İş stresi, aile stresi!! Hiç iyi değilim lütfen akıl verin bana?

Yazdığım yazıyı tam okumadınız sanırım. Problemli bir babaya sahibim. Çıksam bin tane laf saycak zindan edecek hayati bana. Yanı yukarı tükürsem biyik aşağı tükürsem sakal.

okudum. çıkarsınlar dedim umrumda değil diyosunuz. çıkın diyorum babam laf eder diyosunuz.

bu kaçıncı iş yeriniz? ne sıklıkta iş değiştiriyosunuz?

Ruh sağlığı çok önemli. Olumsuz düşüncelerini olumluya çevirmen, korkuyu üzerinden atman gerekli. Ben zihnimde her şeyi olumluya çeviren bir çerçeve oluşturdum, beni üzen ne varsa içinden geçirip beni etkilemeyecek şekle getirdiğimi hayal ediyorum.
Kendini topla ve kendine güven. Birileri sana kötü davranıyor diye değerinden bir şey kaybetmedin. İçinde tutma sıkıntılarını, aynı konular üzerinde düşünme. Aklına geldiğinde düşüncelerini dağıt.
Ben yapabilirim, ben bu sorunun üstesinden gelebilirim diye telkinde bulun kendine. Düşünce gücü çok önemli kendine inan.

Aynen canım kimse yaşadığını bilmez bak ilerde çalışmak denilince kalbin çarpacak aklına hep bunlar gelecek oyuzden sağlığın için babanı filan düşünme.

Inanın bulunduğum telkinler iş ortamına girinceye kadar.. O ortama girince ne telkin kalıyor ne bise. Şimdi bide arkamdan konuşuyorlarmış az önce kulağıma geldi bi yerden. Benim için o zaten çalışmak istemiyorum ben falan diyor diyorlarmış o tarz cümleler kurmadigim halde.. Ben şuan orda değilim diye arkamdan rahat rahat sallıyorlar yani anlıcagınız. Böyle bi ortamda telkinde yetersiz kalıyor. Onun için vurdumduymaz olmak lazım. Ama o da benim kişiliğimde yok

Aynen canım kimse yaşadığını bilmez bak ilerde çalışmak denilince kalbin çarpacak aklına hep bunlar gelecek oyuzden sağlığın için babanı filan düşünme.
Şuan bile çarpıntım geçmiş değil. Is hayatından soğuttular beni şu kısacık sürede.. Allah kahretsin böyle insanları cidden

ilk işin mi ? daha çok yeni ya zaten alışma süresi ortalama 2 ay en az

Siz nasıl dayanma gücü buluyorsunuz? Ben bulamadım.. Şimdi bide arkamdan rahat rahat salliyorlarmis. Ne de olsa ben orda yokum şuan.
Kenenin ilacı olsa kendi başına sürermiş inanırmısınız bende çıkmayı düşünüyorum :)) vallab benim için maaştan çok çalıştığım ortam önemli huzurum yoksa ne yapayım parayı iş bulup öyle çıksanız babanız laf etmez belki?
benimde babam kızım istersen çık çalışma ben senin arkandayım falan der ama arada lafıda sokar dalgasını geçer yok sen x gibisin sürekli çalışamazssın bir yerde falan vs..

Aynen benimde öyle. Burdaki maaşım gayet iyi. Ama şuan o bile gözümde yok ben orda mutlu olmadiktan sonra o parayı napayım. Günümün nerdeyse bütün çoğunluğunu o cehennem gibi yerde gecircem o parayı yemeye vaktim de olmucak. Kafayı da siyircam iyice. Eksik kalsın öyle para. Asgari olsun yeter ki huzurlu olsun çalışma ortamım bu saatten sonra statü bile yok gözümde. O derece tepem atti. Keşke benim babam da senin baban gibi olsa. Benimki malesef çok acımasız. Hiç bir zaman arkamda desteğini hissedemedim

Seni öyle iyi anlıyorum ki 5 aydır bende aynı işkenceyi görüyorum ilk günden dışlandm geçen hafta da dayanamayip istifa yi çaktim. Bence sende yeni yerler bakmaya çalış . Çok kötü bir durum yasamayan bilemez ben çok iyi bilirim o geceleri uyanp da kalp çarpıntıları çekmeyi deli gibi ertesi gün ise gideceğim korkusunu

Şimdi nasılsınız

Henuz cok yenisniz.ise ilk basladogimda cok lanet biriyle calisyordum benimle ayni pozisyonda olmasina ragmen kendini benim patrom saniyordu.
Ise mutsuz gidyorudm.iyiki yilmamisim isten ayrilmamisim.
Isi iyice ogrendim ve sadece isimle mesgul oldum onun ise yeri degistirildi.ondan kurtuldum suan cok mutluyum.
Sizde en az uc ay orada calisin hala mutsuzsaniz ayrilin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…