İstanbul'da Fal - Falcılar

rahşanın falı geneldi biraz tam tarih veremiyor 2010 2011 ay belirtmiyor bugünü biliyor fakat ayrıntı yok.
sevgi bende hiç çıkmadı bora da çok genel bugünü biliyor gelecek çıkmadı henüz nagehan yeni baktırdım bugün evet ama gelecek olacakmı vakti gelmedi henüz

sevgili elmakurdumusun banada bağcılardaki falcının numarısını verirmisin?şu aralar çok ihtiyacımız var.gittikten sonra yorumlarımı yazacağım.şimdiden teşekkürler

elmakurdumsun banada nilüfer hnm numarasını gönderebilir misin yeni üye olduğum için özel msj atamıyorum. şimdiden çok teşekkür ederim.

yerimseni

arkadaşlar nolur biri bana nilüfer hanımın telefonunu atsın nolur ..

Özelden telefon numarasını gönderdim arkadaşlar.

evet bende kendi tecrübelerimi aktarıyım
bugün önce
sini mantı : elif : kararsızım bazı şeyleri bildi ama çok soru sordu ileri yönelik tarihler verde çıkarsa yazarım.
kadıköy kadınlar kahvesi : ışıl (travestli) : BERBAT!! öncelikle çok garip hareket ediyo başka yere bakarak konuşuyo zaten kahveye bakmadı bile . çok saçma şeyler söledi mesela 1türkçe bilmeyen biriyle evleniceksin ama merak etme müslüman olucak dedi(ben hristiyanım!) 2yurtdışında gidiceğim okul için istediğim ülkeye kesinlikle gidemiycemi söledi sebebide para olucakmış (okulun parası çoktan ödendi) hemde babam ödiycekmiş parasını !(babamla 10yıla aşkın görüşmüyoruz) bunun gibi çok tutarsız şeyler söledi ama okadar inandırıcı konuştuki bi an etkilendim ama hiç bişey bilmedi berbat dememin sebebi ben denizle görüşmeye gittim ordaki kadında tamam kahvenizi için geliyo dedi ama ışıl geldi çıkarken öğrendimki bugün ilk günüymüş! izmirden gelmiş tanıyanınız varmı ?

3 angels cafe : burcu : çok tatlı bi kız ama çok az şey bildi sadece moral verdi diyebilirim çok genel konuştu önün açık şansın açık falan gibi

kızlarr nasılsınızzz....cebimde tam 20 lira var,güle gidip gitmememe konusunda kendimle savaşıyorum:tomato:

selam kızlar, kaç gündür girip yorum yazmadım. ama sizin yazdıklarınızı hepsini okudum :)))
ben fala tövbe ettim inşallah tutarım.
ortalıkta pek çok kimse gül de gül demeye başlamış. kimiside reklam amaçlı. bende güle gittim. beni şaşırtacak tek şey eşimin adını bilmesi oldu. onuda 3 harflileri sayesinde bildi. diğer dediği şeyler bana fal bakan bazı kişilerin dediği şeylere benzer. zaman olarak bana uzunca bir zaman verdi. bu yıl sonuna kadar. dediği çıkar mı bilemiyorum, ama ben acaba mı diye beklemeyeceğim.
alevko tatlım senin dilek maceranıda okudum diğer topicteki. çok fena olmuş be güzelim. anca bu kadar atmasyon fal olurmuş.

hangi topic bu

burda gülün cinleri olduğunu söylemişsiniz delikafadulden cinlerinin olduğunu kendisi mi söyledi ki? çok ilginç.

merhaba arkadaşlar...
dün gece üç harflilerle ilgili inanılmaz bir rüya gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim...
rüyamda üç harflilerle direkt muhatap oluyordum ve inanılmaz korkmuştum o hissi hala hatırlıyorum çok detaya girmiycem...çevremdekilere de zarar veriyordu ...şeklini de gördüm ve sesini duydum......ve rüyamda yok olması için Ayetel Kürsü duasını okumaya başladım...ben okudukça o küçülüyordu ve ben duayı korka korka okuyordum ...uzun zamandır böyle bir rüya görmemiştim...duayı bitiriken uyandım ve hala duayı mırıldanıyordum sanki ..kalktığımda çok şükür dedim...
yani bu artık benim bu fal merakımın bedeli miydi başka birşey mi bilmem ama artık falcılara gitmek istemiyorum.............

