İşin içinden cıkamıyorum ailem mi sevgilim mi?ne yapmalıyım yardım edin lütfen

Herkes aynı degil karsımdakini bilemem ama ben öyle degilim ne cok seviyorsunuz ya genellemeyi.
Canım zaten yorumumuz karşınızdakine,sevgilinizin ayrılık sonrası hemen evlenip evlenmeyeceğinden emin değilsinizdir.Burda tecrübeli insan çok O öldüm bittim dediginiz adam bir bakmışsınız bütün fedakarlıkları unutup yapmasaydin demeye başlar. Bu yüzden emin olmadan büyük konuşmayın Biraz realist olun. Ailenizi karşınıza almayın.

Öyle bir suc değil ihraç edilmis babası ama yine de leke insan üstünde..
İhrac edilmis sonra hapise girmis işte
Yahuuu neyden ihraç edilmiş, ihraçdan niye hapiste. Birçok kişi sormuş, meraktan patlıycam. Adi suç başka, siyasi-düşünce suçu (Böyle bir suç olmaz da işte yaşadığımız yer belli.) başka.

Hem babasından dolayı çocuğun günahı ne?
Ailen uygun görmezse evlenip evlenmemeyi bin kere düşün. Ailenin onaylamadığı evliliklerden huzur bulanı görmedim.

Ftöden dolayı ihrac edilmis.Ayrıntıyı bilmiyorum ama bağlantısı varmıs .Yani bu hangi suca giriyor bilmiyorum.

Ftöden dolayı ihrac edilmis.Ayrıntıyı bilmiyorum ama bağlantısı varmıs .Yani bu hangi suca giriyor bilmiyorum.
Şimdi feto bu ülke için zararlı bir cemiyet olarak nitelendirildigi için ilk olarak suç işlemek amacıyla örgüt kurmaya girer.
Babası kurucu üye mi,yoksa sadece üye mi ona göre de değişir.
Hali hazırda feto adina devletin suç saydığı bir eylem gerçekleştirmiş ise ona göre de değişebilir.
Ancak feto mill varlığa düşman bir cemiyet olarak fişlendi şu an.
Forumda avukat vardı sanki.
Onlar daha doğru bilgiler verecektir.

İç ve dış minnakların birlikte terör suçu. Ay bu konudan gidiyorum, siyasetten banlanmayayım.

Önceki mesajımın son cümlesini alıntılayayım da konu sahibine önerimiz olsun.
Ailen uygun görmezse evlenip evlenmemeyi bin kere düşün. Ailenin onaylamadığı evliliklerden huzur bulanı görmedim.

Ya üyeymis ama iste fişli dediginiz gibi

İşte bu korkudan çıkmanız şart arafta kalmak her zaman en kötüsüdür. Sıkıntı yaratacaklarsa bile emin olun zamanla onlarda ikna olacaktır. Bunca zaman geciktirmeniz onları daha çok kızdırır bence. Hayır deseler bile zamana bırakın

İşte suçta ortada yani bilmiyorum ikna olsalar da ben sorun Yaşar mıyım o da var

İşte suçta ortada yani bilmiyorum ikna olsalar da ben sorun Yaşar mıyım o da var
Bende başında bunu sormuştum korktuğunuz şey sadece babasının cezaevinde olması mı yoksa işlediği suç mu diye :) Suçunu bilmiyorum tabi ama zarar verebilecek bir potansiyele sahipse ki ne zaman çıkacağını da yazmadınız bi şey diyemem tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…