İstanbul'da Fal - Falcılar

ya ben belli kişiler hariç samimi bulmuyorum zaten... yani forumun baslarından berı olmayanlar harıc dıyım

ya ben belli kişiler hariç samimi bulmuyorum zaten... yani forumun baslarından berı olmayanlar harıc dıyım

zaten kimin ne amaçla geldiği belli oluyor elifcik

ama onlar bizi salak sanıyorlar o ayrı

hatta bir nickin reklam olduğu anlaşılınca başka bir nickle tekrar reklam yapmaya çalıştıklarını anlamayacak kadar salak

bu da övdükleri kişinin ne kadar reklama ihtiyacı olduğunu ve başarısızlığını bu şekilde bize daha çok kanıtladığını gösteriyor

neyse biz bu konuyu kapatalım da en azından aramızdan çekilsinler biz de rahat rahat muhabbetimize devam edelim

zaten kimin ne amaçla geldiği belli oluyor elifcik

ama onlar bizi salak sanıyorlar o ayrı

hatta bir nickin reklam olduğu anlaşılınca başka bir nickle tekrar reklam yapmaya çalıştıklarını anlamayacak kadar salak

bu da övdükleri kişinin ne kadar reklama ihtiyacı olduğunu ve başarısızlığını bu şekilde bize daha çok kanıtladığını gösteriyor

neyse biz bu konuyu kapatalım da en azından aramızdan çekilsinler biz de rahat rahat muhabbetimize devam edelim

evett bencede....

Kızlar hepinize iyi akşamlar...

Ben de Gül'e baktıranlardanım ve ben onun dediklerini hemen akşama unuttum. Diğer falcılar içinde bu geçerli. Tabi telefonumda kayıtlı ama şunu belirtmek istedim. Falcıların dediklerine göre ne karar verin ne de hayatı yaşayın. Söyledikleri şeyler aklınızın bir kenarında olsun hatta hiç aklınızda değil not defterinizde olsun. Yani sürekli bu falcı bana şunu dedi deyip ne geleceğim garanti diye gevşek davranın ne de beni kötü bir gelecek bekliyor diye kendinizi sıkmayın.

Ben Gül için ''kesinlikle gidilebilir'' diye kati bir yorum belirtmedim, denenebilir gibi bir yorumda bulundum.
Söylediklerini tekrar gözden geçirdiğimde eksik olan noktalar var. Bildiği şeyler zaten benim bildiğim şeyler olduğundan yardım aldığı varlıklar sayesinde onu belirtiyor.

anacım valla içkiye,ota bile parayı veriyorsun alıyorsun en azından bir süreliğine kafanı dinlendiriyor keyif yapıyor (ben kullanmadım ama öyle biliyorum)
kumar desen kaybetmek kadar kazanma şansın da var
ama bu fal hepsinden beter hep kayıp, belki bir gün mutlu kalıyorsun sonra hep bekleyiş hep acı, en kötü illet anacım bu

:)))))))) hiç güleceğim yoktu... Yani öyle bir yazmışsınki sanki kız kokain kullanıo:) Allah iyiliğini versin... çok tatlısın...

alevko biliyor beni ondan...dertleşmiştik...
ne yalan söyleyeyim istanbul'a dönünce gül'e gitmeyi ben de düşünmüştüm ama artık umutlanıp tekrar üzülmak istemiyorum...bırakmam lazım fal işini...

Kızlar hepinize iyi akşamlar...

Ben de Gül'e baktıranlardanım ve ben onun dediklerini hemen akşama unuttum. Diğer falcılar içinde bu geçerli. Tabi telefonumda kayıtlı ama şunu belirtmek istedim. Falcıların dediklerine göre ne karar verin ne de hayatı yaşayın. Söyledikleri şeyler aklınızın bir kenarında olsun hatta hiç aklınızda değil not defterinizde olsun. Yani sürekli bu falcı bana şunu dedi deyip ne geleceğim garanti diye gevşek davranın ne de beni kötü bir gelecek bekliyor diye kendinizi sıkmayın.

