İntihar Korkusu Lütfen Yardım Edin

Geçmiş olsun, ilaç etkisini göstermesi için en az 15 gün geçmesi lazım. yani 15 gün sonra anca etkisini görüyorsun. kullanmaya devam et, mutlaka azalacak bahsettiğin ataklar. üst üste gelmiş herşey hayatında, umarım kısa sürede atlatırsın.

Merhaba bu tür ilaçlar 2 ayda anca etki ediyor.
Düzenli bir şekilde devam edin.
Ve çalışın ortam değişikliği size iyi gelecektir.
Düzenli kontrollerinize de devam edin.
Çok geçmiş olsun.

Ataklar sırasında kendime zarar vermekten, birilerine sevdiklerime zarar vermekten korkarken iş yerinde de bunları yaşarsam ve işlerime de odaklanamazsam, rezil olursam, kontrolümü kaybedersem hissi oluyor. O da korkutuyor...

İnanın bu hastalıktan önce o kadar pozitif mutlu, başkalarına nefes egzersizleri meditasyonlar öneren cıvıl cıvıl bir insandım. Öyle bir çöktüm ki kendim de şaşırıyorum.
dogrudur ama bakış açınızı değiştirmezseniz üzgünüm ama içinden çıkılmicak boyutlara ulaşır.bu gibi duygular karaktere yer eder bir sure sonra normaliniz mutsuz,umutsuz bir kadin profili olur.inanın geride bırakmak sandığınız kadar zor değil bunlar hayatın normal akışı maalesef o yüzden güçlü olmalisınız

1 Mart işe başlama tarihim. 17 gün ilacı kullanıyor olacağım o tarihte. Atakları biraz azaltmış olsa, sabahları en azından sağ salim işe gidebilsem o da yeterli bana.

Haklısınız. Pozitiflik her zaman kazanır. Kendimi zorlamadan, mutlu güzel şeyler düşünmeye yapmaya çalışacağım.

Dideral ve lustrali kullanmaya devam edin. 2 hafta icinde faydasini gorursunuz. Yeni bir isin sizin icin hayirli olacagini dusunuyorum. Kafaniz dagilir. Anlattiginiz sekilde yillarca yasadim ve sadece isyerinde bu duygu durumundan sıyrılıyordum.

1 Mart işe başlama tarihim. 17 gün ilacı kullanıyor olacağım o tarihte. Atakları biraz azaltmış olsa, sabahları en azından sağ salim işe gidebilsem o da yeterli bana.

merak etmeyin işe giriyor olmanız bile kafanızın dağılmasına yardımcı olucaktır. sabırlı olun, bende anksiyete hastasıyım, benim de ataklarım vardı, ilaca başladım şu an çok iyiyim. zaman çok hızlı geçiyor sabırla ilaçlarını kullanıp sakin kalmaya ve kafanızı dağıtmaya çalışın.

İnanmıyorum aaaaaaaaaaaaaa gerçekten mi

Ne kadar süredir ilaç kullanıyorsunuz? Sizin de kendime bir şey yapar mıyım vs.gibi korkularınız ataklarınızı tetikliyor muydu. Şu an en çok bundan tetikleniyor ve etkileniyorum ben çünkü.

Ne kadar süredir ilaç kullanıyorsunuz? Sizin de kendime bir şey yapar mıyım vs.gibi korkularınız ataklarınızı tetikliyor muydu. Şu an en çok bundan tetikleniyor ve etkileniyorum ben çünkü.
ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. ben hiçbir zaman kendime birşey yapmayı düşünmedim.ama çok saçma sapan ataklarım korkularım vardı zaptedemediğim. işten çıkarılırım korkum, sonra insanlarla konuşmaya korkardım. garip bir sosyal anksiyetem var çok zor birşey anlıyorum sizi.

Takıntı olması normal daha fazla olursa bu takıntılar doktorunuza söyleyin mutlaka. Bende de bazı takıntılar var ama onlarla yaşamayı öğrendim. İlaç kullanırken daha hafif hissediyorum sizde devam edin marta kadar etki edecektir

Sosyal fobi etkilemiş sanırım biraz. Şu an iyiyseniz çok sevindim.

Allah'ım bu tarz hastalık yaşayan herkesin yardımcısı olsun. İçimi bir nebze de olsa rahatlattınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…