Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

Sağol Günaycım ,inşallah sırayla hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alacağız.Yolculuğunu erteleyemiyorsan uçakta hosteslere durumunu anlat onlar sana uzanacağın bir yer ayarlamaya çalışırlar.Bir de yolculuğa çıkacağını dr. paylaş o seni yönlendirecektir.Yarında değerin yükselecek endişelenme unutma embriyoların çok kaliteliydi.Biraz onlara güven annesi...

merhaba günaycım seni sürekli takip ediyorum. daha önceki tedavinide takip etmiştim. canım bence moralini bozma bu tutunma kanaması.. bu sitede test gününü beklerken adet kanaması gibi kanamsı olup hamile olan arkadaşlar var. olmsuz düşünce sonucuda olumsuz yapıyor. hep kendimi örnek veririm benim ilk gebeliğimde bir damla kanamam olmadı ama 9. haftada sessiz sedasız gitti bebeğim. bu hamileliğimde 2 kez kanama geçirdim. ilki keseyi gördükten sonra başladı bayağı kırmızı adet kanaması gibiydi tek kese vardı ben onuda kaybettim diye gittim doktora, bir baktık iki tane minicik kalp atıyor. sonra 10. haftada çok daha şiddetli kanamam oldu banyoda düşüp bayılmışım hastaneye kaldırdılar ama yine rabbime şükürler olsun bebeklerim iyiydi.düşe kalka 26. haftaya geldik rabbim nazardan korusun bütün bebeklerimizi... takdir Allahın canım yaşayacak ömrü varsa kanamadan bayılsanda o yaşıyor. Allaha sığın ve hayırlısı için dua et...bizim dualarımız senle, tüm anne olmak isteyenler ve bebek bekleyen tüm anne adaylarıyla..

teşekkür ederim bir tanem.Rabbimize binlerce şikirler olsun bebişlerine sana bağışlamış.Ama ben ilk gebeliğimin aynısını yaşıyorum hayatım.En çok da beni yarınki yolculuk korkutuyor canım..

uçak yolculuğunu hiç kafana takma bişey olmaz.. ya dış faktörlerin tutunmaya bence etkisi çok çok düşük kadın doğumcularda öyle diyor. o tutunduysa zaten şimdiye kadar çoktan kendine yer yapmıştır. rahat ol canını sıkma , moralini yüksek tut.. güzel haberlerini bekliyoruz inşallah...

çok teşekkür ederim tatlım.tutunduğundam emim de canım belki düişük yapıyorumdur diye düşünüyorum.Şimdi açık kahve rengi lekelenmem var pecete ile sildiğimde...Yine de yanımda olduğun için çok saol hayatımm..

canım ben gebelik testini yaptırdıktan sonra başlamıştı 5. haftada falandı, tam 10 gün sürdü önce kahverengi lekelenme sonra kırmızı kana dönüştü sonra yine kahverengiye döndü ve kesilidi. ikincisi çok üzüldüğüm bir ölüm haberi aldım ve çok ağladım en yakın arkadaşımın annesi vefat etti, hiç lekelnme falan olmadı ertesi sabah bir kalktım heryer kan olmuş banyoya gittim ve bayılmışım eşimle erkek kardeşim taşımışlar sonra hastaneye gittik 10 haftalıktı... yani moral çok önemli...

günaycım bide şunu söylemek istiyorum tutki negatif sonuç oldu hiç üzülme, elimizdekiler için Allaha şükretmeliyiz onların kaybı çok daha zor olur. yani ben hep şöyle düşünürdüm olmazsa olmaz eşim ve ben sağ oldukça deneriz. Rabbim beni eşimden ayırma dedim. gerçekten ben tedavi dönemimde ciddi üzüntüler yaşadım. doktor bir arkadaşımız vardı eşide doktordu onlarda tüp bebekle ikiz bekliyorlardı ben hamile olduğumu öğrendiğim gün arkadaşın ölüm haberini aldık denizde boğuldu, eşi 29 haftalık hamile geride kaldı...dedim rabbim herşeyin hayırlısını ver o zaman ne teselli eder insanı bilemiyorum rabbim kimseye böyle acılar yaşatmasın.

Teşekkür ederim bir tanem.Çok morel oldun.Artık kötye hazırım ne de olsa yarını bir bekleyeğim bakayım rabbim neler yaşatıcak bana.

