İş....

Sigorta acentasi, çalisani sigortasiz. Ironinin böylesi..

Yerinde olsam beni isten atmalarini isterdim. Ha karsi geliyorlarsa, her yere sigortasiz çalistigimi bildirecegimi ve bunun agir cezalari oldugunu hatirlatirirdim.
Valla ne yapacağımı şaşırdım pişman oldum ya. İlk başta lta bakarız ederiz işe başlayınca başka.şu saat oldu daha gelen yokk ofise patronlardan

Önlisans muhasebe mezunuyum zaten. Az çok fatura giriş çıkış biliyorum zaten haziranda bi muhasebecinin yanına başladım para az versin tek öğreneyim die ama adam sapık gibiydi mimikleri falan değişikti bide benden başka çalışan yoktu. İşe başladığım günden beri adam her iş ilanına gelenle konuşuyordu kime daha az para veriyim hesabı yapıyodu.

O adam öyle çıktı diye hepsi öyle değil ya. Ne güzel önlisansını yapmışsın, yolun daha kısa. Sınavsız yükseklisans hakkın var diye biliyorum, onu halledersin bu sürede. Mesleğinle ilgili başka yerlere bak, sektörle ilgili çevreni kullan. Hayırlısıyla bulursun kendine göre güzel bir yer.

Valla ne yapacağımı şaşırdım pişman oldum ya. İlk başta lta bakarız ederiz işe başlayınca başka.şu saat oldu daha gelen yokk ofise patronlardan

Mühtemelen anne baba paralari ile ofis açtilar. Anne babada "ogullarimini isi var artik" diye hem böbürleniyorlar hem içleri rahat oldu. Tabiki patronlar sorumsuz yani, arkalarinda anne baba var.

Kesinlikle isi birak. Neticede yapilan yasa disi zaten.

Mühtemelen anne baba paralari ile ofis açtilar. Anne babada "ogullarimini isi var artik" diye hem böbürleniyorlar hem içleri rahat oldu. Tabiki patronlar sorumsuz yani, arkalarinda anne baba var.

Kesinlikle isi birak. Neticede yapilan yasa disi zaten.
Valla bilmiyorum ne ile açtıklarını ama bu şekilde iş. Hayırlısı inşallah daha iyisi daha güzeli çıkar.

X