İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

kadesa;

Seni minimum 40 zannediyordum :KK9: Eline sağlam bir süpürge alıp seni abla rolüne sokanları ekşınlamalısın :KK55:

neeyyy minimum 40 mıı,maksimum olmasın o yanlış mı yazdın acaba gece gece :KK53:

şu mübarek cuma günü bana katliam yaptıracaksınız o olacak en son :KK47:

daha minikim,30 yaşımdayım,çıtırım,tazeciğim :KK14: nickimi 30 luk çıtır mı yapsam napsam :KK9:

Son düzenleme:
neeyyy minumum 40 mıı,maksimum olmasın o yanlış mı yazdın acaba gece gece :KK53:

şu mübarek cuma günü bana katliam yaptıracaksınız o olacak en son :KK47:

daha minikim,30 yaşımdayım,çıtırım,tazeciğim :KK14: nickimi 30 luk çıtır mı yapsam napsam :KK9:

Doğru yazdım, cidden 40 falan sanıyordum sen yaşını söyleyene kadar :26: Bu sonuca senden abla diye bahsettikleri için vardım :KK9:

Benden 5buçuk yaş büyükmüşsün (Ben de artık 25im diyemiyorum da 24 buçuk diyorum göze 24 gibi görünsün diye :63: )

Doğru yazdım, cidden 40 falan sanıyordum sen yaşını söyleyene kadar :26: Bu sonuca senden abla diye bahsettikleri için vardım :KK9:

Benden 5buçuk yaş büyükmüşsün (Ben de artık 25im diyemiyorum da 24 buçuk diyorum göze 24 gibi görünsün diye :63: )

o abla diyenler arkadaş değil böbrek taşı zaten :KK47:

83 lüyüm canım :) ama ruh yaşım ne 40 ne 50...90 vardır..

Ay beybim sadece kadesanın işlemeli donunu yolladılar:26:
Başıma gardiyan diktiler yeşillerden bitane, demek çok beğendi kendi aldı donu:KK19:

Elmayra: Bu gardiyan sen olmayasın :63:

kıyamam :KK43: e tabii yollayacaklar ne el emeği göz nuru döktüm o dona ismini işlerken :KK14:

zalım sosyal edi elmayradır o,acımaz kimseye :KK47:

şu aralar ençok asimelayı merak edıyorum nerelerde acaba :26::26::26::KK14:

Al benden de o kadar, çok merak ediyorum noldu asiye:26:

kıyamam :KK43: e tabii yollayacaklar ne el emeği göz nuru döktüm o dona ismini işlerken :KK14:

zalım sosyal edi elmayradır o,acımaz kimseye :KK47:

Kesin o aldı kesin, müdürüyle dönüşmeli giyiyordur:KK14:

Nickim kuzum, gitti güzelim don:26:

X