İstanbul'da Fal - Falcılar

ya bendim soran. Numarasını biliyor musunuz? Biraz pahalıymış ama baktıranların hepsi onu arıyor ama kayıp.

numarası yokk maalesef bende ama arkadaşlarıma sorarımm bulabılırsemm solerım sana ..100 tl bakıomuşş sanırım yanlış bılmıosam..

kızlar bugün sonunda levente gittim. bana kalırsa orta şeker. özellikle avrupa yakasından anadolu yakasına geçmeme değmedi yani. evli olduğumu bile bilemedi. ama onun dışındaki yorumları gayet mantıklıydı. tekrar baktırmayı düşünmem. bu arada boşanmam için kasıma dedi. bu ara herkes aynı şeyi söylüyor ama ben hiç ihtimal vermiyorum. davamız var o zamana belki ondan diyorum yok dişyorlar boşanma olacak. bu arada bana bu işin biteceğini bir levent, bir tarık birde meleklerdeki kerim dedi. onun dışında herkes bitmeyecek diyor. göreceğiz bakalım. ama boşuna gitmişim onun yerine taksimdekilerden birine gitsem daha iyiydi. bu scakta bayıldığımla kaldım

hadi ya şaşırdım ben de leventi test etmek için pek çok kişiyi götürdüm boşanmış olanların boşandığını kimin başından yüzük geçtiğini falan söyledi ilginç
bu arada osmanı da öğrenmiş olduk ama metini hiç duymadım ben

ben çok çok iyi birini istiyorum böyle isim cisim herşeyi bilsin
gelecek bilmese de olur ama şu anı çok iyi bilsin çünkü şu anki durumla ilgili bilgi edinirsem gerisini kendim halledecem
var mı öyle bildiğiniz isimleri takır takır sayan duyguları düşünceleri iyi değerlendiren biri

Alevko Kadınlar Kahvesi'ndeki Meryem'in gelecekle ilgili söylediği her şey olmasa da, şimdiyi çok ama çok iyi biliyor bence. İsim, cisim de var.
Ben onun üstüne tanımam bu konuda.

yok bana bir şey demedi. eşimin genel özelliklerini, ilişki sırasındaki tutumunu filan bildi. 1.5 senedir aranmız kötü tam olarak hayatında değil ama bu adam snei çok sevmiş sonuna kadar seninle olmak istemiş filanda dedi. doğru insnala şubat gibi tanışamcakmışım tek nikahım olacakmış oğlum olacakmış v.s v.s dedi. bu doğru insan diye kastettiği kişiyle eşimin burcu aynı. sonra eşimin saymadığı bir kaç özelliğini saydı acaba dedim yanlış aktarıyor olabilir mi sonra an harfiyle bitecek bu kişinin adı dedi. eşimde ne a ne n harfi yok. ben evli olduğumu söyleyince evli olduğunu düşünmemdim ama nişan söz gibi bir şey geçti içimden dedi. sizi bir kadın ayırmış diye her zamanki gibi şeyleri söyledi sonrasında da. birde ben kpss girdim. ne hikmetse şu sıra gittiğim falcıların hiç biri bu konuya girmiyor sinirim bozuluyor valla. ben sorunca onunla alakalı bir iş çıkıyor anlamadım hiç. bir dilek birde pelin sınavla alakalı bir iş demişti daha sınava girmeden. açıkçası levente bir daha gitmeyi düşünmüyorum.

alevko sen güle gitmmeiştin de mi? bence ona git ve tavsiye üzerine ilk kez gittiğini de söyle. benim gibi şanslıysan sıra beklemezsin ve uzun bakar. onun yanı sıra armağan diyeceğim ben ilk gittiğimde acayip bilmişti şok olmuştum resmen. sonraki gidişimde evli olduğumu o da söylemedi. ondan sonra gitmedim. aslında dilek te iyi ama dilek çok şey görmesine rağmen hepsini söylemiyor. ama sıra çok olduğundan, ama bir daha gitmen için bilemiyorum ama kısa bakıyor. arış var birde orada o benim durumumu bayağı bilmişti bir arkadaşıma isimde vermişti. ama geleceğe dair dedikleri çıkmıyor. birde ona çok kimse gitmiyor ondan uzun bakıyor.
pen cafe yeterde bugün konusunda başarılı gittin mi sen? ya da en iyisi ritayı dene. bilemedim ya çok kişi deneyip hepsinden tam olarak tatmin olamadığım için

