Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

hislerim yanıltmadı:)
ben de demiştim ikiz diyeeeeeeeeeeeee
gözün aydın canım....

ikiz bebek düşüncesi bile süper bişey. çooook tebrik ederim darısı başımıza inşallahhhhh

Saol tatlım.tümm dualarım sizlerle.rabbim tüm bebek isteyenlerden onları esirgemesin inşallahh..

Çok teşekkür ederim canım.Pıhlatalaşma testini geçen sefer yaptırmıştım.Genetik testte heteroziyot taşıyıcısı çıkmıştım.Ve doktorum tedbir aldı.Kansulandırıcı iğne oluyorum clexane 4000 günde 2 sefer sabah akşam vuruluyorum..İnşallah kalp atışlarını da duyarım inşallah.Rabbim her birimizin bebeişlerini sağ salim kucağımıza kadar getirsin inşallah..

Çok teşekkür ederim bir tanem.Ben de bu gün keseleri gördüm ikiz bekliyorum..Sağ salim kalp atışlarını da duysam inşallahh..Bebişlerinin yanağından öperim.Bahtları açık olsun inşallahh..

Maşallah bebişlere.Allah esirgesin.Çok sevindim canım.Biri kız olsun ama değil mi dünür olucaz sonuçta:))

Çok teşekkür ederim canım.Evet birisinin kız olması lazım ..Ee damadım nasıl dünür?

hayrlisi olsun arkadasim.rabbim kucagina almayi nasip etsin insallah.darisi bizlerin basina ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…