İnternetteki tuhaf kullanıcı adımız

telekom oyle bı sıfre nasıl verır vermez dıye dusunuyorum ama ozel bırılerı el atarsa calısanlardan olabılır sanırım
dıkkatlı ol canım gozunu ac
evlı adamın kalbı nasıl yalnız olabılıyormus

valla bence acilen internet baglantısını iptal ettir bir daha da internet fln kullanmayın derim
ohhhaa ?? bu ne demek yalnız kalp kızıl sacc e yuh
kızıl da küstahın tekiymiş biz öyle yaptık ne dmek canım?
esine tavrını koy kendinden taviz verme
ve onu takibe al yaptıgı herseyi takip et benden söylemesi:KK43:

canım sen dikkatli ol...bu evli bir insana ne boyle bir şifre nede böyle bir kullanıcı ismi yakışır..
benim bildiğim karışıklık olmasın diye isim soyisim olur yada o isimden çok fazla olursa isim soyisim yanında kullanıcının kolay hatırlayabıleceği numaralar veririler...
bizim evdeki internette babam annemin ismini vermiştii..
ve bu bir kullanıcı adı değil resmen mesaj olmuş ne demek yalnız kalp... kocan 18 yaşında bekar delıkanlımı.. yalnız kalp demek hayatında ne karısı ne sevgılısı olmayan kişilere denir..
ayrıca saçınızın kızıla boyattırma ıstegıde aniden çıktıgına göre, nerden esinlenmiş ,kızıl bir erkeğin aklına gelebilecek en son renklerden biridir..kocam bana öyle aniden dese derimki demek birinden gördü hoşuna gitti benimde yaptırmamı istedi derim..ama kocanızın marifetleri üst üste olunce insan şüphelenmekte haklı...
canım sen paronayak falan degılsın..ne demek ..insanın aklını karıştırıyorlar sonra sen renk verince yok saçmaladın yok paranoyaksın.. deyip üste çıkmaya çalışıyorlar...
sen inceden inceden kocanı takip et..
eger sen çalışıyorsan banka hesabın varsa ... otomatık ödeme talımatı verebılırsın böylece ne sen ne de eşin fatura ödemek için kızıl saçlı bayanla muhattap olmassın..
onun evinizin önünde geçtiği saalerı dıkkat et.. kocan o saatlerde bahçeye iniyormu pencereye balkona çıkıyormu..
kız sizin evinizi biliyormu gecerken göz ucuyla bakıyormu..
ve eger kız bakıyorsa balkona guzul yemek masası kur karı koca çocuk ailecek yemek yeyın ve kız gecerken kocana sarılırısın..
asla ve asla şimdi saçını kızıla boyatma....

kullanıcı adı hiç normal değil. şüphelerinde haklı olabilirsin.
kocanı çok boş bırakma.

1- interneti kapattır ama kocan yeni açtırmış belki kapattırmaz.
2- PC'yi kontrol et. geçmişi felan kontrol et. eşine ait mail adresi felan varmı bilgi edinmeye çalış.
3- PC'ye eşinin haberi olmadan casus program, keylogger vb. yükle ve kontrol et.
4- Saçlarını kesinlikle kızıla boyatma.

herşeyin bir nedeni olduğunu düşünürüm canım.

benim bildigim böyle bir kullanıcı adı olmaz...keşke kızı arayıp eşim mi istedi siz mi verdiniz diye sormasaydın direkt eşine sorsaydın keşke canım...bazı o....kadınlar canım böyle evli erkeklerden hoşlanırlar sahibi var ya egolarını tatmin için yaparlar..lütfen dikkat et hiç normal bi durum değil.sacın ıda kızıl yapma ya nedir bu erkeklerin istekleri biz onlara git sacını sarı yap diyelim o zmana bi sarışın erkek begenip öfffffffffffffffffffff bulaımlı bi konu allah başa vermesin ya..lütfen buraya devam et yaz hep çünkü ben konuun nereye gideceğini cok merak ediyorum şimdiden.habersiz bırakma.

