İstanbul'da Fal - Falcılar

Pek çok yerde fal baktırdım en iyisi Sütlü Kahvedeki bayan... taksimde Tarık çok meşhurdu onada gittim ama en iyisi Sütlü kahve dediğim gibi :KK66:

bütün fallar yalan oldu arkadaşlar. gittiğim bütün falcıların ortak söylediği birşey vardı. olmayacağı kesinleşti. çok üzgünüm. fallar çıkmadığı için değil istediğim olmadığı için.
kontessa, o kadar falcıya gitmişsin, herşeyi biliyor dediklerin de olmuş ama hala başka falcılar arıyorsun. ben söyledikleri çıkan birini bulsam başkasına gitmezdim sanırım. merak ettim, sen de fal bakıyor musun? özel bir merak olmalı senin için.

bazen fal baktırdığım için mi istediklerim olmuyor diye düşünüyorum ama anlamlı da gelmiyor. falda çıktığı için beklemiyorum olmasını, ben olsun istiyorum ve dua ediyorum. belki falda çıktığı için daha çok inanıyor olabilirim isteklerimin gerçekleşeceğine ama dua ederken bile önemli olan öncelikle istediğimiz şeyin gerçekleşeceğine inanmak, kalpten istemekmiş.
depresyondayım kızlar o yüzden saçmalıyor olabilirim. kafamda bir sürü saçma şey dönüp duruyor. öylesine paylaşmak istedim işte.

bugüne kadar baktırdıklarımın içinde falı çıkan iki kişi oldu. biri vildan. eskiden kadınlar kahvesinde çalışırdı, sık sık giderdim. ordan ayrıldı artık ama cebi var bende, arada bir arıyorum buluşuyoruz. her söylediği çıkmıyor ama bugüne kadar en çok bilen o oldu.
bir de tasula. hiç ihtimal vermediğim birşeyin olacağını söylemişti ve olmuştu. hem de aylar sonra. ama hakkında yazılanları okuyorum benim gibi etkilediği kimse olmamış galiba.

bu bana enteresan geldi.peki bakımı nasıl yapıyorlar ve ücret nedir? kafe profili olarak iyi hazırlanmış görünüyorlar:)

merhaba....bu kafedeki fallar değişik diye bahsetmiştim....semender falından bahsedeyım size...iskambil kağıtları ile bakıyorlar ama bildiğimiz iskambil falı değil tabii....sorularınıza karşılık bakılıyor vee işin ilginci %100 net cevaplar alıyorsunuz...geçmişle ilgisi yok bu falın.. sizin sorularınız ve enerjinizle bakılıyor....fala bakan kişiyi beklerken, faldan çıkan diğer müşterilerin suratlarını gördüğümde şaşırdım ve sordum...neden bu şaşkınlık dediğimde inanamadıklarını söylediler..garip bir mutluluk ve sevincide bir arada yaşıyorlar...zaten daha fazla merakta kalmadan bende girdim...hakıkatten bunca yıldır gittiğim falcılara sanırım 1000 basar....diğer bir fal ise KEOPS ve MEYHANE falı...keopsun anlamı tarot ve kahve ile birlikte bakılıyor...MEYHANE falında ise yıne iskambillerle bakılıp semenderden bir değişiklik yanı sizin geçmişinizle bağlantılı ne kadar kötü enerji tarzı şeyler varsa onlarda söylenıyor....en son cuma günü gittiğimdeki fiyatları vereyim size...KEOPS:40 TL...SEMENDER:75 TL....MEYHANE:100TL...belki biraz pahalı ama falcı falcı dolaşmaktansa kendinizi özel hissedeceğiniz bir yerde rahatlıkla paylaşabileceğiniz bir mekan...en iyi tarafıda müşteri ve falcı arasında kalıyor herşey...İYİLERDE KÖTÜLERDEEE.....Buda bir ayrıcalıktır tabiii.....

bütün fallar yalan oldu arkadaşlar. gittiğim bütün falcıların ortak söylediği birşey vardı. olmayacağı kesinleşti. çok üzgünüm. fallar çıkmadığı için değil istediğim olmadığı için.
kontessa, o kadar falcıya gitmişsin, herşeyi biliyor dediklerin de olmuş ama hala başka falcılar arıyorsun. ben söyledikleri çıkan birini bulsam başkasına gitmezdim sanırım. merak ettim, sen de fal bakıyor musun? özel bir merak olmalı senin için.

