İntihar Korkusu Lütfen Yardım Edin

İyi hissetmek diye bir kitap var.(Dr david burns )online pdf bulabilirsiniz.duygudurum hk cok basarili dunyaca unlu bir kitap
Okumanizi tavsiye ederim.
Depresyon dongusunun nasil olustugu ve nasil kirilabilecegi hk.

Konu sahibi, umarım iyisinizdir

Aynılarını bende doğum sonrası yaşadım doktora gittim bana OKB tanısı konuldu ama yanlış yönlendirmim sizinkide ona benziyor siz yine uzmana başvurun büyük ihtimal ilaç yazar bende bu zarar verir miyim dusuncesinden nerdeyse intihar edecektim baş edemiyordum ama şuan çok şükür çok iyiyim ama tedavi gerek kesinlikle kendi kendine gecmez

Teshisiniz ne tam olarak ben de benzeri şeyler yasiyorum

Teshisiniz ne tam olarak ben de benzeri şeyler yasiyorum

Merhaba herkese, öncelikle size cevap vereyim. OKB teşhisi konmadı bana, genel anksiyete bozukluğu teşhisi kondu. 2 yıla yakındır ilaç tedavisi görüyorum. Şuan çok iyiyim. 8 aydır çalışıyorum, 1 aydır nişanlıyım. Hayatımı düzene soktum, tedavimi aksatmadım, EMDR gördüm. Şimdi yavaş yavaş ilaçlarımı bırakmak istiyorum. Yakında psikiyatra gideceğim tekrar.

Merhaba nasılsınız

Merhaba nasılsınız
Regl döneminde atak zaman zaman yokladı ama alıştım artık. Şuan iyiyim, yalnız herhangi bir belirsizlik veya sorun yaşadığımda kendimi bitkin, yılgın, endişeli hissediyorum. Kalp çarpıntım oluyor, ne yapacağımı bilemiyorum.

Merhaba nasılsınız hangi ilaçları kullandınız ne zaman etkisini gördünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…