Ben Gül için ''kesinlikle gidilebilir'' diye kati bir yorum belirtmedim, denenebilir gibi bir yorumda bulundum.
Söylediklerini tekrar gözden geçirdiğimde eksik olan noktalar var. Bildiği şeyler zaten benim bildiğim şeyler olduğundan yardım aldığı varlıklar sayesinde onu belirtiyor.

chloes hayatım seni tanıyoruz sen bizdensin kendini savunmana gerek yok

ya zaten oyle oluyor once ilk çıktıgında vay be oluyorsun sonra ama başta böyle demiştiler geliyor sonra da yavaş yavaş çıkmadıkça peeah diyorsun

ya son 2 falcı da bana tutturdu ağustosta iş değiştireceksin diye anacım ben memurum işim falan değişmeyecek yok o zaman pozisyonun değişecek "he dedim başhekim olacam"
bir de atılırmışım memuriyetten gör o zaman halimi
"kadınlar kulubune yazdığınız yazılardan dolayı memuriyetinize son verilmiştir"
ama en komiği de falcılar barışcaksın dedi diye ben bi ara gaza geldim benimkisine yazıyorum ha yazıyorum o da bi iyi bikötü her zamanki gibi sonra dedim hop neyse uyandım çok şükür

iyiyim canım sen nasılsın?
bırakmaya kararlıyım senden gaz aldım bugün...

gel anacım sosyal paylaşım yapalım havuza mavuza gidelim
en azından forma gireriz
hatta böylece fallarımızda çıkan yeni adayları bulma şansımız artar he he hekaydirigubbakcemile5

Gül'e benzer şöyle bir örnek vereyim. Ben tavsiye üzerine bkendisini medyum olarak tanıtan birisine arkadaşımla gittim. Şubat ayıydı galiba. Bu kadın bana 1,5 saat baktı. Bildiği şeyler oldu geçmişten ama Gül gibi harf, isimlerle uğraşıyordu. Geçmişle ilgili benim bilmediğim şeyler söyledi. Belki doğrudur, bunu ancak onu yaşayanlar bilir. Arkadaşım o bayanın etkisinde kaldı, devamlı ''süper, en iyi falcı o'' diyordu. Bana gelecek için verdiği tarihlerden biri bu aydı.
Arkadaşa daha yakın tarihler vermiş. Arkadaşım o tarihlerin gelmesini beklemeden kadının etkisindeydi hala ve gittiğimiz günden beri bu hafta bir daha gidelim deyip durdu. Ben de ''dur, kadının dedikleri çıkmadan nereye, çıksın ondan sonra gerekirse gideriz diyordum.'' Bizimkini böyle 1 ay sabrettirdim. Artık başımın etini yedi, ''iyi tamam gidelim ama ben baktırmam'' dedim. Gideceğimiz günden bir gün önce aramızda problem çıktı, gitmedik. Bana iki ay önce dediği şey; ''kadının dedikleri yalan oldu, erkek arkadaşın sana dönecek, evleneceksiniz demişti, çocuk geçen ay başkasıyla evlendi.''
İşte böyle; ben şu ana kadar gittiğim falcılardan en medyumları dahil geleceği bileni görmedim. Söylediklerinden en ufak birşey bile çıkmadı.
Gül'ün iyi gelmesinin sebebi gittiğim falcılar geçmişi bile doğru düzgün bilemediği içi o biraz bilince(yalnızca bir konuyu ama) insan etkileniyor.
Şu anda bende en ufak bir etkisi yok. Geleceği bekleyin ondan sonra karar verin gidip gitmeyeceğinize. Onlar söylemeden de siz kendiniz hakkında bilgi vermeyin...

sizlere bu akşam da bu şarkıyla veda etmek istedim kızlar

Güllere de aşk olsun gene sen kokacaksan!
Fallara da aşk olsun gene sen çıkacaksan!
Kopsun nerden inceyse artık bu bağ, bu düğüm,
Her gece daha berbat, daha vahim gördüğüm.