canım sen dikkatli ol...bu evli bir insana ne boyle bir şifre nede böyle bir kullanıcı ismi yakışır..
benim bildiğim karışıklık olmasın diye isim soyisim olur yada o isimden çok fazla olursa isim soyisim yanında kullanıcının kolay hatırlayabıleceği numaralar veririler...
bizim evdeki internette babam annemin ismini vermiştii..
ve bu bir kullanıcı adı değil resmen mesaj olmuş ne demek yalnız kalp... kocan 18 yaşında bekar delıkanlımı.. yalnız kalp demek hayatında ne karısı ne sevgılısı olmayan kişilere denir..
ayrıca saçınızın kızıla boyattırma ıstegıde aniden çıktıgına göre, nerden esinlenmiş ,kızıl bir erkeğin aklına gelebilecek en son renklerden biridir..kocam bana öyle aniden dese derimki demek birinden gördü hoşuna gitti benimde yaptırmamı istedi derim..ama kocanızın marifetleri üst üste olunce insan şüphelenmekte haklı...
canım sen paronayak falan degılsın..ne demek ..insanın aklını karıştırıyorlar sonra sen renk verince yok saçmaladın yok paranoyaksın.. deyip üste çıkmaya çalışıyorlar...
sen inceden inceden kocanı takip et..
eger sen çalışıyorsan banka hesabın varsa ... otomatık ödeme talımatı verebılırsın böylece ne sen ne de eşin fatura ödemek için kızıl saçlı bayanla muhattap olmassın..
onun evinizin önünde geçtiği saalerı dıkkat et.. kocan o saatlerde bahçeye iniyormu pencereye balkona çıkıyormu..
kız sizin evinizi biliyormu gecerken göz ucuyla bakıyormu..
ve eger kız bakıyorsa balkona guzul yemek masası kur karı koca çocuk ailecek yemek yeyın ve kız gecerken kocana sarılırısın..
asla ve asla şimdi saçını kızıla boyatma....

arkadasa cok ama cok katılıyorum bende olsam bole yapardım gelısmelerı yazarsın sevgıler

yaawwfff kocana diyeydin ya bacım evli barklı adamsın ne yalnızı ne kalbi
falan gibisindeneennn off yaa birde telekomu arıyosun yaa kaydirigubbakcemile

çok sinir bir durum bencede gözünü aç kocanı bi takibe al acık acık konusmaktanda hiç çekinme ne anlıyosan söyle bence saf olmadığını bilsin ne demekmiş yalnız kalp :kızgın:

cok sasırdım oyle yanlız kalp falan bunda bısey var gıbı sen esıne goz kulak ol pesını bırakma ama onu bıktırmadan ustesınden gel allah yardım etsın
su ınsanlar evlı erkekerden ne ısterler ya cok kızıyorum su kızlara bende kızım ama cok ayıp cok cırkın

Kesinlikle bir garip dikatli olun. Durum gerçekten şüphe çekici.
Ama bazen herşeyin açıklaması da oluyor, eşinizin günahını alıyor olabiliriz.
Önce eşinizle konuşun bence, hesap sorar gibi değil de sakin sakin. Zaten eşinizin tavrından hissedersiniz.
Ha bir de bazı insanlarda (kadın erkek farketmez) bu tür ruhsal rahatsızlıklar olabiliyor. Bir adı da vardı tıpta bunun ama unuttum. Eşinizin haberi olmadan kadın kendini eşinizin sevgilisi zannediyor olabilir.

Türk Telekomda sadece bu bayan mı çalışıyor yahu.
Telekom ile bağlantı kur durumu izah et, arkadaşlarınız bu kullanıcı adını bizim isteğimiz dışında vermiş diye şikayette bulun. Kızıl saçlı bayan bu yaptığının bedelini ödemeli.
Eşininde pc kayıtlarını tut. Şüphelendiğin bir durum olursada bin tepesine şakkıdı

uyuz oldum yaa uyuzzz.bensiz gidicek telekoma eşim hem de o kızıl yaratığın orda olduğunu bile bile.düşünmesi bile buz kestirdi beni.bi de gülmüş kız bilmiş bilmiş: "evet şifreyi biz verdik pöh pöh". şifreni de al git ya!!! sinir olurum böyle kadınlara.eşimin yan gözle bakmasına bile fırsat vermem Allah verdirmesin de...