inanmıyorum resmen şok oldum
levent bana ilk gittiğimde bu çocukla 2 ay sonra barışcaksınız demişti(şimdi verdiği tarihle uyuyor) ama tekrar kavga edeceksiniz ayrılacaksınız dedi sonra birini tarif etti bu kişi anla bitecek dedi su tarihlerde hayatına girecek dedi karakterini tarif etti
o kişi hayatıma girmedi 2. ve 3. gidişimde de şu anki kişinin karakteri olarak anllattı bu kişiyle evleneceksin dedi ama yinede biriyle tanışcaksın dedi yalnız bu anla bitecek olayını bana en son 10 falcı dedi

valla taksime gidip bütün falcılara fal baktır deseniz daha iyi of cok kötü vaziiyetteyim kızlar çok büyük bir hata yaptım ve gerçekten hata olduğuna emin olursam durumu düzeltmeye çalışcam ama şu an çok ortadayım

ya benim gittiğim her falcı evli olduğumu bilmiyor. bilemediği an zaten benim için büyük bir eski oluyor bu. mesela melekler kahvesindeki kerimde evli olduğumu demedi ama anlatırken şöyle bir cümle kullandı benim yerime başka bir teyze bu fala bakıyor olsa sizi evlendirmişti dedi. yani o en azından ben söylemeden böyle bir ihtimalden bahsetti 26 yaşındayım yüzük filanda takmıyorum acaba ondan mı söylemiyorlar bilemiyorum ama bunu bile bilmeyen falcıya ben daha nasıl inanayım? armağanda mesela ilk gittim bülbül gibi anlattı etti sonraki gidişimde yok dedi evli değilsin sen. en ilgincini gülde yaşadım ama. fal bakarken odaya alıyor o. bana ilk dediği şey bekarsın sen dedi. sonrada eşinin yaşını söyle dedi. ben kendim için ne evli ne bekar tabirini kullanıyorum. sadece kağıt üzerinde evli olduğum için. gül isim filanda verdi bana. daha bir çok şeyi bildi esasında. ya biz bir araya gelirsek falcıla bir şey biliyor diyeceğim. ama gelmezsekte symbolden başka yerde fal baktırmayacağım. bir oaradkiler bundan hayır yok diyor. kadınlardaki dilek e en sık gittiğimi söylüyorum ya hep. o da mesela eşimin aslıunda bana göre olmadığını söylüyor. bu adam değişmez milletin ağzına bakıyor filan diyor ama boşanma görmüyorum diyor. bu ara gittiğim ve boşanacağımızı söyleyenlerin hepside tarih olarak kasımı veriyor abna. tamam dava var ama bizim kasımda boşanmamıza imkan yok. düşün 1 sene olmuş dava açılalı ne hikmetse biz sadece 1 kere davaya çıkabildik. ya adli tatil, ya hakim gelmez filan. o yüzden imakn yok bana göre. ben davanın olduğunu söylediğimde tama işte boşabacaksın diyorlar. keşke boşansam diyecek hale geldim. yani ne bir araya gelebiliyoruz, ne boşanabiliyoruz. ilginç bizim iş.

en iyisi kura çek alevko :) zira birinin beğendiğini diğeri beğenmiyor bence güle git o isim veriyor. tavsiye üzerine gittiğini söyle. gelecek için dediği çıkar mı bilmem ama bana bayağı bir tutmuştu. birde bir ara narçıl kafe zerrinden bahsediliyordu. önceleri izmitteyken şimdi istanbula gelmiş. izmitteyken çok öven vardı. ben gitmedim ama. ya da ritayı dene.

zerrinden ben bahsettim araştırmalarımda rastlamıştım neresi bu narçıl cafe

modadaymış isim veriyormuş ama havada kalıyormuş öyle demiş biri

Son düzenleme:
iyi falcı ıstıosanızz hep soledımm yıne söliimm şenayy yada arzu..gülden daha iyiler ben baktırmşştım gulu begenmedım fazlaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…