sevdiklerinizle mutlu günler geceler

Gül'e benzer şöyle bir örnek vereyim. Ben tavsiye üzerine bkendisini medyum olarak tanıtan birisine arkadaşımla gittim. Şubat ayıydı galiba. Bu kadın bana 1,5 saat baktı. Bildiği şeyler oldu geçmişten ama Gül gibi harf, isimlerle uğraşıyordu. Geçmişle ilgili benim bilmediğim şeyler söyledi. Belki doğrudur, bunu ancak onu yaşayanlar bilir. Arkadaşım o bayanın etkisinde kaldı, devamlı ''süper, en iyi falcı o'' diyordu. Bana gelecek için verdiği tarihlerden biri bu aydı.
Arkadaşa daha yakın tarihler vermiş. Arkadaşım o tarihlerin gelmesini beklemeden kadının etkisindeydi hala ve gittiğimiz günden beri bu hafta bir daha gidelim deyip durdu. Ben de ''dur, kadının dedikleri çıkmadan nereye, çıksın ondan sonra gerekirse gideriz diyordum.'' Bizimkini böyle 1 ay sabrettirdim. Artık başımın etini yedi, ''iyi tamam gidelim ama ben baktırmam'' dedim. Gideceğimiz günden bir gün önce aramızda problem çıktı, gitmedik. Bana iki ay önce dediği şey; ''kadının dedikleri yalan oldu, erkek arkadaşın sana dönecek, evleneceksiniz demişti, çocuk geçen ay başkasıyla evlendi.''
İşte böyle; ben şu ana kadar gittiğim falcılardan en medyumları dahil geleceği bileni görmedim. Söylediklerinden en ufak birşey bile çıkmadı.
Gül'ün iyi gelmesinin sebebi gittiğim falcılar geçmişi bile doğru düzgün bilemediği içi o biraz bilince(yalnızca bir konuyu ama) insan etkileniyor.
Şu anda bende en ufak bir etkisi yok. Geleceği bekleyin ondan sonra karar verin gidip gitmeyeceğinize. Onlar söylemeden de siz kendiniz hakkında bilgi vermeyin...

birine de bi falcı iranlı biriymiş başka topicte anlatmış sevgilinin gelecek dediği gün adam başkasıyla evlenmiş o da bırakmış bu fal işini
neyse ki anacım bana çok şükür çoğu gelmeyecek dedisempatiksalakcinni
belki de evlenseler daha çabuk unuturuz di mi kızlar
bu arada sanırım hepimiz sevgilisinin dönmesini bekleyen mağdur kızlar adında başka bir topice geçmeliyiz

chloes hayatım seni tanıyoruz sen bizdensin kendini savunmana gerek yok

ya zaten oyle oluyor once ilk çıktıgında vay be oluyorsun sonra ama başta böyle demiştiler geliyor sonra da yavaş yavaş çıkmadıkça peeah diyorsun

Alevko, ben kendimi savunmak için yazmadım, sadece düşüncelerimi belirttim.
Bak şimdi Gül'ün şu sözünden de şüphelendim şimdi. Odaya girdiğimde bana beni nerden duyupta geldin, birisi mi söyledi? falan.. Ben ''bir arkadaş baktırmış, memnun kalmış, o söyledi'' dedim.
Acaba hangi reklam alanının daha iyi iş gördüğünü mü kontrol ediyor.

birine de bi falcı iranlı biriymiş başka topicte anlatmış sevgilinin gelecek dediği gün adam başkasıyla evlenmiş o da bırakmış bu fal işini
neyse ki anacım bana çok şükür çoğu gelmeyecek dedisempatiksalakcinni
belki de evlenseler daha çabuk unuturuz di mi kızlar
bu arada sanırım hepimiz sevgilisinin dönmesini bekleyen mağdur kızlar adında başka bir topice geçmeliyiz
Canım, bizim arkadaş akıllanmadı. Geçen de mesaj atmış o kadına yine gidelim mi diye...kaydirigubbakcemile3

sizlere bu akşam da bu şarkıyla veda etmek istedim kızlar

Güllere de aşk olsun gene sen kokacaksan!
Fallara da aşk olsun gene sen çıkacaksan!
Kopsun nerden inceyse artık bu bağ, bu düğüm,
Her gece daha berbat, daha vahim gördüğüm.

sevdiklerinizle mutlu günler geceler

harika alkisalkisalkis

X