Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

Aradim kızlar gebe kalınca oluyor böğle kanamalar dedi.Korkma adet olmuyorsun dedi.Pro gesteron iğnene evam et dedi.Ama çok korkuyorum ya yine kayb edersem

Aradim kızlar gebe kalınca oluyor böğle kanamalar dedi.Korkma adet olmuyorsun dedi.Pro gesteron iğnene evam et dedi.Ama çok korkuyorum ya yine kayb edersem

devam etmiyorsa canım problem yoktur. hiç korkma içini rahat tut. iğnelerinin saatine dikkat et. anca yerleşecekler yerlerine oturacaklar biraz oraya buraya popolarını salıp yer yapacaklar hiiiç moralini bozma canım.

canım gözün aydın diyeyim....
seni takip ediyordum ve ikinci de bu mutluluğu yaşamana çok sevindim...
kanama için korkma sonucun çok çok iyi...
bence yer atıkları içindir...
hiç korkma...

günaycım çok sevindim yaaa.................hayırlı ugurlu olsun meleklerin..................Rabbim size bagışlasın................

Çok teşekkür ederim Toprakcım.İnşallah senin de yavrum sağ salim kucağına gelir.İsteyen tüm arkadaşlarımıza yaşatsın tanrım bu duyguyu.
İnan keçen seferden gözüm o kadar korkmuş ki çok sevinemiyorum bile.Acaba o olurmu acaba bu olurmu çok korkuyorum...

Günaycım korkma , hamilelik bir yolculuk başımıza ne geleceğini bilmiyoruz o yüzden kötü şeyler düşünmemek ama her ihtimalede hazırlıklı olmak lazım...Güzel düşünelim güzel olsun...Dün 1-2 damla kan gelmiş sanırım tutunnma kanması ama sen yine de çok kımıldama ve progestron iğnesi vurdur...Bebeklerini inşallah bu sefer sağsalim kucağına alacaksın , biraz rahat ol...

Tüm hayallerim bitti canım.Sabahtan kahve rengi lekelenmem başladı ve devam ediyor.mutluluqum buraya kadarmıs.Yarın da 3 saatlık ucak yolculuqm var.gitmemem asla mumkun değil.her şey bitti yani.buraya kadarmış

nasıl canım yaaaa anlamadım ..nedemek bitti doktorunla konuşmadınmıki...neden böyle üzüyorsun kendini....valla şaşırdım canım...

günay bak sen boşuna üzüyorsun kendini...kahverengi akıntı tutunduğunun belirtisi...
lütfen olumsuz olma...
ben de geçen sefer hep senin gibiydim ve tuttuğu halde kaybettim....
olumlu ol ki onlara zarar gelmesin...
ben orda sapasağlam olduklarına eminimmm...
korkun yersiz...

artı çak yolculuğunun sana sıkıntısı yok...
ben de transferden sonra uçakla gittim....şimdi de aynı bunun sakıncası yokkk...pozitif ol...rahat ol...

ınancım kalmadı yani canım.kahverengi lekelenmem devam ediyor.doktorumda korkma olur böğle şeyler diyor.iynelerini vurul diyor.ben de bu durumda yatmalıyım ama yarın ucak yolculuğum var acill.4 5 saat ayakta olucam ne olucak bilmiyorum.hic umudum kalmadı.yarın 12 gunum.son testımı yaptırıp gidicem.böğle durumda olup gebeliği devam eden varmı acaba_

bak sende tuttuğu halde kayb etmişsin canım bence bende de öyle.hem tutunma kanaması da bu kadar omazki hayatm

bak benim durumum çok farklı...
inan ki burda anlatamadığım çok şey yaşadım....
ben bebeğin tutunduğuna bile hayret ediyorum....benim için tutunması bile çok büyük bir şans...
lütfen olumsuz olma....

şükürler olsun bir tanem rabbim bebişini korusun inşallah sağğ salim kucağına gelsin.
valla bilmiyorum ne düşüneyim canım

Günaycım benim de kahverengi lekelenmem olmuştu 1 kaç hafta aralıklarla devam etmişti.Ve şimdi 30. haftanın içindeyim.Sen Niye böyle diyorsun.Şakır şakır kanamsı olupta hamile kalan ve hatta bebeğini kucağına bebeğini alan arkadaşlarımız var.Sen şimdi böyle düşünüp kendini ve bebeklerini üzme.Yarında iğneni vurulup öyle gidersin havalanına.Havalanında da ayaklarını 2 koltuğa uzatıp oturursun... Endişe etme...

bak ben seni takip ediyorum....
çok olumlu bir insansın....
anne olmayı çok istiyorsun benim gibi....
ve tüm korkuların bundan ileri geliyor....
ama bi de şu var vakti saati gelmeden yatığımız her şey boş....
ben çok inanıyorum bu sefer bebişlerine kavuşacaksın....
ve test sonucun da bunu kanıtlıyor....
bu korkuları sil at içinden....
benim de kanamam olunca çok korktum ve o andan itibaren yenilgi kabul ettim....
halbuki bebeğim tutunmuş...ben o üzüntü ile belki bebeğimin yaşama şansını bilmeden elinden aldım....
sana bu yüzden söylüyorum....
ben yaptım sen yapma....
onlar orda oynaşıyor....
bırak yer açsınlar....
büyüsünler ki....
9 ay sonra kucağına konsunlar canım:)

çok saol toprağım.bir azcıkta olsun umutlandım.acaba yarın kan değerim artarmı?ucakta 3 saat oturarak gitsem bir sakınca olurmu acaba _bu arada abbim bebişine sağ salim kovuştursun seni canım..

canım hani riskin varya uçak yolculuğunu erteleyemezmisin..herşey yoluna girene kadar...emin ol ki bebeğin seninle hem kendini üzüyorsun hem bebeğini...benim yengem 9 ay boyunca normal adet kanaması gibi kanaması oluyordu..vee maşallah nur topu gibi bebekleri oldu...sen şimdi toparla kendini ve dinlenmeye bak..tamammı canım

artı toprağında dediği gibi....şakır şakır kanaması olup da hamileliği süren kişiler var....
bunlardan biri de benim arkadaş.....
artık kan kaybından hastaneye yatırdılar kan değerleri düştü...
bir deri bir kemik ama bebek sapasağlam ve hamilelikte bebek önde gidiyor gelişim açısından....yaşatan allah alan da o.....biraz olumlu ol...ben çok inanıyorum bebişin orda....

bak ben seni takip ediyorum....
çok olumlu bir insansın....
anne olmayı çok istiyorsun benim gibi....
ve tüm korkuların bundan ileri geliyor....
ama bi de şu var vakti saati gelmeden yatığımız her şey boş....
ben çok inanıyorum bu sefer bebişlerine kavuşacaksın....
ve test sonucun da bunu kanıtlıyor....
bu korkuları sil at içinden....
benim de kanamam olunca çok korktum ve o andan itibaren yenilgi kabul ettim....
halbuki bebeğim tutunmuş...ben o üzüntü ile belki bebeğimin yaşama şansını bilmeden elinden aldım....
sana bu yüzden söylüyorum....
ben yaptım sen yapma....
onlar orda oynaşıyor....
bırak yer açsınlar....
büyüsünler ki....
9 ay sonra kucağına konsunlar canım:)
Çok sağol desteğin için bir tanem.

X