istanbul avrupa yakası beylikdüzü-avcılar bölgesindeki arkadaşlara çok şık mekan

Ayy tatlım fiyatı yazmışsın kusura bakma ben ilk fotoğraflar var sanıp yourm yazdım.Yeni uyandımda hala mahmurluk var üzerimde sanırsam :))

Ayy çok hoşmuş ya valla süpersiniz :) Allah herşeyi gönlünüze göre versin inş gelinlik vs de de istediklerin olur canım..

teşekkür ederim canım bu arada sen ne yaptın eşyalar ne oldu hani o bayıldığımız köşe koltuğu aldınız mı

Tatlım kayınvalidem ameliyat oldu, şimdi onun toparlanmasını beklioruz. Zaten kayınpederim de ocak ayında müsait olacak, inşaallah o zaman alacağız. Bu arada sen beylikdüzünde mi oturacaksın evlendiğinde canım?

Tatlım kayınvalidem ameliyat oldu, şimdi onun toparlanmasını beklioruz. Zaten kayınpederim de ocak ayında müsait olacak, inşaallah o zaman alacağız. Bu arada sen beylikdüzünde mi oturacaksın evlendiğinde canım?

yok canım ama beylikdüzüne çok yakın olacağım avcılar da evim şekerim :)

Canım baktım salonunun resimlerine..
İçine sindiyse ne güzel en önce senin beğenmen lazım..
İnşallah o gn herşey istediğin gbi olurr öptm cnm Şeniz

6000tl biraz pahalı değilmi bende beylikdüzünde oturuyorum nişan için orayı tuttum mayıs ayına bence biraz pazarlık yapsanız keske

Adaerciğim tavsiyen için çok teşekkür ederim. Bende o mekanı duymuştum ve sende böyle güzel yorumlar yazınca merak ettim vallah. Nişanlımla bi bakalımç O Avcılarda ben Beylikdüzünde oturuyorum. Yani ikimizede yakın :)

iyi işte bak canım çok güzel olur vallahi.Ben avcılar da nişanlım bahçelievler de oturuyor biz tuttuysak siz daha rahat tutarsınız :) hadi hayırlısı,gelişmeleri yaz tamam mı?

çok şükür ki düğünümün olacağı bu mekanda nikahım da kıyılacak.Çokkk mutluyum çokkkk

Adaer çok güzel nikahını ordada yapman. Bende düşünüyordum ama arkadaşlar dediki. Düğün zaten kısa (akşam 7-11 e kadar) bide nikah oldumu eğlenemeyiz. Ve ücreti de çokmuş. Siz nekadar veriyorsunuz. Bu arada tavsiyenden sonra gittik baktık veeeeeee tuttuk salonu zemuszemusopuyorumnanaktan 31.07.2010 tarihinde. Tekrardan teşekkür ederim canım

sevgili Deryaa çok ama çok mutlu oldum canım güzel bir mekanı benim vesilemle tutmuş olduğunuz için.Hayırlısı olsun şimdiden.
Ayrıca hangi kısmı tuttunuz aşağı salon mu yukarı salon mu ve ne kadara anlaştınız? ayyy ne çok sordum :) Nikah ücreti de salona gelmesine 300 Tl + evlilik aile cüzdanına da 46 Tl ödedik avcılar belediyesine canım

Son düzenleme:
Davetiye için teşekkür ederim canım. İnşallah gelebilirim, güzel olur :teytey: SEnde tabiki bizimkine davetlisin, sonuçta senin tavsiyendi :eek:) Biz altatı tuttuk 400 kişilik olan. Cumartesi gününe denk geliyor 3000 tl'ye anlaştık. Avcılarda da bi yerlere baktık, Beylikdüzündeki kadar güzel değildi ve 4000 tl istediler. Şu düğünde nikah olayını bi düşüneyim ya bende çok istiyorum aslında. Sanada şimdiden mutluluklar dilerim. Çok sevindim. Çok sağol opuyorumnanaktana.s.

Deryaa cım vallahi çok iyi bir işe vesile olmuşum bunu şimdi daha iyi anladım :) ıçimize sinen,istediğimiz mekanda düğünümüzün olması çok önemliydi,Rabbim her genç kızın istediği gibi düğününü nasip eder inşallah.

Deryaa nın yaptığı gibi alt kat salonu da tutabilirsiniz arkadaşlar

Deryaa cım vallahi çok iyi bir işe vesile olmuşum bunu şimdi daha iyi anladım :) İçimize sinen,istediğimiz mekanda düğünümüzün olması çok önemliydi,Rabbim her genç kızın istediği gibi düğününü nasip eder inşallah.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin a.s

X