İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

muklakukla' nın da yorumlarını severdim bir de ebis _01 ' in yorumlarını seviyorum çata çat gerçekleri yazması yüzünden realist olduğundan. bu iki kişinin zaman zaman çok tepki almalarına rağmen yorumlarını beğeniyorum

cincikk :KK17: : Ben nasıl unuturum seni:KK17: Görüşünü, duruşunu, hanımefendiliğini çok sevdiğim bir arkadaşım. İnşallah çok yakın zamanda reelde de tanışırız :KK1:

cincikk :KK17: : Ben nasıl unuturum seni:KK17: Görüşünü, duruşunu, hanımefendiliğini çok sevdiğim bir arkadaşım. İnşallah çok yakın zamanda reelde de tanışırız :KK1:

canım aynı düşüncedeyiz biliyorsundur zaten :) telepatik olarak anlaşıyoruz biliyosundur zaten seni çok sevdiğimi :KK9: inşallah canım çok değil şöyle 3 ay sonra falan yüzyüze de görüşme şansımız olacak :KK76:

muklakukla' nın da yorumlarını severdim bir de ebis _01 ' in yorumlarını seviyorum çata çat gerçekleri yazması yüzünden realist olduğundan. bu iki kişinin zaman zaman çok tepki almalarına rağmen yorumlarını beğeniyorum

maklakuklayı bende beğeniyorum,yaptığı laf oyunları müthiş.anlaşılamadığı için tepki çekiyor aslında.

canım aynı düşüncedeyiz biliyorsundur zaten :) telepatik olarak anlaşıyoruz biliyosundur zaten seni çok sevdiğimi :KK9: inşallah canım çok değil şöyle 3 ay sonra falan yüzyüze de görüşme şansımız olacak :KK76:

İnşallah canım, sohbetin dibine vururuz artık:KK24:

maklakuklayı bende beğeniyorum,yaptığı laf oyunları müthiş.anlaşılamadığı için tepki çekiyor aslında.

bence de. hani bi ara troll, ekşici, incici falan diyolardı ekşici mi incici mi bilemiyorum ama troll değil bence hatta bayağı bayağı bi ciddi en çok şaka yaptığı konularda bile ilginç derecede ciddi :)

cincik ; kendisiniii tanımıyorum ama tanımak isterdim tabikisi dee :KK16::KK16:

medcezir ; güzel ,akıllı , hanfendi , şeker mi şeker , alımlı , eglenceli benden cok bahsettik senden ne haber şekerim :KK60::KK16::KK53:

Son düzenleme:
ancak merak ediyoruz zaten,başka bi vukuat yok :KK5:

MedceziR; sanki önceden de tanıyormuşum,yazılarına aşinaymışım hissi uyandıran merak ortağı..bu merak başımızı belaya sokacak :KK14:

Vallahi şeytan dürtüyor:KK14:
Bir gün biri bozacak diye korkuyorum " sana dedim" diyerek :KK60:

cincik ; kendisiniii tanımıyorum ama tanımak isterdim tabikisi dee :KK16::KK16:

medcezir ; güzel ,akıllı , hanfendi , şeker mi şeker , alımlı , eglenceli benden cok bahsettik senden ne haber şekerim :KK60::KK16::KK53:

Ashhahaahahaha culoooo ahhahhahah :KK60::KK60::KK60:
Sonunu okumadan yazacaktım ah bibiğim teveccühün diye :KK60:

bisidicem
gel artık özledik seni

kadesa
düşünme terlikli ikiz anası, onu da özlemiştik neyseki geri döndü

gstring giyen su aygırı
bdvnin müdavimii
bdv de yorum yapanlara örnek olabilcek insan,konu acanlara saldırılmadan da yardımcı olunacağının bir örneği

twety
çok temiz kalpli çok samimi olmasam da kalbinin temizliğini hissediyorum

asimela
düşünceli ve cok iyi niyetli

elossa
hamaratım diye cok övünürdüm,onu görünce artık övünmüyorum
kk nın en marifetli hatunu

cok tessekur ederim canim eminim sende oylesindir :KK16:

X