irritabl bağırsak sendromu. yardım edin.

Nisa beni bul ne olur bana yazarmisin sen gibiyim şimdi nasılsın

Ne olur beni bulun bende siz gibiyim şu anda çok kötüyüm nasıl oldunuz şimdi yazın bana

Banada film cekilmeden teshis koydu dr.3 yildir sol tarafimda kaburga altina batan arkadan santirdigimda on kaburga tarafimdan hissett8gim bir yuvarlak vat ve buna gaz diyoflar.com ilerlediginde oturma pozisyonunda batiyir .stresli olaylarin ardindan cikiyor bu rahatsizlik.omur boyu kalici oldugunu soyluyor dr

çok geçmiş olsun . benim 1 seneyi geçtiyaptıralı ama bir kaç gündür yine çok sıkıntılıyım ilaçda fayda ettmio
Merhabalar.. daha önce yazmistim bununla ilgili bir baslikda actim ayrica instagram hesabi da... safra kesesi ameliyati sonrasi bende ishal kaldim bunun adi bile acid diarhea yani BAM google yin lütfen ingilizcenin varsa yurtdisi facebook gruplari var ben hastaligimi arastirarak buldum turkiyede doktorlar pek bilmiyolar.. bizim hastaligimiz ibs degil.. bagirsagin ileum denilen kismi vucuttaki safra asidini emip tekrat sisteme geri yollayamadigi icin fazlalik olan asit bagirsaklara akiyor ve ani bir diskilama ihtiyaci hissediyorsunuz.. asla tutmak mumkun degil.. tek cozumu yurtdisindan colesevelam etken maddeli ilaci getirttirmek.. ben 2 yildir ugrasiyorum ilaci titck listesine soktum ve ins gelicek artik.. instagram adresim "safrakeseameliyatisonrasiishal" buradan da ulasabilirsiniz.. gecmis olsun berbat bir hastalik

Merhaba.. yasadiginiz durum safra asidi malabsorpsiyonu.. maalesef ibs ile karistiriyorlar bu hastaligi bilen doktor bulmaniz imkansiz gibi bisi.. safra asidi baglayici ilaclarla bi tik kontrol altina alinabiliyor 2 yildir ben neler cekiyorum hastaligimi yabanci forumlarda makalelerde okuyarak buldum halsizlik en kötüsü.. bunu yasayan insanlari bilinclendirmek adina instagram sayfasi actim.. berbat bi hastalik keske ameliyat olmasaydim hayatimi geri istiyorum ins buna bir çare bulunur sevgilerimle

Merhaba bende bi hafta sonra kolonoskopi olcam gaita kan tahlili temiz ama benim dışkıda mukus ağrım sancım ishal durumum oluyor dönem dönem ibs dediler ama kolonisi olmadan net bişey diemiolr çok korkuorm kötü bişey duycam diye sizin belirtiler nedir geçtimi şikayetiniz

Kızlar bi deneyin bı ilacı bende 1 yıldır nöral akapuntur bagırsakları ibsden dolayı dğzeltmek için herşeyi denedim laktozu ve hamuru kestim şimdi bu ilaca başladım faydası var

Kızlar bi deneyin bı ilacı bende 1 yıldır nöral akapuntur bagırsakları ibsden dolayı dğzeltmek için herşeyi denedim laktozu ve hamuru kestim şimdi bu ilaca başladım faydası var
Merhaba ilacı günde 1 kez mi kullanıyorsunuz?Ben de de sık dıskılama gaz karın agrısı bazen ishal oluyorum herseye bakıldı ibs..Sık dıskılamanın onune gececek ilac var mı bildiginiz?

Merhaba ilacı günde 1 kez mi kullanıyorsunuz?Ben de de sık dıskılama gaz karın agrısı bazen ishal oluyorum herseye bakıldı ibs..Sık dıskılamanın onune gececek ilac var mı bildiginiz?
Merhaba kolonoskopi yaptırdınız mı öncelikle birşey çıkmadıysa ibs ise ilaç kullanın evet günde bir defa kıllanıyorum sabah aç karnına birde almayasan 2 tane iritabl bagursak için ilaç getirttim onalrı denemeye başladım üzerinde direk ibs için yazıyor

Yaptırdım kolonoskopi birsey cikmadı.Bu aç karnına kullandıgınız ilac kilo kaybı yapıyor mu?heliko tedavisinden sonra ibs oldum da heliko kilo verdirdi bana bayagı.Almanyadan getirttikleriniz probiyotik mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…