Evet canım çok haklısın bunu her zaman annem söğlüyor bana elinde olanların kadrini bil diye henüz yaşın çok genc.Bin şükür maddi durumun da müsait.yine denersin diyor.Allahıma çok şükür arkadaşım.Çok arkadaşların sahip olmadığı şeylere sahibim.Bir de böyle düşünüyorum rabbim her kese her şey vermiyor diye ne yapalım kısmet.bu da benim kısmetim işte.
Çok sağol canım şimdi bir az daha sakinimm...

Aradim kızlar gebe kalınca oluyor böğle kanamalar dedi.Korkma adet olmuyorsun dedi.Pro gesteron iğnene evam et dedi.Ama çok korkuyorum ya yine kayb edersem

Tüm hayallerim bitti canım.Sabahtan kahve rengi lekelenmem başladı ve devam ediyor.mutluluqum buraya kadarmıs.Yarın da 3 saatlık ucak yolculuqm var.gitmemem asla mumkun değil.her şey bitti yani.buraya kadarmış

Canım benim kendini strese sokmuyorsun hiç.Bak nasılda tutunacaklar sana.Pozitif oluyoruz hep lütfen.Ümidimizi yitirmiyoruz.Benim değerim katlanarak gitmemişti.Çok şükür oğluşum tutundu.Yiyecek lokmaları varsa sıkı sıkı tutunur onlar.Uçak yolculuğunuda kafana takma taktıkça stresin artacak ve bebişleri etkileyecek canım.Güzel haberlerini hep bekleyeceğiz.a.s.

ınşallah hayatım.Çok teşekür ederim.ınşallah dediğin gibi her şey güzel geçer.Rabbim oğluşunu da sana bağışlasın hayatım.Sağ salim gelsin.bahtı güzel olsun inşallah..

Son düzenleme:
merhaba dr. hanım beni hatırladınızmi bilmem ben her gün sizi takip ediyorum.öncelikle hatırlatmamdan sonra CENABI HAKKA hitabbınızdaki dikkatinize teşekkür.ardından anneliğinizi tebrik ederim.dr. hanım MÜSLÜMANA UMUTSUZLUK YAKIŞMAZ.siz ve biz dua etcez.C.HAKTA muhafaza etcek.size tavsiyem ger gün elinizi karnınıza koyup 100 tane YA HAFıZ tesbihini çekin.ALLAH SıZı MUHAFAZA EYLESıN.

canım sana baktım ama denk gelemedik..nasılsın..nasıl gidiyor hamişlik..lekelenmeleri dert etme.yerleşirken oabiliyo..inşallah bebişin seninle kalır canım..

Kızlar 12 gün sonucum 458 çıktı.Doktorum korkmana gerek yok yerleşme kanamasıdır dedi.Sevineyimmi sevinmeyeyimmi bilmiyorum...Desteğiniz yanımda olmanız için çok teşekkür edrim kızlar...

Günaycım e sevin artık, endişeyi bir kenara bırak...Artık hamilesin...Allahım sağsalim kucağına aldırsın...

Teşekkür ederim hayatım ya.ÇOK iyiain bir tanem.Senin bebişler de sağ salim gelsinler inşallahhh...

Teşekkür ederim hayatım ya.ÇOK iyiain bir tanem.Senin bebişler de sağ salim gelsinler inşallahhh...

Günaycım benim geçen seneki hamileliğimde lekelenme değil,resmen kanama vardı..Unuttun mu ? Ama ben buna rağmen ikizlere hamileydim..Dr una danışmadın mı ? progesterona ihtiyacım var bence ..Test yaptırdın mı bu gün tatlım ?

yaptırdım canım 458 çıktı.progesteron vuruluyorum zaten 2 sabah 2 akşam.doktorum yerleşme kanamasıdır dedi. şimdi azcık ağrım var.

bak canım biz sana söylemedikmi...kendini üzme hem bebeğide üzüyorsun...kız yoksa ikizmi sanki değer yüksek gibi...inşallah kucağınada alacağın günleri görürsün....darısı bizlerin başına bende cumartesi amerikan has. görüşmeye gideceğim...inşallah rabbim bu sefer yüzüme güler de bebeğimi bana nasip eder...ne olur çok dua edin...biliyorsunuz çok zo durumlar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…