İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

cincik ; kendisiniii tanımıyorum ama tanımak isterdim tabikisi dee :KK16::KK16:

medcezir ; güzel ,akıllı , hanfendi , şeker mi şeker , alımlı , eglenceli benden cok bahsettik senden ne haber şekerim :KK60::KK16::KK53:

tanışalım canımcım:KK19: :KK1: ben otuz yaşında, hayatın ortasında, küçük şeylerle mutlu olmanın peşinde, bazen bir şarkıda bazen de sokaklarda ( bu kısım tutmadı :) hayat bulan genç bir kadınım :) şebnem ferahtan kopya çektim bu sene bu şarkıyı söyledim söyledim söylemedim seneye 31 yaşında olacağımdan şansı kaçırmış olucam da :)

profilimde beetle, medceziririn sizin topikteki yorumlarına rast geldikçe senin de nickini görüyorum canım ama topiğinize uğramadım hiç bi ara taciz ederim :KK1::KK1:

beetlee; çok tanımıyorum ama türkiye gündemi başlığında ki çoğu yazısını beğenerek okuyorum

1sen; yorumlarını çok beğendiğim üyelerden biri ve çok kibar

meleknaz; o bir hanımefendi :)

serotonin; o yazsın ben okuyayım dediğim hatta ilk yorumunu görünce galiba size aşık oldum diye msj yazdığım insan :KK53:

kankamstyle; döndüğüne sevindim

micra; çok kibar ve kimseyi kırmaz

almor; genç yaşına rağmen olgun ve aklı başında yorumlar yapan güzel insan

filtrekahve; hem yorumlarını hem tarzını çok beğeniyorum

tweety; o bir can kuş :)) forumun haylaz kızı

natlus; o bir efsane :)

tessekur ederim canim iyimser ve temiz kalpli insan :KK16:

tanışalım canımcım:KK19: :KK1: ben otuz yaşında, hayatın ortasında, küçük şeylerle mutlu olmanın peşinde, bazen bir şarkıda bazen de sokaklarda ( bu kısım tutmadı :) hayat bulan genç bir kadınım :) şebnem ferahtan kopya çektim bu sene bu şarkıyı söyledim söyledim söylemedim seneye 31 yaşında olacağımdan şansı kaçırmış olucam da :)

profilimde beetle, medceziririn sizin topikteki yorumlarına rast geldikçe senin de nickini görüyorum canım ama topiğinize uğramadım hiç bi ara taciz ederim :KK1::KK1:

Ne güzel hepimiz otuz'uz, otuz'sunuz, otuz'lar :KK9:

ben aa bana mı dedin kim ki o valla mı der hiç üzerime alınmadan geçer giderim :KK60:

Ben giderken $ucan-tekme_273582.jpg ile giderim :63:

13 nasıl gider acaba merak ettim:KK6:

Allahım 30uma karnımda bebegimle girmeyi nasip eder insallah,30 lu yıllarımın ilk yılbasında da insallah bebeğim kucağımda olur insallahhhh

30 gün 30 gece 30 gelinlikle düğün yaparım buraya da konu acarım:KK52::KK52:

asimela: kendin gibi sevimli yorumlarinla yuzumu gulduruyosun:KK1:
rengina:sert mizacini acik sozlulugunu begeniyorum.
tweety:arkadas canlisi sicakkanli

Allahım 30uma karnımda bebegimle girmeyi nasip eder insallah,30 lu yıllarımın ilk yılbasında da insallah bebeğim kucağımda olur insallahhhh

Amin, amin, amin... Ne güzel dilekler, gerçek olsun hepsi inşallah :emir_bebek:

aaaa ablaya dil cıkartılmaz hemen yan topiğe geçip senin için atıp tutuyorum:KK52::KK52:
:KK9:bende cevap yetistirmeye geliyorum :KK55:

INSALLAH canim INSALLAH:KK16:

X