MERHABA
Azevvel kontessayada belirttim fal yeri hakkında ve fala bakışları bence sizde bir gidip deneyebilrsiniz..inanın bana memnun kalacaksınız....burdanda yazarsınız bana...istanbulda kadıköyde bir mekan...MU CAFE...balıkçılar çarşısında...benım yazdığım bölümlerden bir paragrafı okursanız kontesaya yazdıklarımdan daha detaylı bilgiyi ona verdim....

Vildanın telefonunu bana özelden atarmısın ayrıca elif varmış eskiden o kadın tanıdıklarına bakıyormuş artık evdeymiş tanıyorsan birlikte baktıralım mı

ya ben yanlış yere mi gittim kadikoy kadınlar kahvesi böyle rengarenk koltuklu biyer değilmi ??

aytenveyger ve zehraergin başka yerlerde de fal baktırdınız mı? diğer deneyimlerinizi de paylaşır mısınız bizimle. bunlar forumdaki ilk mesajlarınız ve mu cafe ile ilgili. diğer deneyimlerinizi de bekliyorum.

Vildanın telefonunu bana özelden atarmısın ayrıca elif varmış eskiden o kadın tanıdıklarına bakıyormuş artık evdeymiş tanıyorsan birlikte baktıralım mı
elifi tanımıyorum canım. özelden mesaj atamıyorum ama ben bi vildanla konuşayım. buralardaysa buluşacağımız zaman sana da haber veririm birlikte gideriz olur mu? genelde taksimde oluyor. sen hangi taraftasın, taksime gelmen mümkün olur mu?

Taksim uyar bana ama ben sana özelden telimi atarım ordan görüşelim beni çaldırırsan ararım

aytenveyger ve zehraergin başka yerlerde de fal baktırdınız mı? diğer deneyimlerinizi de paylaşır mısınız bizimle. bunlar forumdaki ilk mesajlarınız ve mu cafe ile ilgili. diğer deneyimlerinizi de bekliyorum.

merhaba ıvcrzd....
fal hakkında konuşmak gerekirse kadıköyde gittiğim yerlerin içinde nostredamus, limoncafe ve özel olarakta gittiğim bir bayan vardı...kendisi izimirliydi..katina falına bakardı..izmir büyücüleri diye geçer bu falın diğer bir adı...fakat size anlatmak istediğim şu: kalite ve kesinlilik istiyorsanız ben MU CAFEDEN bahsettim...zehra hanımın yollamış olduğu mailide okudum.sanırım oda benle aynı düşüncelerde....

Arkadaşlar bugün monalisa cafedeki ayşın hanıma fal baktırdım memnun kaldım ilk gittiğim zamanlarda çok ayrıntı vermemişti ama bu gittiğimde iyice ayrıntı verdi. beğendim ben gelecekle ilgili tahminlerinin sonucunu bekliyorum ona daha evvel fal baktırıp da tahminlerinin tuttuğu var mı?Şeniz

merhaba ıvcrzd....
fal hakkında konuşmak gerekirse kadıköyde gittiğim yerlerin içinde nostredamus, limoncafe ve özel olarakta gittiğim bir bayan vardı...kendisi izimirliydi..katina falına bakardı..izmir büyücüleri diye geçer bu falın diğer bir adı...fakat size anlatmak istediğim şu: kalite ve kesinlilik istiyorsanız ben MU CAFEDEN bahsettim...zehra hanımın yollamış olduğu mailide okudum.sanırım oda benle aynı düşüncelerde....

AAAA katina falı da nedir böyle nasıl bakılıyor nerde baktırabilirz bu bayana?

