istanbul avrupa yakası beylikdüzü-avcılar bölgesindeki arkadaşlara çok şık mekan

kızlarr düğününü burda yapan var mı? biz dün gidip mekana baktık. 1000 kişilik gold salon 6000lira. 500 ve 800 kişilik salonlar 5000 lira. 400 kişilik salon 4000 lira VIP salon 350 kişilik ve 5000 lira. ben VIP salonu beğendim. çok şık ama kişi sayısı az ona takıldık biraz. ama en çok aklıma takılanda organizasyon nasıl oluyor,güzel geçiyor mu?

kızlarr düğününü burda yapan var mı? biz dün gidip mekana baktık. 1000 kişilik gold salon 6000lira. 500 ve 800 kişilik salonlar 5000 lira. 400 kişilik salon 4000 lira VIP salon 350 kişilik ve 5000 lira. ben VIP salonu beğendim. çok şık ama kişi sayısı az ona takıldık biraz. ama en çok aklıma takılanda organizasyon nasıl oluyor,güzel geçiyor mu?
Canım merhaba;

Bu bahsettiğin fiyatlara neler dahil?Biraz bilgilendirebilir misin?

merhaba.....
düğünüm 15,5 ay önce bu mekanda oldu.....
tabi o zaman üs kattaki kısım komple olarak kiralanıyordu sonrasında bölüm bölüm ayrılmış.....
ışıldak diye geçiyor.....çok ama çok güzel organize ediyorlar,işlerinin hakkını vermişlerdi açıkcası bizim düğünümüzde....herşey rüya gibiydi....
Bütün arkadaşlarımız ve eş dost....uzun bir süreden beri ilk defa bir düğünde bu kadar eğlendik demişlerdi....

Adaer cvp için teşekkürler.
Moonlight fiyata çerez tabağı, kuru pastalı yaş pasta tabağı ve içecek dahil. Servisler porselen tabak ve cam bardakta. ben pastadan önce bir tuzlu tabağı gelebilir mi dedim yokmuş. sadece istersek pasta tabağına su böreği ekleyebilirlermiş.
klasıik 2 saatlik çekim, fotoğraf, ilk danstaki köpük yağmuru volkan gösterisi, istersen slayt gösterisi vs dahil.
vip salonda volkan gösterisi yok.
ben birde avcılar armoni düğün salonuyla görüştüm. orda tuzlu tabağı alabiliyosun. fiyatı kişi başı 3 lira ekliyorlar. birde orada beğendiğim şey bahşiş olayı yokmuş. ve düğün sonuna doğru gençlete yönelikclub mizik çalıyolarmış.istersenbirde oraya bak.

X