arkadaşlar bugün dileke ait son umutlarım da tükendi kendisi birisinin 6 gün içinde yola gideceğini söylemişti bugün 5. gündü ve oyle bir ihtimal oluştu dedim hayret tutturdu sonra alelacele kişiyi aradım ve uzun vadede gitmeyi düşünmediğini söyledi bu yol neden önemli derseniz 6 gün içinde gidecek ve 8inde de bana gelecekti zaten geçmişi bilemeyince gelecekten de ümidim kalmamıştı ama ne fayda. bu arada yine bugün verdiği tarihlerden birisi daha tutmadı daha önceleri fala gelecek için giderdim doğru sonraları bir arkadaşın da bahsettiği gibi beraber oldukları ve düşünceleri için gitmeye başladım şimdi ise o kadar çok şey söylendi ki onların bile doğru olmadığına inanıyorum
belki ayda yılda bir falcıya giden biri olsaydık onlara hala inanıyor olurduk ama iyiki de sık gidip onların gerçek yüzünü gördük eminim bu topicte herkes bir gün falı bırakcaktır

arkadaşlar nolur biri bana nilüfer hanımın telefonunu atsın nolur ..

reny nilüfer hanım sadece cumartesileri çalışıyor diye biliyorum
bu kadar ısrarla neden gitmek istiyorsun bilmiyorum ama onun fal konusunda çok başarısız olduğunu düşünüyorum
bugüne kadar aramızda en iyi bildiği elmakurdumusun var ama onunla özel bir elektriği var diye düşünüyorum çünkü onu çağırmış bana dediği şeylerin çıkmamasını bırak bir de ne dediyse tersi çıktı
sanırım bir de anadolu yakasında oturuyorsun o kadar yolu gitmene değmeyeceğine garanti ederim ama karar senin

kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki dilek ve pelin herkese eski sevgilin dönecek diyordur.

ya sorma banada öyle geldi
peki size çok mükemmel çocuk da demiş miydi bana bunu diyen ilk falcı dilekti
yalnız bana hepsi son 2 aydaki yaklaşık 8 falcı gelecek dedi
7si ama geldiğinde sen istemeyeceksin derken dilek ben hissediyorum ki tereddüt yaşayıp kabul edeceksin tereddütün sebebi de bu olacak dedi ama bir de gerçekler var ki ben asla bu tereddütü yaşamadım yaşamam da yani 8 de 8i de bilmiyor bu işi

selam arkadaşlar..

bir kaç gündür...yorumlarınızı okuyorum..ama yazma fırsatım olmadı..
fal'a tövbe edenler olmuş:)

fal'a çok fazla dalmak..zararlı olmasına katılıyorum...fal baktırıp ve o söylenenler doğrultusunda hayatınızı yönlendiriyorsanız...anında bırakın..eveet bu çok zararlı

fali eğlence ve keyif olarak görüyorsanız...çıktiğı zaman....heeey çıktı diyorsanız...hayatınızı yönlendirmeden...o zaman fal bir eğlence kalıyor..

bu ayrımı siz yapacaksınız...
zararlı diyerek ...bu işi bıraklanlara kocaman bravoo:)

valla bana birde dönünce hemen kabul etme süründür dedi de kimse yok ortada süründürecek kaydirigubbakcemile3

eğer hayatında hiçbir problem yokdsa örn beklediğin bir sınav bir sevgili bir bebek o zaman fala eğlence için gidersin ama en azından biri seni tüketiyorsa fal mümkün değil eğlencede kalmıyor çıkan olursa çıktığı için çıkmayan olursa daha iyisini bulmak için defalarca gidiyorsun hatta bazen o kadar çaresiz kalıyorsun ki ucundan azıcık bilene ya gününde değildi bi daha deneyim diyorsun en iyisi toptan bırakmak

bu da falcıların yeni numarası galiba. geldiğinde sevine sevine kabul edeceğiniz kişileri, gelecek ama siz belirleyici olacaksınız vb.. diye bir yorum yapmalarını ben de garipsiyorum açıkçası. Acaba diyorum gelmezse , -neden gelmedi söylemiştiniz- diye sorgularsak, "sen beyninde istememişsin ondan gelmemiştir", diye bir garanti cümlesi midir?

evet hemen hemen çoğu falcı aynı şeyleri söylüyorlar....yani insanların beklediği şeyleri...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…