İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

asimela: kendin gibi sevimli yorumlarinla yuzumu gulduruyosun:KK1:
rengina:sert mizacini acik sozlulugunu begeniyorum.
tweety:arkadas canlisi sicakkanli

teşekkür ederim siz de çok cana yakın birine benziyorsunuz.

tanışalım canımcım:KK19: :KK1: ben otuz yaşında, hayatın ortasında, küçük şeylerle mutlu olmanın peşinde, bazen bir şarkıda bazen de sokaklarda ( bu kısım tutmadı :) hayat bulan genç bir kadınım :) şebnem ferahtan kopya çektim bu sene bu şarkıyı söyledim söyledim söylemedim seneye 31 yaşında olacağımdan şansı kaçırmış olucam da :)

profilimde beetle, medceziririn sizin topikteki yorumlarına rast geldikçe senin de nickini görüyorum canım ama topiğinize uğramadım hiç bi ara taciz ederim :KK1::KK1:

bende 24 yaşındaaa çıtır çıtır bir kızçeyim :KK9::KK9: muhasebeciyimmm ayrıca çizim yapıorummm iç mimarı çizimler yanii :KK16::KK16: bursada oturuyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorumm :KK12::KK12:

KankamStyle :

Kendisini bir fal yorumundan dolayı tebrik edip, arada sizi takip ederim yazmıştım bir kaç hafta önce.
Etmez olaydım.
Üst üste bir çok bdv konusunda, emir kiplerini bolca kullanması konu sahiplerine saldırır döver gibi yorumlar yapması çok rahatsız edici geldi bana.
Zaten forum genelinde onun bu tavrından duruşundan üslubundan rahatsız olan onlarca kişi olduğunu yeni yeni farkettim, bir başka oyun bölümü başlığında.Bunca kişi aynı tavrından rahatsız olmuşuz.
Bu konunun gereği saygı sınırlarını aşmadan yorumumu yapmış olayım.

Saldırgan tutumuna örnek konu:

http://www.kadinlarkulubu.com/derdi...riniza-ihtiyacim-var-lutfen-akil-verin-2.html

KankamStyle :

Kendisini bir fal yorumundan dolayı tebrik edip, arada sizi takip ederim yazmıştım bir kaç hafta önce.
Etmez olaydım.
Üst üste bir çok bdv konusunda, emir kiplerini bolca kullanması konu sahiplerine saldırır döver gibi yorumlar yapması çok rahatsız edici geldi bana.
Zaten forum genelinde onun bu tavrından duruşundan üslubundan rahatsız olan onlarca kişi olduğunu yeni yeni farkettim, bir başka oyun bölümü başlığında.Bunca kişi aynı tavrından rahatsız olmuşuz.
Bu konunun gereği saygı sınırlarını aşmadan yorumumu yapmış olayım.

Saldırgan tutumuna örnek konu:

http://www.kadinlarkulubu.com/derdi...riniza-ihtiyacim-var-lutfen-akil-verin-2.html

Evet etmez olaydin, sana fal bakmiycam.:))

Beni sevmeyenler var ama sevenler de var. Arkadaslarim icin kaliyorum burada. Bu bir.

Ben, konu sahibine ozelden yardim etmek icin mesaj attim, sen attin mi soruyorum sana. Bu iki.

Insanlari karalamak kolay , aklamak zor, camur at izi kalsin. O topikte yazilanlar , orada kalir. Bu uc.

Konu sahibi durumdan rahatsiz olmuyorken , sen neden oluyorsun ve hizini alamayip gelip buraya yaziyorsun. Bu dort.

Benim seninle problemim yokken, neden kendine problem yaratiyorsun ve gidip arkadasa yardim etmiyorsun. Bu bes.

Simdi ben sana laf mi yetistireyim , konu sahibine cevap mi vereyim. Bu nasil yardim seklidir. Bunu aklinizin alma sekli nedir. Bu alti.

Reklamin iyisi kotusu olmaz. Reklamimi yapiyorsun haberin olsun. Bu da yedi.

Son düzenleme:
şaka gibi

artık insanlara onun yorumunu neden beğeniyorsun diye hesap sorar olduk : )

benim mesajlarımı beğenmeyin sonra bakın hesap soruyorlar size ....

şaka gibi

artık insanlara onun yorumunu neden beğeniyorsun diye hesap sorar olduk : )

benim mesajlarımı beğenmeyin sonra bakın hesap soruyorlar size ....