dırek kızıl saclarını yol dıycem ama olmıyacak.evlı adam nası yanlız kalp oluyomus kı ?
bence dırek caarın ewe bı bılgısayar uzmanı degıstırıverın kullanıcı adını.sacınıda ınadına
kızıl felan yapma.ne bu ya faturayıda otamatıge baglat.amanın sinirlerim deprestı.
Kız kontrolu elden bırakma sen aman sevmedım ben bu ısı.Paranoyak dıomus bıde suna bak pehhhh
paranoyak olana deıl paranoyak yapana bakcan...

ben senin yerinde olsam önce olayı araştırırdım.eğer aralarında bişey varsa faka bastırıp köşeye sıkıştrırdım.onları eğer beraber yaklarsam ikisinede bakar yüzlerine değil yere tükürüp çekip giderdim.sonra eşimden alabileceğim en fazla tazminatı alırdım.hayatıma devam ederdim.eşim bu durumda beni değil kendini aldatmış olurdu.zaten saygısızlığı en başta kendine yapmış olur.kendine saygısı olmayanın etrafındaki kimseye saygısı olmaz.beni ben gibi değilde başka bir kalıba sokupta sevmeye çalışan erkeği hayatıma sokmazdım.yani beni saçlarımı kızıl boyamam için zorlayan bir erkek zaten beni unutmuş demektir.şimdiye kadar ilk sayfa hariç hiç cevap yazmamışsın.lütfen gelişmeleri bildir.inş. olay umduğun gibi değildir.allah bildiği gibi yapsın yuva bozmaya çalışan insanları.ya hiçmi insan da karakter olmaz ya. bir bayan kendini neden bu kadar aşşalar evli bir erkeğe sarkıntılık yaparak benim aklım almıyor doğrusu.herşey düzelir umarım..

bencede bazen sen faturayı ödemeye git...ama çokta günahını alma bazen veriorlar böyle saçma isimler örneğin çilek flanda var yaniii :KK70:

kızlar allah razı olsun hepinizden...Kesin eminim bu işte bişe var ...:KK43:kız yalnız geçmiyor ama yanındaki kadın bakıyordu bugün geçerlerken gördüm bizim balkona baktı ve ona bişeler söyledi...Eşimin de eli ayağı dolandı içeri nasıl attı kendini inanamazsınızoff ben ne yaparım ya şimdi...bu sabah yine tartıştık gitmeyeceksin oraya bir daha dedim başka yer mi yok fatura ödenecek bağırdı çağırdı...deli diyor bana:KK43:ama yeminliyim bir daha giderse oraya çekip gidicem arkama bakmadan benim için bu kadar birşeyi yapmayan bi adamla ne işim var ya...ben yanılıyor bile olsam hatırım yok mu yani...haaa ama gitmeden de o kızıl cadıya da yapacaklarım var tabi...4 gün sonra o fatura ödenecek göreceğim bakalım...Burası küçük bir kasaba bir kaç yakınıma anlattım tanıyan birileri var mı diye...Onlar da takipte...

Pc yi takibe almam imkansız çünkü deep freeze diye bir program yüklü yapılan hiç birşey kayıt olmuyor...Allahım sabır ver yardım et....

oha bi de kayit tutmayan program mi yuklu?
canim bu ise direk el atman lazim
cok kotu kokular geliyo burnuma benim de
Allah sonunu hayirlara cikarsin umarim biz yaniliriz

insalahh canım istedıgın hersey olur sabhtır okuyorum ben bıle sınır oldum walla haklısın cok dıkka et zaten o kızın adı cıkarsa o kasabada cok cekecegıı war elınden gelenı ardına koymaaaaaaa arkadayızz kk olarak

yok yok telekom böyle bir şifre vermiyor o kızıl saçlı bayan olaya el atmış demekki..Ben var ya önce o pc yi adama bir güzel yedirirdim.Baktım doymadı ki doymayacaktır o kızıl saçları tek tek yolar onları da üstüne tatlı niyetine yedirirdim.Sonra da yalnız kalbe uygun olsun diye kapıyı gösterirdim.:kızgın:

X