Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

yaptırdım canım 458 çıktı.progesteron vuruluyorum zaten 2 sabah 2 akşam.doktorum yerleşme kanamasıdır dedi. şimdi azcık ağrım var.

Değerin de gayet güzel çıkmış maşallah..:nazar:Moralini bozacak şeyler düşünme tatlım opuyorumnanaktan

bak canım biz sana söylemedikmi...kendini üzme hem bebeğide üzüyorsun...kız yoksa ikizmi sanki değer yüksek gibi...inşallah kucağınada alacağın günleri görürsün....darısı bizlerin başına bende cumartesi amerikan has. görüşmeye gideceğim...inşallah rabbim bu sefer yüzüme güler de bebeğimi bana nasip eder...ne olur çok dua edin...biliyorsunuz çok zo durumlar....
Darısı başına inşallah hayatım.Tedavin hayırlı olsun canım.İnşallah müjdeli haberlerini verirsin bize.
Doktorum çoğul gebeliğe benziyor dedi.Benim doktorum bir tanedirrr kızlar..

günaycım tebrik ederim.....bak boşuna üzdün kendini...rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşallah...bu arada benim 11.gün 216 dı ve ikiz, seninde çoğul gebelik olabilir gibi geliyor bana...hadi hayırlısı bakalım...bu arada iyi yolculuklar....

Halit bey doktorum canım.Ama bu sefer transferimi Ulun bey yaptı.O da çok iyi ve çok şeker bir doktor...Şarkı söğleyerek yaptı transferimi...

günay canım birşey sorcam bu transferden sonra 12 gün boyunca evde ne kullandın...bana crinone diye bir jel vermişlerdi...sizdede öylemiydi..

günaycım tebrik ederim.....bak boşuna üzdün kendini...rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşallah...bu arada benim 11.gün 216 dı ve ikiz, seninde çoğul gebelik olabilir gibi geliyor bana...hadi hayırlısı bakalım...bu arada iyi yolculuklar....

Teşekkür ederim hayatımm.Rabbim sağ salim getirsin kucağımıza bebişlerimizi inşallahh..
bu arada 15 dakka sonra evden ayrılıyorum direk havalanına.Gidiyorum yani.Anneciğimi çokkk özledimm benn...

günay canım birşey sorcam bu transferden sonra 12 gün boyunca evde ne kullandın...bana crinone diye bir jel vermişlerdi...sizdede öylemiydi..

hayir canım progesteron iğne verdi 25 mg 2 sabah 2 akşam. bundan sonrada 15 gün iğne kullanıcam 3er tane günde 1 defa.15 gün sonra crione jele geçicem canım

banada transferden sonra hemen başlatmıştı acaba çunbuk gibi birşey girip çıkarken bebeğe zarar verdide ondanmı tutunmadı...bu sefer doktoruma soracağım...sanada iyi yolculuklar...

Allahım inşallah hayırlı haberlerle sevindirsin seni vede hepimizi bu sefer pozitif sonuç alırsın ve inşallah kucağınada almayı nasip eder bebişlerini .ALLAH YARDIMCIN OLSUN DUALARIMLA YANINDAYIM

Çok teşekkür ederim bir tanem.Ben de bu gün keseleri gördüm ikiz bekliyorum..Sağ salim kalp atışlarını da duysam inşallahh..Bebişlerinin yanağından öperim.Bahtları açık olsun inşallahh..

Çok teşekkür ederim bir tanem.Ben de bu gün keseleri gördüm ikiz bekliyorum..Sağ salim kalp atışlarını da duysam inşallahh..Bebişlerinin yanağından öperim.Bahtları açık olsun inşallahh..

Canim ikizlerini saglikla tasimayi nasip etsin ALLAH ..

Saglikla kucagina alirsin ins.

Ben degerlerinin yüksekliginden ikiz olacagini tahmin etmistim ..

Rabbim bizlere de nasip etsin ..

Dualarinda bizleri de unutma .. a.s.

günaycım tebrik ederim hemde ikiz....inşallah bu sefer sağlıcakla kucağına alırsın canım..pıhtılaşma ile ilgili testlerini yaptırmadıysan bence mutlaka yaptır derim...ve mümkünse gebeliğini istarahatle geçir.

Ben demiştim ikiz diye de mi..opuyorumnanaktan

Çok sevindim. Allah tamamına erdirsin. a.s.:nazar::nazar:

X