İnternetten Alışveriş Yapanlar Yardım edinn :)

thejackal

......BuTTerFlyy.........
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
1.077
0
merhaba kızlar

Aradığım bazı markaları oturduğum şehirde bulamıyorum özelliklede Pastel i :):) internetten alışveriş yapmaya karar verdim yapanlar yardımcı olurlarsa sevinirim site isimlerini alabilirim teşekkürler....

canım ben de bulundugum yerde istedıgım seylerı pek bulamıyorum.uzun süredır netten alışveriş yapıyorum.sana guvenılır ıkı sıte önerebılırım.hepsi burada.com ve limango.yanlız limangoya üye olmak için davet gerekiyor.istersen özelıme mailini at davet gondereyım

canım benim özeline yazdım ama gitmedi herhal yeni üyeyim ya 50 den fazla msj ım olmasımı lazımmış ne nese ben buraya yazıyorum mailimi sorun olmaz herhal :):)

u.alevguvenhotmail.com

canım benim özeline yazdım ama gitmedi herhal yeni üyeyim ya 50 den fazla msj ım olmasımı lazımmış ne nese ben buraya yazıyorum mailimi sorun olmaz herhal :):)

xxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxx yanlış yok dımı denıyorum olmuyorda.ben biçiok kişiye davetıye gonderdım.ama sıze gonderemıyorum.adres dogru mu tekrar bı bakarmısınız

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar.. bana da davetiye gönderir misiniz?? ben de yurt disindan tr'ye geldim, ve oturdugum sehirde neredeyse hic bir aradigim seyi bulamiyorum.. belki orda vardir... bi de hepsi buradaya bakayim :)) vimjo'ya hic baktiniz mi?

canım ben vimjo dan alışveriş yaptım ilk gördüğümde çok sevinmiştim çünkü aradığım her marka yı özellikle makyaj mazmelerini buldum zannettim sipariş verdim ama çoğu gelmedi ellerinde yokmuş telf ettiler temin ettiklerinde göndericeklermiş :):)ama yinede sabırla bekliyorum daha yeni bir site olduğu için belki düzene oturmamıştır birde kpıda ödeme yapabiliyorsun o da çok güzel kredi kartını kullanmak istemessen net vte :):) hadi ii alışverişler

X