İş arkadaşım hırsızmış ne yapmalıyım?

Soruyu sorma sebebim bu kızın kardeşiyle arkadaşım genede öesafelimi olma

tm knk bb
Söylememişsin bunu konunun içinde, insanlar kendileri mi tahmin edecekler? Konuyu okuyunca sohbet/dedikodu/etkileşim amaçlı açmış gibi görünüyor, "sizce de ayıp değil mi?" demişsin, evet herhalde ayıp, yoo hırsızlık çok normal diyecek kimse çıkmaz herhalde, ee?
Doğru düzgün anlatıp sana dert olan kısım nedir, onu sorarsan insanlar da fikir verir.

Sorun bu mu? Sadece korkuyorum başıma gelmesinden.1 senelik eleman istese geri döner.

Yani ayıbın ne olduğunu öğrenebildiniz sonunda?

Sorun bu mu? Sadece korkuyorum başıma gelmesinden.1 senelik eleman istese geri döner.
Sorun ne? "Işyerinde biri hırsızlık yaptı, sizce ayıp değil mi?" Konu mu, dert mi bu? Insanlar tepki gösterince de, yok kardeşiyle arkadaşız, yok benim de başıma gelir mi diye eklemeler yapıyorsun, doğru düzgün anlatsana derdini.

Sen gerçekten çok problemli birisin; laftan anlamıyorsun, sosyal hayat-iş hayatı-insan ilişkileri konusunda toysun ve doğru yol gösterildiğinde de iğrenç bi üslupla cevap veriyorsun millete. Ergenlikten çıkman lazım önce.

Ha şunu da söyleyim, işyerinde ortam çok kötü, benim de paramı çalarlar bahanesine sığınıp oradan kaçma derdindesin, bu kadar komik olmaya gerek yok.

İstediğini düşünebilirsin,beni linçleyene teşekkür edecek halim yok genede teşekkür ederim o kadar bana yardımcı oldun sorularıma cevap verdin.Ben toy olduğumu biliyorum hayatımda 22 yaşına kadar işe atılmadım bu kadar abartmam normal.Psikoloji konusunda iyisiniz ama bazı şeyler söylenmeden farkedilmiyor

Sana yardımcı olmaya çalıştım evet ama diğer insanlara karşı üslubun çok çirkin, çocuk çocuk cevaplar falan. Toy olman tabii ki normal, gençsin, hayata yeni atılıyorsun ama laftan anlamaz hâlin esas problem.
Dün sana işten başını derde sokmadan nasıl çıkman gerektiği ile ilgili yol yordam anlatıldı, bugün hâlâ bahane aramaya devam ediyorsan bu saçmalıktır, buna da eleştiri alırsın.
Burada bazen gereksiz linç de yapılıyor ama senin konular bir acayip.
Yine soruyorum, bu açtığın konuda dert nerede? Olayın iç yüzünü bilmiyoruz, çalan kişinin kardeşiyle arkadaşsın ve kardeşinin suçu yok, senin başına gelmesinden korkman da tamamen paranoya. İşyerinden gitmeye bahane aradığını düşünmemiz de normal.
Kes, ok, bb falan nedir?

Çünkü hep ters yazıyorlar sana öyle yazmıyorum çünkü olgun yaklaşıyorsun herşeye.İşten çıkmal bahanem değil en iyi arkadaşımdı ve zoruma gitti korktum kardeşiylede yakın olduğum için.Bu bir sıç biliyorsun.Ama artık iş sevgili konusu açmam zaten

Kardeşiyle ilgili bi durum yok, aranız iyiyse devam edeceksin arkadaşlığına.
Senin de başına geleceğini düşünüp paranoya yapmayacaksın.
İşyerinden de doğru düzgün ayrılacaksın, ilerde başına bela olmaması için. Biraz da sabredeceksin, az kalmış zaten.

Bi derdin olunca, yardıma ihtiyacın olunca tabii ki konu açarsın, insanlar da yardım eder elinden geldiğince, herkesin üslubu doğru demiyorum ama senin konuların içeriği biraz saçma oluyor, kabul et.

Yavrum kıyamam uzun uzun tane tane anlatmışsın bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…