İstanbul'da Fal - Falcılar

canım bağdat caddesinde bostancı kadıköy yönünde ilerlerken boyner var 450li numaralar olması lazım netten bak boyneri geçince bir sokak arası var hemen orda

kürşatın ismini duydum ama falı ile ilgili bir bilgim yok, onu ben de merak ediyorum.

o gün kadın geldi ben kimler bu cafede çalışıyor diye sordum aslında niyetim serkanı denemekti kadında gülşah serkan levent osman dedi ben yeni birini denemeye cesaret edemediğimden levente baktırdım sıramı beklerken de o kızla tanıştım osmanı anlattı kürşatada yazılanlar vardı ama ben onlarla konusmadım çevremdeki diğerleri leventi bekliyenlerdi hep

ritacılaar ritadan haber var mı?
sanırım ben yarın symbol levente gideceğim bir aksilik çıkmazsa. izin günü çarşambaydı onun de mi? cafeyi arıyorum paso meşgul

Rica etsem Rita'nın telefon numarasını verebilir misin? Randevu alabilirsem gitmek istiyorum (tabi eve gitmeyi cesaret edebiirsem, cafe gibi bir yerde baksa daha iyi olurdu... )

şenayla arzuya baktıran oldumu hiçç tawsıe etmştimm ben...buarada cezmiyi sormustu bi arkadaş en son duyduguma gore o şirinewlerde diil ataköyde ewde bakıomuşşş..

ya bendim soran. Numarasını biliyor musunuz? Biraz pahalıymış ama baktıranların hepsi onu arıyor ama kayıp.

Kizlar melekler kahvesi Zelis Hanim Ve Sengül Hanim süper bakiyor ben 4 senedir baktiriyorun her sey cikiyor Bilgilerinize....

siz de biliyorsunuz sanirsam gerci baya bir mesur orasi sanatcilar falan da gidip baktiriyormus baya bir resimlerini gördüm cünkü ben

Taksim Melekler Kahvesi Zelis hanim Ve SEngÜL hanim cok iyi bakiyorlar tavsiye ederim sizlere Bilgilerinize....

Rica etsem Rita'nın telefon numarasını verebilir misin? Randevu alabilirsem gitmek istiyorum (tabi eve gitmeyi cesaret edebiirsem, cafe gibi bir yerde baksa daha iyi olurdu... )

canım bende rita nın no su yok. ben gidenlerin yorumuna göre karar vereceğim. o yüzden almadım no sunu ama topicteki arkadaşların çoğu aldı no sunu. sana yardımcı olacaklardır.

arkadaşlar ben dün şaşkınbakkal symbol cafede osman bey'e fal baktırdım geçmişle ve bugünle ilgili hiç bişey söylemedi sadece benim kişiliğim hakkında ve gelecek hakkında bi kaç şey söyledi falı çok kısa sürüyor beni tatmin etmedi 2.kez osman bey'e fal baktırmayı düşünmüyorum gelecekle ilgili söylediklerininde ne kadar tutarlı olduğunu zaman gösterecek yakın tarihler verdi çıkarsa sizlerle paylaşırım ama ben memnun kalmadım bu arada orda metin bey var çok dikkatimi çekti çok iyi fal baktığından bahsettiler ve en çok onu bekleyen müşteri vardı vaktim olmadığı için saatlerce beklemek istemedim özel senanslar varmış!(bunuda ilk defa duyuyorum) ücreti 50 ile 150 tl arasında değişiyomuş müşterilerden biri teklif etti ama metin bey çok bekleyen var sizi alamam dedi ve kabul etmedi bir dahaki sefere metin bey veya levent beye fal baktırcam kısacası osman beyi tavsiye etmiyorum sizlere kahve ücretide 17,5 tl bilgilerinize :)

bir de levet'e baktıran arkadaşlara soruyorum yarın akşamüstü gitsem çok mu beklerim?

kesinlikle evet ! ben tam tamina 2 saat bekledim.7de oturduk.5 dakika sonr akahvelerimiz geldi.tam saat 21.00-21.10 gibi bana sira geldi.ve uzun uzun bakiyo levent.

ve dedigim gibi daha öncede burda paylasmistim.gec gidince adamin beyni sulaniyo artik.bence ne kadar erken gidersen o kadar iyi.performans daha iyi oluyo:)

X