İbs(İrritabl Bağırsak Sendromu),Sibo, Bağırsak Ağrısı lütfen yardım

Hangi doktorla gorustuysem helikobakteri kilo verdirmez diyorlar 🙄Akıl hastası gibi hissetmeye basladim kendimi 10 kilo verdirdi bana maalesef..Herseye de bakıldı başka birsey de yok.Ne verdirdi diyorum peki ona da cevap yok
İlaçları insanı resmen pert ediyor. Nasıl kilo verdirmez İnsanının vücut kimyasını bozuyor. Bagirsaklarımda hala sıkıntı var. Karın ağrısı hakeza öyle. Helikobakteri bu kadar masumsa ve birşey yapmıyorsa niye 6 tane antibiyotik verdiniz. 🤔Ben yaklaşık 12 kilo verdim. Yalnız değilsin.

İlaçları insanı resmen pert ediyor. Nasıl kilo verdirmez İnsanının vücut kimyasını bozuyor. Bagirsaklarımda hala sıkıntı var. Karın ağrısı hakeza öyle. Helikobakteri bu kadar masumsa ve birşey yapmıyorsa niye 6 tane antibiyotik verdiniz. 🤔Ben yaklaşık 12 kilo verdim. Yalnız değilsin.
Valla ben de 10 kilo verdim ama hic bi doktor bakterinin verdirdigini kabul etmiyor baska hicbir tahlilde goruntude de sorun yok verdiriyor bence de bak sen de çok vermissin.Aynen 4 lü tedavi gördüm ben de.Bozdu benim her seyimi valla

X