İnternetten en çok ne satın alıyorsunuz?

İlk mesaj benden gelsin, ben giyim, ayakkab almam ama kızım elbise, ayakkabı, bijuteri ve makyaj ürünlerini kısaca netten beğendiği ne varsa alır, ben çoğunlukla marka, kalite olarak güvendiğim ev eşyalarını internetten alırım, şimdiye kadar hayal kırıklığına uğramadım.

Netten pek ayakkabı, aksesuar, makyaj malzemesi, giyim vs alışverişi yapmıyorum.:olamaz:Beden olmaz diye çekiniyorum..:-)
Ama bir arkadaşım var haftada bir kargo geliyor..:-)Giyim alışverişi yapıyor..:süslü:

Netten pek ayakkabı, aksesuar, makyaj malzemesi, giyim vs alışverişi yapmıyorum.:olamaz:Beden olmaz diye çekiniyorum..:-)
Ama bir arkadaşım var haftada bir kargo geliyor..:-)Giyim alışverişi yapıyor..:süslü:
Benim eşimin kadın versiyonu:-)
Bizde netten en çok alışverişi eşim yapar, adam parfüm bile alıyor, kokusunun güzel olacağına nasıl emin oluyor anlamıyorum, ben illa deneyeceğim diyenlerdenim :KK70:

Benim eşimin kadın versiyonu:-)
Bizde netten en çok alışverişi eşim yapar, adam parfüm bile alıyor, kokusunun güzel olacağına nasıl emin oluyor anlamıyorum, ben illa deneyeceğim diyenlerdenim :KK70:
Aynen ablam ben dokunmadan,denemeden birşey alamıyorum...Mesela bazı mağazalarda bakmak incelemek veya denemek yasak diyelim ben onu hayatta almam.İlla inceleyeceğim:KK70:
Ama pasta yapmak için aksesuar,ufak tefek şeyler alıyorum.Şu sıra en çok kitap alıyorum.Nette bulmak daha kolay her yerde olmuyor..

tokanmadan almam diyenlerdensiniz yani:KK45:

:KK70:
Evettt hahahaha illa elleyeceğim bakacağım, parfüm alacaksam bir koklamam lazım, benim adamda hiç bakmaz, nette beğenip sipariş verir, ya olmazsa derim aman ne olacak olmazsa durur kenarda der:confused:

Aynen ablam ben dokunmadan,denemeden birşey alamıyorum...Mesela bazı mağazalarda bakmak incelemek veya denemek yasak diyelim ben onu hayatta almam.İlla inceleyeceğim:KK70:
Ama pasta yapmak için aksesuar,ufak tefek şeyler alıyorum.Şu sıra en çok kitap alıyorum.Nette bulmak daha kolay her yerde olmuyor..

Hele ben pazar gezdiğimi bilirim dokunmak için :KK70: annemden öyle görmüşüm :KK70:her tezgaha gidip tişört tayt şöyle bir sağı solu çekiştirilir defosu var mı bu bana olur mu üstüne tutmadan alınır mı hiç:KK45:

X