:hulya:Bende bu aralar fallarla bozdum kafayı..çoğu beğenmemiş ama bence genede en iyisi kadınlar kahvesindeki meryemdi..dün tekrar gittim kadınlar kahvesine bizi remziyeye alalım dedi kız baktık dileği bekleyenler vardı biz dilek istiyoruz dedik.aman demez olaydık ablam ve ben daha güzel bakıyoruz :)resmen 12*5 tl mize acıdık..:KK43: bilsem gene meryeme baktırırdım.en azından meryemin dediği günler içinde hiç hesapta yokken dediği işe girdim.aşk konusunda söledikleri çıkmadı.ama dediği tarihte birinle yakınlaşmam oldu ama tutmadı tam.birde cumartesi günü kadıköy sturbucksın yanındaki notredamus kafeye gittik.orda 3 kadın fala bakıomuş ikisi 25e biri 20 ye.dediki sizi olgu mudur olgamıdır anlamadım onu tavsiye ederim bizde ii dedik.orda sırada bekleyenler sarışın bir bayana fal baktırdılar ve ağızları açık kaldığını sölediler hemde bunu söleyen gayet modern tipli bir beyefendiydi bilmem.bizimkiside çok güzel şeyler söyledi.ama hep geleceğe dönük evleniceğin kişinin işi maddi durumu kaç çocuğum olacağı tipi falan töbe kaydirigubbakcemile
ama ben şöyle evet bildi ya diyebileceğim birini istiyorumbilmiyorumkismile

Bu kulübe daha yeni üye oldum...herkese merhaba...forumdaki yazılarınızı okudum ama en ilginç falı kadıköyde bir cafede yaşadım arkadaşlar....daha henüz çok yeni açılmış olan bu fal evi müthiş...MU CAFE adı....İstanbulda bir sürü yerde fal baktırdım....taksimden tutunda bakırköyde ve kadıköyün her yerinde....fakat bu baktırdığım fallar bana hiç inandırıcı gelmediği gibi hepside aynı şeyleri söylüyorlardı...birgün kadıköyde dolaşıyordum ...bu cafe dikkatimi çekti...adıda çok değişikti...MU CAFE..first class bir cafe olduğu dışardan belli oluyordu..içeri girdim ve ilginin bu kadar hoş olablileceğini tahmin edemezdim..fallar hakkında bilgi verdiler...bugüne kadar adlarını dahi hiç duymadığım fallardı bunlar...neyse SEMENDER adında bir fala girdim...bakan bir beydi...ilk başta tereddüt ettim baktırmaya ama sonra karar verip odasına çıktım....mekan o kadar güzelki arkadaşlar...her falcının kendine ait odası var..ve her yer tertemiz ve renkli...bu beni mutlu etti...falıma bakan kişi ARSLAN BEY adında kendinden emin ve pozitif bir insan duruyordu karşımda...yarım saatlik seansın 1.5 saat süreceğini önceden söyleselerdi inanmazdım...vaktin nasıl geçtiğini anlamadım..buraya gidin arkadaşlar..ne demek istediğimi anlayacaksınız...
MU CAFE....(Balıkçılar sokağında mıgrosun karşı sokağında)

yaa ben buraya gitmek istiyorumda hakikaten fiyat nedir bence kadıköyde olduğu için 20-25 gibi bir fiyatı vardır diye düşünüyorumama 50 falan olmasında:)çıkmazsa acırız.lütfen detaylı bilgi ayten hanım :eek:

monalisa cafe taksim' de evet gidip de ayşın hanımdan memnun olan var mı? bir de yeniden sorumu yineliyeyim de katina falı nedir? kadıköyde mi nerde bakıyor o izmirli kadın bu fala?

yaa ben buraya gitmek istiyorumda hakikaten fiyat nedir bence kadıköyde olduğu için 20-25 gibi bir fiyatı vardır diye düşünüyorumama 50 falan olmasında:)çıkmazsa acırız.lütfen detaylı bilgi ayten hanım :eek:

ben gittim o sarışın kadına yeni gelmiş dediler bana eğer aynı kadınsa ama fena değil derim öyle ağzım açık felan kalmadı.

X