İşin içinden cıkamıyorum ailem mi sevgilim mi?ne yapmalıyım yardım edin lütfen

Babasinin sucunun ne oldugu onemli ama sonuc olarak cezaevinde oldugu icin kabul edeceklerini sanmiyorum sizinde bu isi uzatmamaniz gerekirdi soyleyin mecbur soyleyeceksiniz aileme karsi gelemem diyorsan ayril ama bu iliskiyi bukadar uzatip ayrilirsanda suclusu sen olursun

Bence suclu ,üst düzey falan degil ama tabandaymıs sonucta ne kadar suclu onu bilemiyorum tabi
Valla hayatta isim olmaz o zaman. Herkes suc kisiseldir demis de, malum orguttense illa ki size dokunur ucu. Ve de o kafayla yetistirdigi cocuga da supheyle yaklasirdim. Cocugum olsaniz ben de karsi cikardim basinizi yakmaniza.

2 sayfa okudum ve cogunluk babasinin suçu, insan ailesini secemezdi vs demiş evet insan ailesini seçemiyor bence de bir insani tamamen ailesinin davranişlarina gore yargilamamk lazim ama bazi şeyler vardir ki "o babasinin suçu" diyip gecilemez donup dolaşip ucu yakin cevresine dokunabilir. Suç tam olarak nedir onu da bilmiyorum ama olmaz yani ben istemezdim.

Adamin babasiyla bagi yoksa, gorusmuyorlarsa bir nebze olabilirdi belki ama goruşuluyorsa sıkıntılı ki gorusuyordur.

Bende başında bunu sormuştum korktuğunuz şey sadece babasının cezaevinde olması mı yoksa işlediği suç mu diye :) Suçunu bilmiyorum tabi ama zarar verebilecek bir potansiyele sahipse ki ne zaman çıkacağını da yazmadınız bi şey diyemem tabi.
Suçunu yazdım bu sayfada var ftöden dolayı.Ucu dokunabilir bana da ilerde tabi öyle yazmıs bir cok kisi

2 sayfa okudum ve cogunluk babasinin suçu, insan ailesini secemezdi vs demiş evet insan ailesini seçemiyor bence de bir insani tamamen ailesinin davranişlarina gore yargilamamk lazim ama bazi şeyler vardir ki "o babasinin suçu" diyip gecilemez donup dolaşip ucu yakin cevresine dokunabilir. Suç tam olarak nedir onu da bilmiyorum ama olmaz yani ben istemezdim.

Adamin babasiyla bagi yoksa, gorusmuyorlarsa bir nebze olabilirdi belki ama goruşuluyorsa sıkıntılı ki gorusuyordur.
Sevgilim görüşmüyor aslında cok fazla ama tabi ailesi ne olursa olsjn.Bilmiyorum ya cok karısık kafam anneme de cesaretimi toplayamıyorım

Yani şimdi siyasi sebeple cezaevinde olması o kdar kötü bir şey değil. Ailen farklı görüşte Bile olsa evet başta tepki gösterecektir ama sonra kabulleneceksin bence. Ortada bir cinayet yok, tecavüz yok, hırsızlık yok. Yüz kızartıcı bir suç değil bence.
Evet ama ailem katı biraz.Sevgilim de asla desteklemiyor babasını o da var

Babasinin sucunun ne oldugu onemli ama sonuc olarak cezaevinde oldugu icin kabul edeceklerini sanmiyorum sizinde bu isi uzatmamaniz gerekirdi soyleyin mecbur soyleyeceksiniz aileme karsi gelemem diyorsan ayril ama bu iliskiyi bukadar uzatip ayrilirsanda suclusu sen olursun
Nasıl gireceğimi bilmiyorum konuya bir cafeye mi götürsem orda mı söylesem onu bile düsünüyorum ama yok olmadı hala

Fetöden dolayı Khk ile ihraç edilmiş ve akabinde hapse girmiş Cirilla. Suçu buymuş.

Nasıl gireceğimi bilmiyorum konuya bir cafeye mi götürsem orda mı söylesem onu bile düsünüyorum ama yok olmadı hala
Asiri tepki verebilir cafeye goturmeyin haftasonu evde keyfi iyiyken bisey soylemem gerek lutfen onyargili olmadan dinle falan diye gir konuya anlat bundan kacisin yok yani bosuna erteliyosun

suçun niteliği önemli.siyasi vs deyince aklıma darbe sanıkları geldi. eğer öyleyse sizi de etkileyebilir ilerde.ama bizim ülkemizde her şey değişebilir. üstelik suç kişiseldir. ailenin suçunu kişiye mal etmek haksızlık gibi geliyor bana

Anne babanız sevdiğiniz adamla hiç tanıştılar mı?
Bence önce onu tanıştırın.Onu tanıdıklarındaki tutumlarına göre açıklama yaparsınız.
Anneniz ve babanızla aynı anda konuşun.
Ailenizin durumdan haberinin olmadığından sevdiğinizin haberi var mı?

O
Anne babanız sevdiğiniz adamla hiç tanıştılar mı?
Bence önce onu tanıştırın.Onu tanıdıklarındaki tutumlarına göre açıklama yaparsınız.
Anneniz ve babanızla aynı anda konuşun.
Ailenizin durumdan haberinin olmadığından sevdiğinizin haberi var mı?
Evet biliyor haberleri olmadıgını.Teyzem tanıstı cok sevdi

suçun niteliği önemli.siyasi vs deyince aklıma darbe sanıkları geldi. eğer öyleyse sizi de etkileyebilir ilerde.ama bizim ülkemizde her şey değişebilir. üstelik suç kişiseldir. ailenin suçunu kişiye mal etmek haksızlık gibi geliyor bana
Bence de kisisel ama bilmiyorum ailem ne der ayrıl derseler o cocuga giden yollara yazık demezsseler rızaları olmaz diye korkuyorum

X