfen Zeynep hn ın numarasını verebılırsenız cok sevınırım...

alevkocum nerde bu zeynep?ve neye bakıyor?ha birde telefonunu özelden paylaşırsan sevinirim.ve artık rahatla.yedin bitirdin kendini.

Alırsanız bu zeynep han ın numarasını lutfen bana da ozelden gonderebılır mısınız mersı cok ama galıba butun bu fal yorumcuları bır sure ara vereck gıbı galıba yanı Ramazan geldı bu durumda olmaz fal baktırmak ınsan oruc tutmasa bıle etıge aykırı yanı ayın kutsallıgına aykırı bır durum...

angels serkan ne bilior bilmiorum ama benim sadece sinirlerimi bozdu ben cok bildigini de dusunmuorum sadece meslek falan bi de habire kendni ovuyor

orjinal oldugunu iddia eden cevizlideki ve hakkaten bilmior symboldekine gitmedim hep levente gittim bu arada leventin tarihlerinin tutmadigi kesinlesti fali tutuyor ama tarihleri degil

keşke seyhan ablayı deneseniz. kadının zamanlamaları ve tarihleri olayları herşeyi acayip tutuyor bende 3.gidişim ve acayip memnunum. en azından kısa vadede olucak herşey çıktı şimdiye kadar. 1ay arayla gittim hep ona.

yani en azından 50dakika seans 20liraya değiyor,çok derinlemesine bakıyor.

kuzenim şu an bakırköyde gül'e fal baktırıyor.bakalım bilecek mi...bana cok net seyler söylememişti..kesin biliyor diyemem

keşke seyhan ablayı deneseniz. kadının zamanlamaları ve tarihleri olayları herşeyi acayip tutuyor bende 3.gidişim ve acayip memnunum. en azından kısa vadede olucak herşey çıktı şimdiye kadar. 1ay arayla gittim hep ona.

yani en azından 50dakika seans 20liraya değiyor,çok derinlemesine bakıyor.

Canım benım merhaba verir mısın bana seyhan ablanın numarasını ve de eger bır cafe de calısıyorsa hangı cafe oldugunu lutfen cok gereklı benım ıcın cunku cok

orjinal oldugunu iddia eden cevizlideki ve hakkaten bilmior symboldekine gitmedim hep levente gittim bu arada leventin tarihlerinin tutmadigi kesinlesti fali tutuyor ama tarihleri degil

canım falı cıksında neyın nerede olacagını Yuce Allahtan baskası bılemez hepımız bılıyoruz kı Allah ıstemezse karınca bıle ılerlemıyoruz ve yıne hepımız bılıyoruz kı Allah ısterse de en ımkansızlar en olamayacak gıbı gorunenler olur hale gelıyor yanı benım hep ınandıgım gıbı ALLAH YAPAR KULLAR ŞAŞAR ıste boyle hanımlar ınsallah Yuce Rabbim bu mubarek ayda gonlumuzdekı temennılerımızı yerıne getırsın hepımızın gonlunun ıstegının olurunu versın yuce Rabbim insallah..

Yarın gıdecegım Levente ama erkan gıdecegım Ayhan Bey aradım telefonuna cevap vermıyor Rıta yok Cınarcıkta zaten yarından sonra 1 ay boyunca bu faldan bahsetmek bana pek uymaz hanımlar yanı gıdınce yazacagım tabıı ne dedı Levent bıraz da sızın telkınlerınız dogrultusunda gıdıyorum.

bakalım ne dıyecek yada neler dıyecek Levent bana neler anlatacak gecmısle bugunle gelecekle ılgılı neler soyleyecek gorecegız...

valla taksime gidip bütün falcılara fal baktır deseniz daha iyi of cok kötü vaziiyetteyim kızlar çok büyük bir hata yaptım ve gerçekten hata olduğuna emin olursam durumu düzeltmeye çalışcam ama şu an çok ortadayım

Canım benım neler oldu sana oyle nedır senı bu kadar hırpalayan yoran duygusal olarak senın dedıklerıne tamamen katılıyorum hanı soyle Arap collerınde yasayan eskı kahınlerden olsa ve bıze herseyı genel hatlarıyla da olsa boyle sakır sakır anlatsa ıste ben onun ıcın Rıta ya guvenmıstım 15 yıl evvel ama baksana bır hanım gıtmıs hanı Rıta tekrar Cınarcıka donmeden once cok memnun kalmadıgını yazmıs forumda sımdı ya aceleye geldı ya da Rıtanın aklında bır suru sey vardı cunku o oyle yorum yapmaz ammn herneyse bekelım ne dıyecek bana Levent yarın...

X