İşin içinden cıkamıyorum ailem mi sevgilim mi?ne yapmalıyım yardım edin lütfen

Umarım bir çözüm bulabilirsin bu duruma. Ailen bu kadar güveniyorsa sana belki bu durumu sorgulamazlar çok fazla. Eğer çocuğa gerçekten güveniyorsan bir dene şansını istersen.
Onunla mutluyum derslerimiz agırdı diye de hep erteledim aman canımız sıkılmasın tadımız kacmasın diye.Aileme haksızlık ettim onlar ne dese de haklı keske geciktirmeseydim

Böyle dediklerinde istemsiz gülüyorum,sevgiyi kucumsemiyorum ama konu sahibimiz böyle büyük laflar ederken bir bakmış ayrıldığı adam 3 ayda evlenmiş.Hayatta biraz realist olmak lazım.
Kadınlarla erkeklerin ilişkiye bakış açısı ve ayrılık uyum süreci farkliyken bu kadar büyük konuşmak ne bileyim......

Hangi suç mahsuru yoksa

Ailesi ailene zıtsa sana da zıttır. Bu konular çok iyi düşünülmeli , tartılmalı. Burda hergün kaç konu açılıyor eşim iyi ama sorun eş ailesi işte bunlar hep görüş ve kültür farkından ortaya çıkıyor. Babasının ne tür bir suçtan girdiğini bilmiyorum ama ben bazı suçları kabul edemezdim. Sonra mutsuz olmayın.

Ailen ne diyorsa doğrudur onları dinle aşkın ömrü kısa çünkü görüyoruz öldürülen kadınlara ya sevgilisi yada kocası katili çıkabiliyor ve bunlar bir zamanlar kadını sevmiş yaratıklar olabiliyor

Ailemin kabul etmemesinden korkuyorum.Onu da bırakamam ama anne babam eger kesinlikle reddederse ne yaparım bilemiyorum rızaları olmadan yola da cıkmak istemiyorum.Ya annemle aramız iyidir ama bu olayda beynin durdu sanki söyleyemedim

Yahu yok..
Hep palavra.
Oldum bittim ,hayatımın aşkı diyenler,bir bakmissiniz ki 2 ay içerisinde 3 sevgili değişmiş.
Abartmayi seviyoruz millet olarak.
Misal benim örneklem,2 ay içerisinde 3 sevgili

Yahu yok..
Hep palavra.
Oldum bittim ,hayatımın aşkı diyenler,bir bakmissiniz ki 2 ay içerisinde 3 sevgili değişmiş.
Abartmayi seviyoruz millet olarak.
Misal benim örneklem,2 ay içerisinde 3 sevgili
Herkes aynı degil karsımdakini bilemem ama ben öyle degilim ne cok seviyorsunuz ya genellemeyi.

Herkes aynı degil karsımdakini bilemem ama ben öyle degilim ne cok seviyorsunuz ya genellemeyi.
Velev ki olmadı..
Alınız gulunuz solana kadar,kuruyup kocayana kadar ,boynunuzu büke büke bekliyecek misiniz ?
Hiç sanmıyorum.
Ayrıca bu ahlaki bir davranış değil,hayatın gerçeği.
Biriyle zamanında bir şeyler yaşamak başka birini sevmeye engel teşkil etmez.

Hayıe zaten o da ben de hayatımıza devam edecegiz ama 2 ayda 3 sevgili degistirmeyecegim.Senin demek istedigin farklıydı

Bu hayatta ogrendiim bir sey varsa, o da aile istemiyorsa kesinlikle aile dinlenmeli. Çevremde kim ailesini dinlemeyip evlendiyse, ya boşandı ya aldatıldı. O yüzden aileni dinle. Bizim goremedigimiz şeyleri görüyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…