öyleleriyle çok karşılaştım
cidden şaka gibi.:KK23:

şuan bazı kişiler
sırf bir arkadaşı beni sevmıyor dıye yanaşmıyor
sorsan bır sorunun var mı dıye? yok. sadece arkadaşçığı sevmıyor beni hepsi bu.

yorumlarımı beğenmeleride yasak tabii

Son düzenleme:
öyleleriyle çok karşılaştım
cidden şaka gibi.:KK23:

şuan bazı kişiler
sırf bir arkadaşı beni sevmıyor dıye yanaşmıyor
sorsan bır sorunun var mı dıye? yok. sadece arkadaşçığı sevmıyor beni hepsi bu.
valla o kişilikteki kişi beni sevmesin zaten.
biriyle arası bozuk olabilir arkadaşımın. sırf o onla sorun yaşadı diye o kişiye cephe almak yanlış.
bana kalkıp bunu diyene çok kızarım şahsen. çünkü bu bana resmen hakaret gelir. kişiliğime. kişiliksiz hissederim bunu yaparsam. reelde yaşadım bunu. gerekenide dedimdi arkadaşıma. o senle onun sorunu. bana yanlışı olmadıkça biri biriyle küs diye ona benim küsmem kadar abuk bir şey olamaz

valla o kişilikteki kişi beni sevmesin zaten.
biriyle arası bozuk olabilir arkadaşımın. sırf o onla sorun yaşadı diye o kişiye cephe almak yanlış.
bana kalkıp bunu diyene çok kızarım şahsen. çünkü bu bana resmen hakaret gelir. kişiliğime. kişiliksiz hissederim bunu yaparsam. reelde yaşadım bunu. gerekenide dedimdi arkadaşıma. o senle onun sorunu. bana yanlışı olmadıkça biri biriyle küs diye ona benim küsmem kadar abuk bir şey olamaz

elbette o kişilikler uzak dursun bizden.
ama gerçek bu şekilde işte :)
''aaa, neden begendın onun yorumunu? ben onunla konusmuyorum, hiç sevmıyorum:KK70: karşı taraf sorar: bir şey mi geçti aranızda?
yasaklayan kişi: hayır geçmedi. yorumlarını sevmıyorum, gıcık bir insan, x topıkte şu kişiden yana oldu. blaaa.blaaaa.eroorrr errrorr''

elbette o kişilikler uzak dursun bizden.
ama gerçek bu şekilde işte :)
''aaa, neden begendın onun yorumunu? ben onunla konusmuyorum, hiç sevmıyorum:KK70: karşı taraf sorar: bir şey mi geçti aranızda?
yasaklayan kişi: hayır geçmedi. yorumlarını sevmıyorum, gıcık bir insan, x topıkte şu kişiden yana oldu. blaaa.blaaaa.eroorrr errrorr''

Kısa bi süre önce yaşadığım bi olay beni sevmeyen biri .... arkadaş listesinde olup çok sevdiği sürekli övdüğü bi arkadaşını sırf benle arkadaş ve arası çok iyi diye arkadaş listesinden çıkardı.Yaman çelişki demek ki gerçek değilmiş arkadaşına karşı düşünceleri :)))

Son düzenleme:
biran korktum benim için yapılmış yorum aradım :KK1::KK1::KK1:

Madem çok istiyosun ben yapayım :KK1:

Kaderiminoyunu : İki gönül bir olunca samanlık seyran olmuyor sözüne örnektir. Gözünü karartıp ne olursa olsun diye evlenen, aynı eve gelin giden ve bu evde yaşadığı serüvenleri ile tanınır. ( Genç kızlara, nişanlılara konularını tavsiye ederim ). İnşallah bir işe girip kendi düzenini kurmayı başarır :KK3:

crndgn avatarındaki ikizlere bayıldım....benim de öyle olacaksa hemen bir çift taktırmak istiyorum

kankam style bazı yorumların sert ama beni hiç germedi......negatif bir elektirik almadım......bazı yorumlarını zevkle okuyorum.....sahi sohbet topiğini niçin kapattın

sumuzz yardımseverliğine ve çalışkan kişiliğine hayranım

kadesa kaç yaşında olursan ol.....sen kk nın ablasısın

daha sonra devam ederim

X