Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

Günaycım ikizlerimiz geliyormuş...Ben sana embriyoların hücre sayısını söylediğinde bu embriyolarla ikizler gelir demiştim değil mi?Maşallah sana ve ikizlerine annesi...

Günaycım ikizlerimiz geliyormuş...Ben sana embriyoların hücre sayısını söylediğinde bu embriyolarla ikizler gelir demiştim değil mi?Maşallah sana ve ikizlerine annesi...

Teşekkür ederim teyzeleriii.Çok iyisiniz çok morel oldunuz bana canım arkadaşım..Senin bebiş de sağ salim kucağına gelsin inşallahhhhh....

Gunayım canım benım
nasılsın az once okudum ıkızler gelıyormus allahım sağlıklı 9 ay geçirmenı nasp etsın bebeişlerini kucaına alıp koklamanı nasıp etsın ınsallah arkadasım benım

senı çok çok çok optum tekrar tebrıklerrr

gunaycın sızınle bayagıdır gorusemıyoruz.hadı gozunuz aydın ınsaalh 9 ay sonra ıkızlerı kucagınıza alırsınız sag salım bır sekılde.bu sızın ıkıncı denemenızmıydı.benım ılk dnemem olmadı benımde doktorum ulun ye ama nasıp degılmıs tabı.bende 2.tekrar ulun byde denıcem.bıze bıraz akıl verımsınız hanı boyle pozıtıf sonuclar gorunce ayy sımdı param olsa hemen yaptrsam dıyorum ama bıraz beklemelıyım.sızın ne problemınz vardı.cok sevındım adınıza bızede dua edın canım.

Merhaba Günay hanım...öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun..umarım herşey yolunda gider..
sizin beni aydınlatabileceğinizi düşündüğüm için size yazmak istedim..
ben 79 doğumluyum..evliliğimizin 3. yılına girdik..bana yumurta rezerv azlığı tanısı koyuldu..tüp bebek yapmamız önerildi..şimdi hangi merkezde yapmalıyım karar veremiyorum..eşimde sorun yok..benim kilomda var(83kiloyum boyumda 1,60)önce amerikan hastanesimi olsun dedim..ama karar veremedim..sizden fikir istedim..kilo vermeye çalışıyorum..4 kilo verebildim..halit bey için çok güzel yorumlarınız var..ne dersiniz..Alman hastanesinden ayrılmış olması sizi etkiledimi..
sanki hiç anne olamayacakmışım gibi geliyor..
neyse sizi çok yordum..ilginize şimdiden çok teşekkürler..

Çok teşekkür ederimmm canımmmm.Darısı senin başına hem de en kısa süre içinde.Çok öpüyorum canımmm.Bir tanesin.Müjdeli haberlerini istiyorum kısa sürede...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bütün dualarımız sizinle canım.İnşallah ikinci tedavin hayırlı uğurlu olur da bebişlerine kavuşursun sen de canım.Valla ne diyeyim canım Bahçeci Umut kliniği olağın üstü doktorları da müthişşş..Ben bebişlerimi onlardan alacağıma hep inandım canıım.Hele transferimide Ulun bey yapmıştı.O da bir başka..İnşallah hayırlı uğurlu olur tedavin canım.Rabbimiz hayırlara vesile etsin canım..opuyorumnanaktan

Çok teşekkür ederim canım.darısı başına inşallah.Canım benim doktorum halit bey.Ben Halit beye Alman hastanesinde çalıştığı için gitmemiştim..İlk tedavimi orada Almanda yaptırmıştım.Sonuç olumlu oldu ama düşük yaptım.İkinci tedavimde doktorumu arada artık Almanda bakmıyorum dedi.Ben de hemen Bahçeciye gittim.ve tedavim yine olumlu.Canım valla ben aklını karıştırıp da mutlaka Halit beye git o oyledir o böyledir diyemem hayatım.Ben ona çok inanıp çok güvendim ve de güveniyorum canım..Çok başarılı.Başarı oranı yüksekk..Mutlaka o seni Murat beye yönlendirir ve tedavinizi beraber başlar.Murat bey kilolarınla ilgilenicek bir de yumoşlarını kalitelendirmekle gerisi de Halit beye kalıcak.Bence sen bir ön görüşme yap.Hayırlısı olsun canım benimm.

Günaycım çok sevindim ikiz olmasına belliydi zaten. Allah sağlıkla mutlulukla kucağına almanı nasip etsin bebişlerini .ıyi bak kendine bebişlerine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…